Top 10 Ziixii magnetisches USB C kabel Nylon – USB kabely

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. NetDot

#ad

NetDot Gen10 Micro USB Nylon pletený magnetický rychlonabíjecí kabel s bočním LED kompatibilním se zařízením Android 0,3 m/3 balení červený

#ad
NetDot #ad - Rychlé nabíjení: podporuje 9 v/2 a rychlé nabíjení a synchronizaci pro chytré telefony s micro USB. Nová technologie: nejnovější verze magnetických kabelů, lepší kompatibilita a stabilita. Servis: jednoroční záruka a přátelský zákaznický servis. Komfort: snadné připojení nebo odpojení, ochrana nabíjecího portu, pohodlné nabíjení ve tmě, konektory lze použít jako protiprachovou zástrčku. Skvělé dárky pro rodinu a přátele. Pozor: není vyměnitelné s kabely nebo konektory Gen7 / Gen12. Není kompatibilní s PS4 Console.
ZnačkaNetDot #ad
VýrobceNetDot #ad
Číslo díluXthA0.3mred3
ModelkaXthA0.3mred3

2. Kuulaa

#ad

Kuulaa Magnetický nabíjecí kabel USB-C, nylonová pletená magnetická nabíjecí kabel černá, podporuje QC 3.0 rychlý přenos dat, 3A magnetický USB kabel s adaptérem typu C, 1M

#ad
Kuulaa #ad - Je pohodlný a bezpečný při řízení auta nebo hraní her. Tento nabíjecí kabel podporuje 9 v/2 a nebo 5 v/3 A rychlé nabíjení pro telefony USB typu C USB Android. Ne pro nabíjecí přípojku pro iPhone osvětlení. Nové magnetické usb nabíjení magnetický nabíjecí kabel s usb konektorem typu c, jinak tento magnetický nabíjecí kabel s led displejem, tento USB kabel s vestavěným super silným magnetem podporuje automaticky zástrčku, je ideální pro výměnu stávajícího nabíjecího kabelu, najde konec nabíjecího kabelu, také ve tmě lze jednoduše spojit jednou rukou při jízdě autem nebo jiné věci, zejména v obtížných situacích spojení.

Jsou tou nejlepší volbou pro řidiče, zrakově postižené, starší osoby a zdravotně postižené. Záruka kvality 12měsíční záruka bezstarostné kvality a celoživotní poprodejní servis, abychom prokázali náš závazek ke kvalitě.

Pokud vámi zakoupený produkt nesplňuje vaše požadavky, zašlete jej zpět proti vrácení v plné výši. A pomůže vám problém vyřešit během 24 hodin. Certifikovaná bezpečnost a záruka bezpečnosti designu tento magnetický usb-C kabel má elektronické bezpečnostní certifikace, které odpovídají příslušným standardům. Jednoruční ovládání tento nabíjecí kabel telefonu můžete ovládat jednou rukou pro zapnutí a vypnutí nabíjení. Nemusíte si dělat starosti s kvalitou tohoto USB-C kabelu.
ZnačkaKuulaa #ad
VýrobceKuulaa #ad
Číslo díluKL-X25-TyperC

3. AUFU

#ad

9pinový nabíjecí kabel magnetický 3 kusy, AUFU Magnetický nabíjecí kabel, 2M+2M+2M 3 v 1 USB C magnetický nabíjecí kabel 360°a 180° magnetický datový kabel s Micro USB/typ C/iProdukty pro mobilní

#ad
AUFU #ad - Design 3 v 1 pro perfektní kompatibilitu magnetický nabíjecí kabel s micro USB, typ C, iProdukty tři různé hlavy mohou nabíjet většinu přístrojů, je tou nejlepší volbou pro obchodní cestující. Magnetický design zároveň chrání i vaše drahé přístroje před poškozením v důsledku včasného odpojení spojení, pokud jsou vytaženy vnějšími silami.

Upřímně doufáme, že vám můžeme pomoci problém vyřešit. Dejte nám prosím vědět, pokud máte při používání problémy. 9pinový magnetický design usb magnetický nabíjecí kabel 9pinový nabíjecí kabel usb c magnetický je silnější než běžná 1pin, 5pinová adsorpce, 7pinová adsorpce pro zajištění stabilnějšího nabíjení. Usb 2. 0 480 mbps datový přenos nabíjecí kabel magnetický jedná se jak o nabíjecí kabel USB C, tak také magnetický datový kabel. Pozor magnetický nabíjecí kabel nemůže nabíjet žádné produkty řady iprodukte 15.

Přenosová rychlost 480 mbps je dvakrát rychlejší než přenos WiFi. Rozšířený design sr, magnetický nabíjecí kabel má silný ohybový odpor jedinečný prodloužený design zajišťuje, že magnet nabíjecího kabelu vydrží 40 000+ testů v ohybu a má dlouhou životnost. 360° rotace + 180° design doleva/vpravo ohýbání design kabelu usb c otočný o 540° lze nastavit v každém úhlu, což vám nebrání v běžném používání mobilního telefonu pro sledování videí nebo hraní her během nabíjení a zlepšení pocitu při nabíjení.
ZnačkaAUFU #ad
VýrobceAUFU #ad
Číslo dílu9PIN-A-Green
Modelka9PIN-A-Green

4. NetDot

#ad

NetDot Gen10 Micro USB a USB-C nylonový pletený magnetický rychlonabíjecí kabel s bočním LED kompatibilním se zařízením Android 0,3 m/3 balení červené

#ad
NetDot #ad - Rychlé nabíjení: podpora rychlého nabíjení a synchronizace s 9 V/2 A pro chytré telefony Android. Komfort: snadné připojení nebo odpojení, pohodlné nabíjení ve tmě, ochrana nabíjecího portu, konektory lze použít jako protiprachovou zástrčku. Není kompatibilní s PS4 Console. Pozor: není vyměnitelné s kabely nebo konektory Gen7 / Gen12. Nová technologie: nejnovější verze magnetických kabelů, lepší kompatibilita a stabilita. Servis: jednoroční záruka a přátelský zákaznický servis. Skvělé dárky pro rodinu a přátele.
ZnačkaNetDot #ad
VýrobceNetDot #ad
Číslo díluXmicro&tc0.3mred3
ModelkaXmicro&tc0.3mred3

5. AUFU

#ad

9 pin 2M+2M rychlé nabíjení magnetický nabíjecí kabel 6 v 1 USB A/USB C na typ C nabíjecí kabel magnetický 360° a 180° rotující magnetický kabel s typem C/Micro, AUFU Magnetický nabíjecí kabel 60 W

#ad
AUFU #ad - Chraňte svá zařízení – magnetický nabíjecí kabel usb c jedinečný magnetický design odsávání usnadňuje zasunutí a odpojení nabíjecí přípojky. Kromě toho můžete během nabíjení bez problémů sledovat videa a hrát hry a užívat si příjemný zážitek z používání. Pokud se váš přístroj nenabíjí, může magnetická hlava zůstat ve vašem přístroji, můžete uvolnit magnetické odsávání, aby nedošlo k poškození nabíjecí přípojky.

Nová top sada 2 x 2m magnetický nabíjecí kabel usb c rychlonabíjení, 2 x konektor android, 2 x usb a konvertor, 2 x usb-c konektor, 2 x jiné konektory, 1 x magnetický nástroj na odstranění hlavy. Otáčení o 360 ° a otočení o 180 ° usnadňují nabíjení. Design pro rychlé nabíjení usb-c zařízení s 60 w + rychlé nabíjení mobilních telefonů řady i s 27 w nabíjení usb-c na usb-c s až 20 v/3 a a nabíjení usb-c na lte až 9 v/3 a. Tento magnetický nabíjecí kabel usb c není kompatibilní s jinými 1PIN a 5PIN produkty v našem obchodě.

Pokud je váš telefon přitahován vnější silou, aby nedošlo k poškození drahého přístroje. A do c nelze použít pro přenos dat iprodukte 15. S datovým kabelem můžete splnit různé potřeby a pohodlně cestovat. Přístroj podporuje také přenos dat s 480 mbps, což je 20krát rychlejší než přenos WLAN. Multifunkční design 6 v 1 s velkou kompatibilitou magnetického nabíjecího kabelu na rozdíl od běžných spojovacích kabelů usb-c je tento produkt dodáván s adaptérem USB-A, který je kompatibilní jak s běžnými nabíječkami USB A, tak i USB-C.
ZnačkaAUFU #ad
VýrobceAUFU #ad
Číslo dílu9PIN-60W

6. NetDot

#ad

NetDot Gen10 Micro USB a USB-C nylonový pletený magnetický rychlonabíjecí kabel s bočním LED kompatibilním se zařízením Android 1 m/3 balení černý

#ad
NetDot #ad - Rychlé nabíjení: podpora rychlého nabíjení a synchronizace s 9 V/2 A pro chytré telefony Android. Pozor: není vyměnitelné s kabely nebo konektory Gen7 / Gen12. Servis: jednoroční záruka a přátelský zákaznický servis. Nová technologie: nejnovější verze magnetických kabelů, lepší kompatibilita a stabilita. Není kompatibilní s PS4 Console. Komfort: snadné připojení nebo odpojení, pohodlné nabíjení ve tmě, ochrana nabíjecího portu, konektory lze použít jako protiprachovou zástrčku. Skvělé dárky pro rodinu a přátele.
ZnačkaNetDot #ad
VýrobceNetDot #ad
Číslo díluXmicro&tc-1mblack3

7. TUNKIA

#ad

USB C na USB C magnetický datový kabel pro typ C/Micro USB/i-Products laptop,, TUNKIA 9Pin USB C magnetický nabíjecí kabel 2 kusy 2M+2M, PD 60W QC 3.0 magnetický nabíjecí kabel rychlé nabíjení

#ad
TUNKIA #ad - Magnetický datový kabel 3 v 1 kompatibilní s většinou přístrojů. Kompatibilní s usb-c nabíječkami až do 60 w, 20 V, musíte použít nabíječku s 60 W +. Tak si můžete být jisti, že z našeho kabelu budete mít dlouho radost. Díky magnetickému designu můžete svůj přístroj nabíjet i během práce nebo při hraní.

Pd 60w magnetický usb-c kabel : toto je magnetický nabíjecí kabel usb-c, ale pokud chcete dosáhnout rychlého nabíjení 60 w 3 a, takže potřebujete nabíječku usb-c pro nabíjení vašeho přístroje. Rychlost přenosu dat činí až 480 Mbit/s. Dodávány jsou 3 různé druhy magnetických konektorů: Micro-USB, USB-C a iProduct. Dlouhá životnost a robustní: používáme pouze nejsilnější, nejvýkonnější a nejkvalitnější dvojitě pletený nylonový materiál, abychom odolali poškození zvenčí.

Tento magnetický nabíjecí kabel USB C nefunguje s USB A nabíječkami. Co dostanete: nabízíme vám sadu 2 x 2m magnetického nabíjecího kabelu s 1letou zárukou hassle-free. Naše nová konstrukce je dimenzována pro rychlé a trvalé nabíjení. Kabel prochází testem 40 000 ohybů v jedné laboratoři. Pokud máte jakýkoliv problém s výrobkem, kontaktujte nás prosím.
ZnačkaTUNKIA #ad
VýrobceTUNKIA #ad
Číslo dílu9PIN-60W-2M2M

8. NetDot

#ad

NetDot Gen12 Micro-USB und USB-C magnetisches Schnellladekabel für Android-Geräte Schwarz, 3 Stück 3.3ft

#ad
NetDot #ad - Neues design: runder kontakt, großartige Verbindung, unterstützt schnelles Laden und Datenübertragung. International products have separate terms, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, age ratings, including fit, labeling or instructions. Schnelles aufladen: unterstützt 9 V/2 A schnelles Laden und Synchronisieren für Android-Smartphones.
ZnačkaNetDot #ad
VýrobceNetDot #ad
Číslo dílu12MicroTC1mblack3
Modelka12MicroTC1mblack3

9. CAFELE

#ad

CAFELE USB C 3 IN 1 nabíjecí kabel magnetický 120 cm, magnetická nabíjecí baterie s USB C 60 W/Phone 20W/Micro10W pro Phone 15 Samsung, 60 W USB C magnet rychlonabíjecí kabel & přenos dat 480 Mbps

#ad
CAFELE #ad - Usb c na magnetický nabíjecí kabel usb c podporuje android Auto, USB C na Phone pro Car Play, který vám pomůže získat pokyny navigačních aplikací. Vždy se držíme původního záměru a běžíme k nakládání. Otáčení o 360° a ovládání jednou rukou konečně skončí obtěžující tápání – jakmile se nabíjecí kabel přiblíží, kabel okamžitě uchopí permanentní magnet a spustí proces nabíjení od 360° Angel.

Vysoce kvalitní nylonový výplet a vynikající životnost 48 tenkých nylonových výpletů magnetického nabíjecího kabelu cafele usb c pro rychlé nabíjení z něj činí nejměkčí, nejsilnější a nejodolnější kabel, který zvyšuje pevnost v tahu o 200 %. Speciální design odlehčení napětí bez problémů odolává více než 50 000 testům na ohyb. Přenos dat 480 mbps, android auto& car playpřenášejte filmy, hudbu nebo sbírku fotografií během několika sekund rychlostí přenosu až 480 mbps a 25 sekund pro velké soubory 1G.

60w usb c, výkonné! cafele 60 w/3a usb c na usb port magnetická podpora power delivery 3. 0, rozlučte se s nimi usasasasasami od varování akumulátorem, qc4. 0/3. 0 super fast charge váš mbook pro 14" o 30 % za 30 minut/Pad až 20 % za 30 minut, PD 3. 0 a qc4. 0 super rychlé nabíjení, pokud jste na služební cestě.
ZnačkaCAFELE #ad
VýrobceCAFELE #ad
Výška5.91
Délka1.57
Hmotnost0.09
Šířka0.51
Číslo dílu120GYYMX

10. NetDot

#ad

Sony Xperia, Google Pixel a další, NetDot Magnetický nabíjecí kabel 12. generace, 1 m/3 balení černý rychlé nabíjení a přenos dat pro smartphony USB-C Sumsung S10/9/8/Note9

#ad
NetDot #ad - Ovládání jednou rukou v autě, bezpečná jízda. Chraňte se před tmou: pomocí led světla se snadno nabije ve tmě. Nabíjecí přípojka je roztřepená.

Zákaznická podpora: přátelský zákaznický servis a 12měsíční záruka. Ochrana: konektor nemusíte vždy znovu zasunout nebo vytáhnout. Pozor: nový design, není kompatibilní s kabely nebo konektory Gen2/Gen7/Gen10 Nepoužívejte jej pro ovladače PS4, protože proud je příliš vysoký. Praktické: automaticky se připojí a nabíjí, složíte ho, když magnetický kabel umístíte do blízkosti telefonu, aby se spojení odpojilo a nabíjení bylo jednoduché a zajímavé.
ZnačkaNetDot #ad
VýrobceNetDot #ad
Číslo dílu12TC1mblack3