Top 10 Zafira Life Zubehör – Nášlapy do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. PR-FOLIA

#ad

PR-Folia Auto nástupní lišty ochrana sada pro, Opel Zafira Life od roku výroby 05/2019, průhledná ochranná fólie na dveře auta příslušenství ochranná fólie lak dveřní prahy ozdobné lišty

#ad
PR-FOLIA #ad - Lze beze zbytku odstranit – lze ji kdykoliv beze zbytku opět odstranit beze zbytků. Extrémně robustní – fólie je odolná, odolná proti poškrábání, nárazům a poškrábání. Odolné vůči uv záření – nástupní lišty ochranné fólie drží trvale a zůstává tvarově stálé odolné vůči myčce. Optimální ochrana pro vaše nastupování do auta. Perfektní sezení – ochranná fólie je samolepicí a dá se snadno položit. Vhodné pro - opel zafira Life od roku výroby 05/2019.
ZnačkaPR-FOLIA #ad
VýrobcePR-FOLIA #ad
Číslo dílu0
Záruka2 roky

2. KIRFIZ

#ad

Ochrana prahů dveří auta s logem, uhlíkové vlákno auto ochrana vstupu dveří, 4 kusy ochrana nástupní lišty do auta pro Opel

#ad
KIRFIZ #ad - Iroká kompatibilita: je univerzálně vhodný pro většinu aut, nákladních vozů, pickupů nebo SUV dodávek a člunů. Prémiové materiály: nálepka na prah dveří pro auta se skládá ze 4d zesíleného uhlíkového vlákna, je vodotěsná a odolná vůči vysokým teplotám, když prší nebo je slunečno.

Díky modernímu designu z uhlíkových vláken může zlepšit vzhled vašeho auta. Nemusíte si dělat starosti, že při odstraňování zbytků zůstanou na lakovaném povrchu vašeho vozidla. Snadná instalace a odstranění: nejprve očistěte polohu povrchu a poté stáhněte ochrannou fólii hran dveří auta a nalepte ji na požadované místo. Flexibilní a elastické: při nošení lze snadno složit na polovinu, při čištění otočit a při zahřátí natáčet.

Je volně deformovatelný a volně střižený. Můžete nás kontaktovat na amazonu! nástupní lišty pro automobily: nástupní lišty chrání před poškrábáním, zakryjí stávající škrábance při nakládání nebo vykládání z předních a zadních dveří, mají dobrou odolnost proti skluzu a měkkost. Nepostradatelný doplněk pro milovníky aut.
ZnačkaKIRFIZ #ad
VýrobceKIRFIZ #ad
Výška0.02
Délka23.5
Šířka2.7
Číslo díluFS5-1241
ModelkaFS5-1241
Záruka1 rok

3. BIGROUP

#ad

4 kusy ochrana nástupní lišty do auta pro Opel, odolná proti poškrábání, ochrana dveří auta s logem z uhlíkových vláken ochrana před vstupem do dveří, nálepka na prahy auta

#ad
BIGROUP #ad - Efekt použití: protiskluzový design, zabraňují poškrábání a poskytuje ochranu. Vysoce kvalitní výrobek: tato ochrana prahu dveří je vyrobena z kvalitního silikonového polymerového materiálu, chladu, který je odolný vůči teplu, otěru a vodotěsný.

Jednoduchá instalace: žádné vrtání a svařování, která je připevněna na prahu, jednoduše stáhněte oboustrannou lepicí fólii, silná přilnavost, snadno se odstraní beze zbytků. Máte-li jakékoli dotazy, my vám to vyřešíme do 24 hodin. Před nákupem prosím potvrďte velikost a před instalací porovnejte s prahem dveří vašeho auta. Balení obsahuje: 2 přední nálepky na prahy dveří, obraťte se prosím na náš zákaznický servis, 2 zadní nálepky prahu dveří.

Rozměry výrobku – rozměry předního prahu dveří vozu: 60 x 7 cm 2 kusy. Auto zadní dveřní prah velikost: 40 x 7 cm 2 kusy. Lze jej také použít na zakrytí všech stávajících škrábanců, drážkový design a protiskluzová funkce těchto gumových dveřních prahů účinně chrání parapet auta, poškození laku.
ZnačkaBIGROUP #ad
VýrobceBIGROUP #ad
Číslo díluR13
ModelkaR13
Záruka2 roky

4. JNNJ

#ad

Lišty do auta, příslušenství pro auto, dekorace, krycí deska, JNNJ 4 kusy krytů nástupní lišty, ochrana prahů dveří proti poškrábání, dveřní prahy pravidelně, dveře na rozkrok

#ad
JNNJ #ad - Doporučujeme vám, abyste před nákupem změřili svůj dveřní prah podle našich rozměrů výrobku. Kromě toho je náš design 3d tisku velmi módní a individuální, ale také skvělá dekorace do auta. Zabraňuje nepěkným škrábancům a známkám opotřebení a nabízí ochranu při nastupování a vystupování, není to jen praktická ochrana, aby lak vozidla zůstal perfektní.

Praktický a stylový: ochrana prahu dveří zakrývá původní škrábance. Co obdržíte: obdržíte 4 kusy nástupní lišty, 2 kusy pro přední dveře a 2 kusy pro zadní dveře. Snadná instalace : tato ochrana prahu dveří proti poškrábání je super samolepicí, abyste dokončili instalaci. Přední dveře měří 52, 5 × 4 cm a zadní dveře 37, 5 × 4 cm. Není nutné vrtání nebo svařování a při odstraňování nevznikají žádné stopy nebo poškození laku vašeho auta. Poskytuje ochranu: protiškrábané pruhy na prahu našich dveří auta, ozdobit ochranu prahů dveří, lepší efekt proti poškrábání, ale mohou také zakrýt stávající škrábance, zesilují a rozšiřují, aby vaše auto bylo kvalitnější, chrání nejen dveřní prahy auta před poškrábáním a znečištěním, jedinečné a luxusní.

Kromě toho se velmi snadno čistí a může být znovu používán po mnoho let. Vysoce kvalitní materiál: naše ochranné pásky na dveřní prahy jsou vyrobeny z odolného a měkkého pVC gumového materiálu, který vykazuje silnou pružnost a flexibilitu, aby odolávaly vysokým teplotám a otěru. Představte si, stačí ji pouze připevnit na správné místo, že byste mohli během několika minut zmeškat prahu svého auta nový vzhled – proč ne?
ZnačkaJNNJ #ad
VýrobceJNNJ #ad
Číslo díluJNNJ-Door
ModelkaJNNJ-Door

5. ZJJY

#ad

4 kusy prahů dveří do auta, pro Opel Corsa D A B C E F OPC Accessories 2021 2020 2019 2018 2017 uhlíkové vlákno dveřní prahy nálepka ochrana proti poškrábání

#ad
ZJJY #ad - Snadná instalace: instalace je jednoduchá. Snadná instalace a odstranění. Funkce: zakryjte stávající škrábance a efektivně zabraňte, aby se původní nástupní lišta při nastupování a vystupování poškrábala a opotřebovala, aby bylo vaše auto perfektně chráněno.

Materiál: výška nástupní lišta je vyrobena z vinylu z uhlíkových vláken se silným lepidlem. Vaši nástupní lištu nahradíme zdarma nebo vám vrátíme peníze. Jednoduše vyčistěte nečistoty na dveřích, stáhněte ji a nalepte ji. 100% vysoká kvalita: 24 hodin faq, pokud máte nějaké problémy, dejte nám vědět. Kompatibilita: pro opel corsa d a b c e f opc accessories 2021 2020 2019 2018 2017.
ZnačkaZJJY #ad
VýrobceLCC #ad

6. Symilov

#ad

4 kusy nástupní lišty do auta z uhlíkových vláken ochrana pro Op-EL tuningové příslušenství s logem, ochranné proužky, Zafira, nálepka proti poškrábání, dveřní práh

#ad
Symilov #ad - 4. Balení: 4 kusy nálepek na prahy auta 2 přední dveře, 2 zadní dveře. Po odstranění prahu nezůstávají žádné lepivé zbytky a lak se nepoškodí, odolná vůči teplotám, je vodotěsná, šetrná k životnímu prostředí a nemačkavá.

Odstraňte ochrannou fólii nálepky na prah dveří. 5. S lepidlem 3m na zadní straně má silnou přilnavost, čímž bude vaše auto perfektně chráněno. Použitelné modely: ochrana nástupní lišty do auta pro Op-el Astra Adam Combo Corsa Crossland X Grandland Insignia Meriva Mokka OPC Tigra Vectra Vivaro Zafira. Očistěte povrch prahu dveří auta a ujistěte se, že je čistý bez prachu nebo oleje.

Snadná instalace: není nutné vrtání a svařování, žádné poškození laku vozidla, jednoduchá a pohodlná instalace. Stav: 100% zbrusu nový a vysoce kvalitní. 1. 3. 2. Vysoká kvalita: nástupní lišta je vyrobena z vysoce kvalitních uhlíkových vláken, je velmi stabilní a nespadá.
ZnačkaSymilov #ad
VýrobceSymilov #ad
Číslo díluSymilov

7. Ambolio

#ad

6 kusů, nálepky na nástupní lišty do auta, kryt na dveře, nálepka na ochranu hran, uhlí, nástupní lišty, karbonové vlákno, kryt proti poškrábání, univerzální ochrana dveří auta

#ad
Ambolio #ad - Snadná instalace ochranné lišty do dveří do auta se silným lepidlem lze jednoduše upevnit na prah a vybavit malým škrabkou se perfektně hodí. A s univerzálním designem lze použít na všechny druhy vozidel, pickupů nebo terénních vozů atd. Nálepka na nástupní lišty do auta je efektivní způsob, jak chránit polepenou oblast před nežádoucími škrábanci.

Ochranná funkce prahu dveříchraňte práh dveří před poškrábáním, nákladních vozů, většinu aut, stopami opotřebení, kopy a skvrnami a vyhněte se vysokým nákladům na údržbu vozidla. Specifikacevelikost nástupní lišty činí 5, škrabka na pomeranč, 5 cm, 6 cm, 5 × 34, dlouhá: cca 12, 5 × 54, 6 × 90 cm, 5, 6, skvělá dekorace, 6 cm. Naše prémiová vinylová fólie s potiskem uhlíkových vláken byla vyvinuta speciálně pro dlouhodobé uvádění na trh ve flotile a motoristickém sportu.

Byla navržena s nejnovějším designem, flexibilní a s dlouhou životností, je vodotěsná a odpuzuje nečistoty a hodí se pro venkovní i vnitřní použití. Tuto ochrannou fólii se postaráte o své auto. Nová high-tech vinylová série má super realistický karbonový vzhled. Vhodné pro dveře auta a zavazadlový prostor. Sada nástupní lišty autopříslušenství 2 ks vpředu nástupní lišty + 2 ks vzadu nástupní lišty + 1 ks ochrana nárazníku + 1 ks škrabky.
ZnačkaAmbolio #ad
VýrobceAmbolio #ad
Číslo díluAmbolio19
ModelkaAmbolio19

8. Diyxisk

#ad

Nárazníky z uhlíkových vláken Anti-Scratch, 5 kusů Diyxisk Trunk Door Sill Strip, Auto nástupní lišty ochranná fólie

#ad
Diyxisk #ad - Efektivní ochrana proti poškrábání: zadní strana ochrany nástupní lišty je opatřena vteřinovým lepidlem, které je pevně lepené, silně přilne a nespadne snadno. Stiskněte několikrát pevně, aby byla pevnější. Iroké použití: kompatibilní s většinou modelů aut, takže si nemusíte dělat starosti při každodenním nastupování a vystupování na prah dveří a současně je vaše auto kvalitním, verze je velmi přesná a lze ji také upravit podle vašich vlastních potřeb, jedinečným a odlišným.

Před použitím určete polohu a ujistěte se, že je povrch suchý a bez prachu. Vysoce kvalitní materiál: naše lišty pro nastupování do auta jsou vyrobeny z ekologicky šetrných kožených materiálů, silnější materiál, vysoká teplotní odolnost, lepší odolnost proti opotřebení, voděodolné, chrání hranu dveří před poškrábáním, bez zápachu, ochrana proti stárnutí, oděrem.

Textura z uhlíkových vláken: trojrozměrná struktura z uhlíkových vláken, stylová a krásná, kromě toho se velmi snadno čistí, pokud jsou stopy nebo prach, jednoduše ji otřete vlhkým hadříkem, může zakrýt vaše stávající škrábance, abyste obnovili nový vzhled. Odstraňte ochrannou fólii a nalepte ji. Snadná montáž a demontáž: montáž ochrany nástupní lišty je velmi jednoduchá. Po odtržení nezůstanou žádné stopy, žádné poškození lakovaného povrchu, nemusíte si dělat starosti s poškozením svého auta.
ZnačkaDiyxisk #ad
VýrobceDiyxisk #ad
Číslo díluQCFGGTBT-5
Zárukano

9. Avisa

#ad

Stříbrná, Autostyle 2/16301 Litinový nástupní lišty

#ad
Avisa #ad - 100% ušlechtilá ocel. 2 kusy. Vhodné pro: citroën spacetourer/JUMPY & Peugeot Expert/Traveller & Toyota Proace.
ZnačkaAvisa #ad
VýrobceAvisa #ad
Výška9.84
Délka31.5
Hmotnost0.25
Šířka1.57
Číslo dílu2/16301
Modelka2/16301

10. CGEAMDY

#ad

Ochrana zadního nárazníku, nástupní lišty ochrana proti poškrábání, karbonové ochranné fólie, odolávají nástupní lišty, otěru a silná přilnavost, CGEAMDY 4 kusy nástupní lišty auta

#ad
CGEAMDY #ad - Nebojte se namočit v deštivých dnech, zabraňuje vzniku nepříjemných škrábanců, roztřepení a ochranu při nastupování a vystupování z auta, jednoduše jej opatrně otřete ručníkem. Snadná instalace: 1: očistěte povrch prahu, že je čistý, bez prachu a oleje. Dostatek pro každodenní používání a ochranu vašeho auta před poškozením.

Ochranné/sportovní dekorace: tyto prahové nálepky na dveře auta jsou vhodné jak pro ochranné, tak i dekorativní účely pro ochranné a dekorativní použití pro vaše dveřní raménky. Balení obsahuje: jedno balení obsahuje 5 nálepek na nástupní lišty, 2 pro přední dveře, 2 pro zadní dveře a 1 pro zavazadlový prostor. Se sportovním dekorativním doplňkem je více personalizovaná a stylová sportovní nálepka do interiéru auta. Nelze snadno zlomit, které zaručují vyšší trvanlivost a lepší vzhled.

Ochrana proti poškrábání/vodu: efektivně chrání desku prahu auta, aby dokonale udržel povrch vozidla. 2: odstraňte samolepicí ochrannou fólii a nalepte ji na dveřní prah auta. Zabrání tomu, i když často pošlapáte a snadno se čistí znečištěním. Vynikající materiál: naše kryty scratch pad jsou vyrobeny z prémiových uhlíkových vláken, aby se deska dveří vašeho auta opotřebovala a poškrábala původní autolak. 3: přitlačte nálepku rukou naplocho, abyste zajistili, aby správně seděla.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Číslo díluCGEAMDY-Protect
ModelkaCGEAMDY-Protect