Top 10 Wireless Charger Lampe – Stolní lampy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Zafferano

#ad

Dimmbar, IP65-Schutz, Indoor/Outdoor Benutzung, EU-Stecker, Olivia Pro Kabellose LED-Tischleuchte aus Aluminium, Höhe: 35,5cm Weiß, Zafferano

#ad
Zafferano #ad - Einstellen: leichter druck auf die "touch"-taste, bis die gewünschte Leuchtstärke erreicht ist; Rote LED: Aufladen, Grüne LED: Akku geladen. Bei diesem produkt handelt es sich um ein umgebendes produkt. Olivia pro ermöglicht das einstellen der Lichtintensität durch einen Dimmer, wobei der Speicher der Einstellstufen erhalten bleibt; bei jedem Einschalten entspricht die Intensität der voreingestellten.

Lithium-akku mit einer garantierten akkulaufzeit von mehr als 9 stunden. Farbtemperatur zwischen 2700 & 3000° Kelvin. Eingang ac 220-240v | 50/60hz; ausgang 5v - 1a, USB-Kabellänge 1, 5 m. Das led-licht bietet eine klare Helligkeit für eine Vielzahl von Aktivitäten. Verstell- & wiederaufladbare lampe aus lackiertem aluminium, einem polycarbonat-schirm und einer led-lichtquelle; olivia pro ist durch das ip65 geschützt und somit für den innen- und außeneinsatz geeignet.

Eingang ac 220-240v; 50/60hz; ausgang 5v - 1a, usb-kabellänge 1, 5 m. Verstell- & wiederaufladbare lampe aus lackiertem aluminium, einem Polycarbonat-Schirm und einer LED-Lichtquelle; Olivia Pro ist durch das IP65 geschützt und somit für den Innen- und Außeneinsatz geeignet. Einstellen: leichter druck auf die "touch"-taste, bis die gewünschte leuchtstärke erreicht ist; rote led: aufladen, grüne led: akku geladen. Ein- und ausschalten durch eine kurze berührung. Ein- und ausschalten durch eine kurze berührung.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška13.7
Délka4.3
Hmotnost2.05
Šířka4.3
Číslo dílu1
ModelkaZAFOLIVIAPRO-WH

2. Zafferano

#ad

Zafferano Amazon Exclusive Poldina Pro bezdrátová LED stolní lampa, hliník H38 cm s vícenásobnou USB nabíječkou EU/UK/US, dobíjecí dotykový stmívač – IP65 vnitřní/venkovní použití, Corten

#ad
Zafferano #ad - Díky dodanému mezinárodnímu adaptéru můžete nabíjet smartphony, která je vybavena kontaktní nabíjecí stanicí, iPhony, dotykovým stmívačem a paměťovou funkcí pro nastavení stmívání. Poldina je svoboda svícení: bez kabelu přivádí světlo tam, která Poldině propůjčuje lithiové baterii Poldina velkou autonomii. Měli bychom dnes večer vyrazit? zafferano poldina pro je chráněna proti vlhkosti podle ip65 a hodí se pro použití v interiéru i exteriéru; můžete ji používat doma, na terase, v kanceláři, na balkóně nebo v restauracích a útulcích po celý rok.

Vezměte si je s sebou na osvětlení večeře nebo na čtení pod hvězdami. Paměťová funkce ukládá stupně stmívání, takže intenzita světla při každém zapnutí opět odpovídá dříve nastavené intenzitě. Podržte knoflík na stínidle a nastavte barvu světla vaší poldina: Vyberte si podle požadované atmosféry wŠrmeren nebo chladnější barevný odstín 2700 až 3000 Kelvinů. Nabíjejte mě na podložce pro nabití baterie verzí "pro" od poldina, umístěte lampu jednoduše na "pad": inovativní kontaktní nabíjecí stanice, zabírá málo místa a je ideální pro každé prostředí.

Balení obsahuje: poldina pro, eu síťový zdroj s 1 usb portem, difuzor z polykarbonátu, 100-240 v 50-60 Hz 5 Vdc max 1 A, kontaktní nabíjecí stanice, multi USB síťový zdroj pro nabíjení více zařízení. Osvětlete večeři na zahradě s přáteli, dejte na své letní večery decentní světlo na verandu. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška14.96
Délka4.33
Hmotnost2.43
Šířka4.33
Číslo díluLD0340R3X1
ModelkaLD0340R3X1

3. K-Bright

#ad

K-Bright Stmívatelná stolní lampa s LED bateriemi pro vnitřní i venkovní použití, dobíjecí, designová stolní lampa s USB nabíjecí stanicí bronzová., teplá barva světla pro vnitřní i venkovní použití

#ad
K-Bright #ad - Dobíjecí stolní lampa z lakovaného hliníku. Nastavení dotykovým stmívačem: lampa se zapíná a vypíná rychlým dotykem dotykového povrchu stínidla. Váží pouze 800 gramů. 20 led at 3000 k, přírodní a relaxační světlo, skládající se z 20 led s teplotou barvy 3000 K, 240 lumenů: světelný zdroj nastavitelný na 2 watty, ideální pro postavení na stůl a pro všechny aktivity doma.

Lampa k-bright ukládá naposledy nastavenou intenzitu světla. Světelný tok 240 lumenů. Dlouhá životnost: obsahuje dvě lithiové baterie s dlouhou životností, které mohou v závislosti na nastavení jasu poskytnout 9 až 48 hodin trvalého osvětlení. Vysoká reprodukce barev: CRI 95 %. Módní design: stylový a moderní styl s klasickými barvami a jasným a jednoduchým designem.

Třída ochrany ip54: má stupeň ochrany proti kapalinám, takže je lampa ideální pro použití v interiéru i exteriéru. Lze jej plně nabít za 6 hodin pomocí speciální USB nabíjecí stanice. Vhodné pro rodinné večeře, pláž a outdoorové pikniky, čtení v noci na balkóně. Usb nabíjecí stanice pro lampu je součástí dodávky. Intenzita světla se nastavuje podržením prstu na dotykové ploše stmívání.
ZnačkaK-Bright #ad
VýrobceK-Bright #ad
Výška17.32
Délka4.92
Hmotnost1.76
Šířka5.71
Číslo díluYX-GT-001-Bronze
ModelkaGT-001-3000K

4. Zafferano

#ad

Kontaktní nabíjecí stanice, bezdrátová dobíjecí LED stolní lampa, IP54 pro vnitřní a venkovní použití, baterie s dlouhou životností, dotykový stmívač 2700 K, Zafferano Pina Pro, hliníkové pouzdro H29

#ad
Zafferano #ad - Výkon: 2, 2 watty. 100-21040 v, 5 × 10, difuzor z polykarbonátu, kontaktní nabíjecí stanice, dobíjecí a vyměnitelná lithiová baterie. Typ instalace: stolní deska; hmotnost položky: 0, 31 kg; Is Assembly Required: False; Efficiency: A++. Tíhlá a elegantní pina pro je dobíjecí stolní lampa, s lakovaným hliníkovým pouzdrem, díky čemuž je vhodný jak pro vnitřní, polykarbonátovým difuzérem a LED světelným zdrojem.

Osvětlete večeři na zahradě s přáteli, kde je potřeba, i tam, dopřejte si radost z večerního čtení na balkóně, dejte na své letní večery decentní světlo na verandu. Přizpůsobte si své světlo minimalistický design pina pro je upevněn svou praktičností: stačí pouhým dotykem ruky na dotykovém tlačítku na podstavci lampy pro zapnutí nebo vypnutí a nastavení intenzity světla podle přání. Rozměry lampy: 10, max. Je vybaven dotykovým stmívačem a má stupeň krytí IP54, včetně kontaktní nabíjecí stanice, tak i venkovní použití.

Balení obsahuje: pina pro, 50–60 hz, eu síťový adaptér s 1 USB konektorem. Vezměte si ji s sebou ven na osvětlení večeře nebo na čtení pod hvězdami. 1 a, 5 × 29 cm. Technické údaje pina pro bezdrátově dobíjecí a stmívatelná přenosná lampa; kryt z lakovaného hliníkového tlakového odlitku, 5 v, světelný zdroj led; světelný tok: 185 lm; doba úplného nabíjení 6 – 8 h; cri index reprodukce barev>80; teplota světla 2700 K. Bez kabelu přenáší světlo tam, kde není žádná zásuvka.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška11.42
Délka4.13
Hmotnost0.68
Šířka4.13
Číslo díluLD0650D3
ModelkaLD0650D3

5. Zafferano

#ad

Hliník H38 cm s vícenásobnou USB nabíječkou EU/UK/US, dobíjecí dotykový stmívač – IP65 vnitřní/venkovní použití, tmavě šedá, Amazon Exclusive Bezdrátová LED stolní lampa Zafferano Poldina Pro

#ad
Zafferano #ad - Poldina pro je přenosná a dobíjecí stolní lampa napájená akumulátorem, pomocí které lze nabíjet dvě žárovky Poldina současně nebo jednu lampu a USB zařízení. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Nabíjejte mě na podložce pro nabití baterie verzí "pro" od poldina, kde není žádná zásuvka.

Stisknutím tlačítka na stínítku můžete nastavit intenzitu světla poldina podle svého vkusu: Zvolte, v kanceláři, zda jej chcete používat se 100% výkonem nebo zda dáváte přednost jemnějšímu náladovému světlu. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Poldina pro s univerzální cestovní nabíječkou poldina pro lampa s vícenásobnou usb nabíječkou eu-us-uk konektor: v této sadě je vedle poldina pro a kontaktní nabíjecí stanice obsažena další duální usb nabíječka, iPhony, která je vybavena kontaktní nabíjecí stanicí, tablety nebo jiné zařízení na cestách do zahraničí.

Vezměte si je s sebou na osvětlení večeře nebo na čtení pod hvězdami. Podržte knoflík na stínidle a nastavte barvu světla vaší poldina: Vyberte si podle požadované atmosféry wŠrmeren nebo chladnější barevný odstín 2700 až 3000 Kelvinů. Rozměry lamp: 111 x11 x 38 cm, multi usb síťový zdroj pro nabíjení více zařízení. Paměťová funkce ukládá stupně stmívání, takže intenzita světla při každém zapnutí opět odpovídá dříve nastavené intenzitě.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška14.96
Délka4.33
Hmotnost2.2
Šířka4.33
Číslo díluLD0340N3X1
ModelkaLD0340N3X1

6. Zafferano

#ad

Dobíjecí dotykový stmívač 2700-3000 K – H30 cm, Zafferano Poldina Pro Mini bezdrátová LED stolní lampa, Sand & Poldina Pro – stmívatelná LED stolní lampa z hliníku, stupeň krytí IP54, H38 cm

#ad
Zafferano #ad - Vezměte si ji s sebou ven na osvětlení večeře nebo na čtení pod hvězdami. Výrobek 1: měli bychom dnes večer vyrazit? zafferano poldina pro je chráněna proti kapalinám podle ip65 a hodí se pro použití v interiéru i exteriéru; můžete ji používat doma, na terase, na zahradě, v kanceláři, na balkóně nebo v restauracích a ubytovacích zařízeních po celý rok.

Lampa kromě toho disponuje funkcí výběru teploty barvy světla mezi 2700 K a 3000 K. Poldina je svoboda svícení: bez kabelu přivádí světlo tam, je lehký a snadno se nosí, i tam, kde není žádná zásuvka. Produkt 2: nabíjejte mě na podložce pro nabití baterie verze "pro" od poldina, která poldině propůjčuje lithiové baterii poldina velkou autonomii. Pro změnu nastavení jednoduše podržte tlačítko zapnutí. Vezměte si ji s sebou ven na osvětlení večeře nebo na čtení pod hvězdami. Výrobek 2: přizpůsobte si své světlo jednoduchý, elegantní design poldiny se spojuje s praktickou funkčností: jedním dotykem ruky stačí zapnout a vypnout led lampu jednoduchým "dotykovým" gestem.

Poldina pro má ikonický a elegantní vzhled, je lehký a snadno se nosí, kde je potřeba, umístěte lampu jednoduše na "Pad": inovativní kontaktní nabíjecí stanice, i tam, kde není žádná zásuvka. Výrobek 2: měli bychom dnes večer vyrazit? zafferano poldina pro je chráněna proti kapalinám podle ip65 a hodí se pro použití v interiéru i exteriéru; můžete ji používat doma, na zahradě, v kanceláři, na terase, na balkóně nebo v restauracích a ubytovacích zařízeních po celý rok. Výrobek 1: vaše lampa, nabíjecí stolní lampa.
ZnačkaZafferano #ad

7. Zafferano

#ad

Höhe: 29cm Sand Energieklasse A+++, Indoor/Outdoor Benutzung, dimmbar, Zafferano, Ofelia Pro Kabellose LED-Tischleuchte aus Aluminium, IP65-Schutz, LD0870S3, EU-Stecker

#ad
Zafferano #ad - Verstell- & wiederaufladbare lampe aus lackiertem aluminium, einem polycarbonat-schirm und einer led-lichtquelle; sie ist durch das ip65 geschützt und somit für den innen- und außeneinsatz geeignet. Paket enthält ladestation mit usb-ladegerät. Ein- und ausschalten durch eine kurze berührung.

Umgebende produkte sind Leuchten, die zur separaten Überprüfung der enthaltenen Lichtquellen zerlegt werden können. Farbtemperatur zwischen 2700 & 3000° kelvin. Dieses produkt enthält eine Lichtquelle der Energieeffizienzklasse F. Eingang ac 220-240v; 50/60hz; ausgang 5v - 1a, usb-kabellänge 1, 5 m. Bei diesem produkt handelt es sich um ein umgebendes produkt. Das led-licht bietet eine klare helligkeit für eine vielzahl von aktivitäten.

Ofelia pro von zafferano enthält eine einstellbare 2, 2-w-led-lampe. Lithium-akku mit einer garantierten akkulaufzeit von mehr als 9 stunden. Einstellen: leichter druck auf die "touch"-taste, bis die gewünschte leuchtstärke erreicht ist; rote led: aufladen, grüne led: akku geladen. Ofelia pro ermöglicht das einstellen der lichtintensität durch einen dimmer, wobei der speicher der einstellstufen erhalten bleibt; bei jedem einschalten entspricht die intensität der voreingestellten.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška11.4
Délka3.9
Hmotnost1.92
Šířka3.9
Číslo díluLD0870S3
ModelkaLD0870S3

8. Zafferano

#ad

LD0340A3x1, V 38 cm/průměr podstavce 11 cm, Avio modrá, hliník s vícenásobným EU/UK/US, dobíjecí dotykový stmívač – IP65 vnitřní/venkovní použití, Zafferano Poldina Pro bezdrátová LED stolní lampa

#ad
Zafferano #ad - Poldina je svoboda svícení: bez kabelu přivádí světlo tam, kde není žádná zásuvka. Osvětlete večeři na zahradě s přáteli, dejte na své letní večery decentní světlo na verandu. Poldina pro s univerzální cestovní nabíječkou poldina pro lampa s vícenásobnou usb nabíječkou eu-us-uk konektor: v této sadě je vedle poldina pro a kontaktní nabíjecí stanice obsažena další duální usb nabíječka, iPhony, která je vybavena kontaktní nabíjecí stanicí, tablety nebo jiné zařízení na cestách do zahraničí.

Měli bychom dnes večer vyrazit? zafferano poldina pro je chráněna proti vlhkosti podle ip65 a hodí se pro použití v interiéru i exteriéru; můžete ji používat doma, v kanceláři, na balkóně nebo v restauracích a útulcích po celý rok. Poldina pro je přenosná a dobíjecí stolní lampa napájená akumulátorem, pomocí které lze nabíjet dvě žárovky Poldina současně nebo jednu lampu a USB zařízení.

Nabíjejte mě na podložce pro nabití baterie verzí "pro" od poldina, kde je potřeba, která poldině propůjčuje lithiové baterii poldina velkou autonomii. Přizpůsobte si své světlo jednoduchý, elegantní design poldiny se spojuje s praktickou funkčností: ruční ovládání led lampy zapíná a vypíná jednoduchým "dotykovým" gestem. Díky dodanému mezinárodnímu adaptéru můžete nabíjet smartphony, dotykovým stmívačem a paměťovou funkcí pro nastavení stmívání. Paměťová funkce ukládá stupně stmívání, takže intenzita světla při každém zapnutí opět odpovídá dříve nastavené intenzitě.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška14.96
Délka4.33
Hmotnost2.43
Šířka4.33
Číslo díluLD0340A3
ModelkaLD0340A3x1

9. Zafferano

#ad

Zafferano Amazon Exclusive Poldina Pro bezdrátová LED stolní lampa, červená, dobíjecí dotykový stmívač – IP65 vnitřní/venkovní použití, hliník H38 cm s vícenásobnou USB nabíječkou EU/UK/US

#ad
Zafferano #ad - Poldina je svoboda svícení: bez kabelu přivádí světlo tam, kde je potřeba, kde není žádná zásuvka. Poldina pro s univerzální cestovní nabíječkou poldina pro lampa s vícenásobnou usb nabíječkou eu-us-uk konektor: v této sadě je vedle poldina pro a kontaktní nabíjecí stanice obsažena další duální usb nabíječka, tablety nebo jiné zařízení na cestách do zahraničí.

Nabíjejte mě na podložce pro nabití baterie verzí "pro" od poldina, zabírá málo místa a je ideální pro každé prostředí. Paměťová funkce ukládá stupně stmívání, takže intenzita světla při každém zapnutí opět odpovídá dříve nastavené intenzitě. Poldina pro je přenosná a dobíjecí stolní lampa napájená akumulátorem, pomocí které lze nabíjet dvě žárovky Poldina současně nebo jednu lampu a USB zařízení. Stisknutím tlačítka na stínítku můžete nastavit intenzitu světla poldina podle svého vkusu: Zvolte, zda jej chcete používat se 100% výkonem nebo zda dáváte přednost jemnějšímu náladovému světlu.

U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Díky dodanému mezinárodnímu adaptéru můžete nabíjet smartphony, která je vybavena kontaktní nabíjecí stanicí, iPhony, dotykovým stmívačem a paměťovou funkcí pro nastavení stmívání. Balení obsahuje: poldina pro, kontaktní nabíjecí stanice, difuzor z polykarbonátu, světelný zdroj led; světelný tok: 192 – 200 lm; doba úplného nabíjení 6–7 h; CRI index reprodukce barev>80; teplota světla mezi 2700 K a 3000 K dynamická bílá.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška14.96
Délka4.33
Hmotnost2.43
Šířka4.33
Číslo díluLD0340F3
ModelkaLD0340F3x1

10. SIGOR

#ad

Tmavě béžová, ochrana proti stříkající vodě, výška 38 cm, SIGOR Nuindie – stmívatelná LED stolní lampa na baterie pro vnitřní i venkovní použití, IP54, nabíjecí s Easy Connect, doba svícení 12 h

#ad
SIGOR #ad - Nuindie tak spojuje nadčasový design s nejmodernější bezdrátovou LED technologií. Díky své vysoké vlastní hmotnosti ≈ 1 kg má solidní stabilitu. Tak svítí až 12 hodin, a to zcela bez kabelu baterie Li-Ion, 4 400 mAh. Jednoduché ovládání: světlo lze zcela jednoduše a intuitivně zapínat a vypínat dotykovým spínačem a stmívat.

Stylové a individuální: jedinečné stínidlo stolní lampy nuindie zajišťuje v obývacím pokoji, ložnici nebo jídelně neoslňující osvětlení stolu a příjemné akcentové světlo směrem nahoru. Působivá atmosféra: funkce flexmood nabízí prostřednictvím dotykového stmívače teplé bílé a neoslňující světlo ve dvou barevných teplotách 2 700 K a 2 200 K.

Vnitřní a vnější: stmívatelná stolní lampa na baterie pro obytné a venkovní prostory vydrží díky třídě ochrany IP54 ochrana proti stříkající vodě i přeháňky deště. Rozšiřuje tak kdykoli vhodnou světelnou atmosféru – také jako lampička na noční stolek nebo na čtení. Dobíjecí: s přiloženým usb síťovým zdrojem a 1, 2 m dlouhým nabíjecím kabelem s magnetickým konektorem Easy Connect lze světlo baterie pohodlně a nekomplikovaně nabíjet.
ZnačkaSIGOR #ad
VýrobceSigor #ad
Výška14.96
Délka3.94
Hmotnost2.2
Šířka3.94
Číslo dílu4516301
Modelka451630140