Top 10 Yogamatte Rutschfest 200×100 – Podložky na jógu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. REFIT FITNESS

#ad

Jóga, podložka na jógu, Fitness podložka, workout, gymnastická podložka, měkká, popruh, extra silná, sportovní podložka 190 × 60 × 1,5 cm, pilates, neklouzavá, fitness gymnastika, tréninková podložka, podložka na cvičení, tyrkysová, tyrkysová, sport

#ad
REFIT FITNESS #ad - Bezpečné a protiskluzové: v tloušťce 15 mm se sportovní podložka a gymnastické polštáře postarají o příjemné a šetrné provedení vašich cvičení. Yoga & fitness pad: naše nbr jógové kolenní polštáře jsou skutečně všestranní talenty. Perfektní sada: naše tréninková podložka & chrániče kolen a kloubů jdou ruku v ruce.

Tak je zaručeno správné provedení a držení jógových a fitness cvičení na naší gymnastické podložce a pěnových polštářcích. Nechte se přesvědčit naší novou fitness podložkou a využij ji doma na jógu, cvičení nebo sportovní jednotky. Naše sportovní podložka je vhodná jak pro začátečníky, fitness, tak pro pokročilé. Informace o výrobku: refit fitness prémiová podložka na jógu – rohož bez ftalátů – kvalitní pěnová hmota nbr – tloušťka 15 mm – rozměry 190 × 60 × 1, 5 cm – popruh pro snadné přenášení – protiskluzová fitness podložka – hmotnost: cca 1, 4 kg – barva: tyrkysová.

Drážkovaný a protiskluzový povrch zajišťuje optimální držení i při cvičných jednotkách, které se potíte. S celkovou tloušťkou 3 cm nebo dokonce 4, kolena, podložka na jógu stabilizuje vaše klouby a kotníky a chrání vaši páteř, 5 cm zajišťují naše gymnastická podložka a fitness podložky extrémně příjemné a šetrné provedení vašich cvičení. Vezměte si ji s sebou do přírody, trénink, použijte ji jako karimatku nebo plážovou podložku. Naše podložka pod kolena nenechá žádné přání a zaručuje vždy optimální komfort.
ZnačkaREFIT FITNESS #ad
VýrobceREFIT FITNESS #ad
Hmotnost3.09
Číslo dílu3
Modelka1

2. REFIT FITNESS

#ad

REFIT FITNESS Gymnastická podložka Profi 190 x 60 x 1,5 cm Lilek PainProtect SmartCell NBR protiskluzová podložka na jógu, sportovní podložka,, sportovní gymnastika, pilates, 15 mm, podložka na jógu

#ad
REFIT FITNESS #ad - Ve prospěch vašeho zdraví se vzdáváme jejich používání. Určete, jak těžké bude vaše cvičení a ne bolestivé podloží. Udělejte první krok do zcela nového pocitu života a k tomu se můžete spolehnout. Ať už na jógu, se zvětšenými rozměry 190 x 60 cm se meze nekladou.

Srolujte přes pásku, fitness studio nebo relaxační meditace v přírodě. I na nejtvrdším asfaltu se budete cítit jako na obláčku 7. S praktickou taškou si už nemusíte dělat starosti, dejte do tašky a hotovo. Proveďte test loktů. Pořiďte si své fitness studio do obývacího pokoje a užijte si svobodu kdykoli sledovat svůj oblíbený sport pomocí jediné sportovní podložky. Přetížené klouby a nesnesitelné otlaky loktů, kyčlí a kolen jsou minulostí. Na měkkém a přesto odolném materiálu se už nikdy nebudete muset překonat.

S tloušťkou 15 mm působí jako ochranný štít na tvém těle. Obsahují karcinogenní látky, jako jsou chlorové parafiny s krátkým řetězcem, které se mohou uvolnit z materiálu potem nebo oděrem a proniknout do kůže. Vaši přátelé vás brzy osloví, jak se vám vedle náročného všedního dne podaří vypadat stejně fit a atraktivně! Jóga, zda si svou podložku vezmete s sebou. Cítíte se jako profesionální sportovec na cestě k medaili a dosáhněte tréninkových úspěchů, fitness, sport nebo gymnastiku, které jste si nikdy nepřiznali.
ZnačkaREFIT FITNESS #ad
VýrobceREFIT FITNESS #ad
Výška0.59
Délka74.8
Hmotnost3.09
Šířka23.62

3. Secoroco

#ad

Podložka na jógu Pro • z korku • vítěz testu cena/výkon • extra velká 200 x 66 cm • testováno s *velmi dobře* • včetně popruhu a tašky na jógu • vyrovnávání

#ad
Secoroco #ad - Design je vyroben laserovou metodou. Podložka na jógu neobsahuje veškeré škodlivé látky jako PVC, změkčovadla a TPE. Veganský přírodní kaučuk na spodní straně pro nesrovnatelnou přilnavost – protiskluzová stabilita zaručena.

Speciálně při vysoké vlhkosti zůstává rohož protiskluzová a zajišťuje optimální přilnavost během cvičení. Bylo upuštěno od všech barev. Podložka na jógu pro comfort – maximální volnost pohybu na délce 200 cm a šířce 66 cm. Příjemná a hřejivá korková plocha zajišťuje příjemný pocit na těle a má nejvyšší odolnost proti skluzu na rukou a nohou.

Přirozené pohody: objevte naši podložku na jógu z korku a kaučuku pro trvale udržitelnou praxi jógy. Alignment značení pro optimální umístění rukou a nohou. Horní a spodní strana se snadno čistí, omyvatelná a velmi odolná vůči kyselině olejové, která se používá při opalovacích krémech.
ZnačkaSecoroco #ad
Výška0.2
Délka78.74
Hmotnost8.07
Šířka25.98
Číslo dílu4260489529683

4. Gaiam

#ad

Oboustranná, délka 172 cm x 61 cm Š x 6 mm silná, extra silná, prémiový potisk, královská kytice, Gaiam Podložka na jógu, protiskluzová, pro všechny druhy pilates a trénování podlahy

#ad
Gaiam #ad - Včetně třídy jógy: podložka na jógu obsahuje bezplatné cvičení jógy, které vám usnadní začít. Oboustranná: podložka na jógu má oboustranný design, dvě možnosti designu, strukturovaný lepivý protiskluzový povrch pro vynikající trakci a lepší přilnavost, které se hodí ke každé náladě, pomůže udržet vás motivovanou a soustředěnou.

Lehká a silná podložka na jógu: tyto odolné, ale lehké cvičební podložky jsou extra silné pro dodatečné polstrování, které vaše klouby potřebují při každé józe nebo fitness rutině. Netoxická podložka na jógu bez obsahu 6p je zdravější volbou pro vás a planetu a neobsahuje dehp, DINP, bbp, dbp, dIDP a DNOP upozornění: Pro nejlepší výsledky byste měli podložku 2 až 3 dny před použitím rozvinout a větrat, když je vybalena. Rozměry d x Š x h: 172, 7 x 61 x 6 mm.
ZnačkaGaiam #ad
VýrobceFit For Life #ad
Výška0.24
Délka68
Hmotnost3.2
Šířka24
Číslo dílu05-62355
Modelka05-62355

5. BEfabelim

#ad

Extra široká, popruhu a e-knihy, BEfabelim® Protiskluzová podložka na jógu z korku a TPE, 183, tloušťka 6 mm, vč. 5dílné sady fitness pásů, pilates, udržitelná podložka na jógu pro fitness, gymnastiku

#ad
BEfabelim #ad - Potter extra protiskluzová – zvláštností této podložky na jógu je vysoce kvalitní korkový povrch. Potter udržitelná – vrchní strana je z přírodního produktu korku, který je obnovitelný a recyklovatelný.

Spodní strana se skládá z dokonale recyklovatelného TPE. Potter kvalitní fitness pásky sada 5 ks – přírodní latex příjemný na pokožku, vhodné pro jógu, stabilní, pilates, 5 stupňů odporu, fyzioterapii a fitness. Díky tomu je korková podložka na jógu tepelně izolující a protiskluzová, jak se suchými, tak i zpocenýma rukama. Potter rozsah dodávky – 1× korková podložka na jógu, 1× sada odporových pásů v různých stupních odporu, 1× e-kniha s návodem na cvičení – qr kód najdete na přiložené kartě, délka 60 cm, 1× popruh ze 100% bavlny, šířka 5 cm.

Potter extra silné tlumení – díky tloušťce 6 mm, optimální hustotě spodní strany TPE a tepelně izolujícímu korkovému povrchu je dosaženo extra silného tlumení.
ZnačkaBEfabelim #ad
VýrobceBEfabelim #ad
Hmotnost2.65

6. BalanceFrom

#ad

černá, s popruhem, BalanceFrom GoCloud univerzální podložka na jógu, vysoká hustota, odolná proti roztržení, šířka 61 cm, délka 180,3 cm, extra silná, 2,5 cm

#ad
BalanceFrom #ad - 180, 3 cm dlouhé a 61 cm široké zajišťuje komfort pro lidi všech tvarů a velikostí. Technologie odolná proti vlhkosti umožňuje snadné mytí rohože mýdlem a vodou.

Pro snadnou přepravu a skladování jsou přidány jednoduché páskování a lehká funkce. Výjimečná odolnost vám umožňuje udržovat rovnováhu při každém stylu cvičení. S oboustrannými, protiskluzovými povrchy, univerzální prémiová podložka na jógu od Balance From má vynikající protiskluzovou výhodu, aby se zabránilo zranění. S vysoce hustým pěnovým materiálem, 5 cm pohodlně vypolstrovaná páteř, boky, prémiová podložka o tloušťce 2, kolena a lokty na tvrdých podlahách.
ZnačkaBalanceFrom #ad
VýrobceBalanceFrom #ad
Výška1
Délka71
Hmotnost2.2
Šířka24
Číslo díluAP1BLK
ModelkaAP1BLK

7. ProsourceFit

#ad

Vysoce hustá podložka na cvičení s komfortní pěnou a popruhem, aqua, délka 180,3 cm, extra silná, 25 mm, ProsourceFit Podložka na jógu a pilates

#ad
ProsourceFit #ad - Dodává se s podložkou na jógu zdarma. Protiskluzový povrch zajišťuje dodatečnou stabilitu. Ideální pro pilates, jógu a cvičení na podlaze. Vyrobeno z vysoce husté pěnové hmoty pro výkon a dlouhou životnost. Nbr pěna odolná proti vlhkosti usnadňuje čištění.
ZnačkaProsourceFit #ad
VýrobceProsourceFit #ad
Výška1
Délka71
Hmotnost4.5
Šířka24
Číslo dílups-1996-etm-aqua
Modelkaps-1996-etm-aqua
ZárukaLimited Lifetime Warranty

8. LILENO SPORTS

#ad

Tloušťka 8 mm – fitness podložka pro crossové trenažéry, LILENO SPORTS Ochranná podložka 70 × 130 cm – extra odolná podložka na běžecký pás, kolečkové trenažéry a jiné fitness přístroje – také na

#ad
LILENO SPORTS #ad - Protiskluzová – naše podlahová ochranná rohož je díky svému hd flex povrchové úpravě a extravagantnímu reliéfu povrchu obzvlášť protiskluzová a omyvatelná. Rádi vám poradíme s případnými dotazy. Díky dobrému záznamu zvuku se těší i váš soused a vy můžete nerušeně skočit na crossový trenažér nebo švihadlo! Dlouhá životnost – dobrá volba materiálu a neustálé kontroly kvality zajišťují trvanlivé rohože do posilovny nebo doma.

Všestrannost – rohož lileno sports lze použít pro mnoho fitness přístrojů a cvičení: ať už jako gymnastická podložka, podložka pro sportovní potřeby nebo jako praktická ochranná podložka. Tak se můžete plně soustředit na své fitness cvičení.

Příslib lileno sports – abychom vám rozhodnutí o koupi učinili co nejjednodušší, bereme na sebe riziko úplně: Pokud nebudete 100% spokojeni, vrátíš peníze zpět – až 2 roky po nákupu a bez jakéhokoliv případu! Tlumení nárazů – sportovní podložka lileno sports vás neomezuje při sportovních aktivitách doma. Naše podložky na podlahu přitom zvládnou i s bodovým trvalým zatížením jako u většiny fitness přístrojů.
ZnačkaLILENO SPORTS #ad
VýrobceLILENO SPORTS #ad
Hmotnost3.75
Číslo dílu24101

9. SukhaMat

#ad

Violett, 183 x 61 x 0,6 cm, TPE, rutschfest, Pilates und Gymnastik, Trainingsmatte für Yoga, Yogamatte, Fitnessmatte mit Tragegurt, Classic Pro Yogamatte, umweltfreundlich

#ad
SukhaMat #ad - Global store artikel haben separate bedingungen, werden aus dem Ausland verkauft und können von der britischen Version abweichen, einschließlich Passform, Alterseinstufung und Kennzeichnung.
ZnačkaSukhaMat #ad
VýrobceSukhaMat, LLC #ad
Výška0.02
Délka10
Hmotnost0.55
Šířka24
Číslo díluSM001BLK
ModelkaSM001BLK

10. REFIT FITNESS

#ad

REFIT FITNESS Sportovní podložka Comfort-Max 190 x 60 x 1,5 cm Beere PainProtect SmartCell NBR podložka na jógu protiskluzová popruh gymnastická podložka pro sport, jógu, gymnastiku pilates

#ad
REFIT FITNESS #ad - Ať už na jógu, se zvětšenými rozměry 190 x 60 x 1, 5 cm se vám meze nekladou. Vaši přátelé vás brzy osloví na to, jak se vám vedle svého náročného všedního dne podaří vypadat tak fit a atraktivně! Fitness studio, jóga nebo relaxační meditace v zeleni. Proveďte test na lokty! jsi zcela vyčerpaný po náročném dni a už nemáte chuť na trénink? s tím je nyní konec! na měkkém a přesto odolném materiálu se už nemusíte díky už nikdy překonat.

Pořiďte si své fitness studio do obývacího pokoje a zažijte svobodu s jedinou fitness podložkou kdykoli sledovat svůj oblíbený sport. Srolujte se, pásek přes něj, spadněte do tašky a jde! Uveďte první krok do zcela nového životního pocitu a. Cítíte se jako profesionální sportovec na cestě k medaili a dosáhnete tréninkových úspěchů, sport nebo gymnastiku, fitness, které byste si nikdy nevěřil.

Pro prospěch vašeho zdraví se vzdáváme jejich používání. Přetížené klouby a nesnesnesitelné otlaky loktů, boků a kolen patří minulosti. Určuješ, jak tvrdý bude tvůj trénink a ne bolestivý podklad. I na nejtvrdším asfaltu se budete cítit jako na obláčku 7. Obsahují karcinogenní látky jako chlorový parafín s krátkým řetězcem, které se mohou z materiálu uvolnit potem nebo odřením a proniknout do pokožky. S tloušťkou 15 mm působí jako ochranný štít na tvém těle.
ZnačkaREFIT FITNESS #ad
VýrobceREFIT FITNESS #ad
Výška0.59
Délka74.8
Hmotnost3.09
Šířka23.62