Top 10 TV Hintergrundbeleuchtung 43 Zoll – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ETRLNXY

#ad

RGBIC LED pásek 2,5 m Dreamcolor LED podsvícení TV pro 32 až 55 palců televizorů Smart LED podsvícení, USB LED zabudované IC osvětlení pro TV, aplikace a dálkové ovládání, synchronizace s hudbou

#ad
ETRLNXY #ad - Trojité ovládání stáhněte si aplikaci bluetooth tím, synchronizace hudby a nastavení časovače, že v apple store nebo google play vyhledáte "duoco stripX", jasu, můžete použít 213 režimů sledování Dreamcolor, běžet podle rychlosti efektu, abyste pomocí aplikace odstranili LED Bluetooth LED tlačítka; Ovládací políčka se 3 tlačítky; IR dálkové ovládání s 24 tlačítky. Synchronizace hudby v kombinaci se zabudovaným mikrofonem v ovládacím boxu nebo mikrofonu mobilního telefonu se televizní led pásek synchronizuje se zvukem; zapněte svůj oblíbený film a podsvícení LED mění barvy a rychlosti v rytmu, takže filmy a videa jsou ještě zábavnější; funkce časovače v aplikaci může 5V LED pásek zapnout a vypnout, užívejte si jej jednoduše inteligentním způsobem.

Usb napájení, jednoduchá instalace led podsvícení tv je napájeno usb konektorem např. Rgbic led podsvícení tv 2, 5 m dreamcolor led pásek s led sw2812 pro televizi o velikosti 32 – 55 palců; dvouvrstvá měď se používá k tomu, aby směs barev dreamcolour byla rovnoměrnější a jasnější; pokrývá 4 nebo více stran pro televizory menší než 43 palců; RGB LED pásek pokrývá 3 strany pro televizory větší než 43 palců; Dreamcolor. Bezpečná a dlouhá životnost dvouvrstvá měď tv podsvícení provoz s napětím 5 v, velmi bezpečné; usb led pásek přes světlé 5050 led, ochranu proti zkratu, ochranu proti přebití, vytváří velmi málo tepla, nepoškozuje váš televizor; a má funkci ukládání barev, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; usb led pásek přes světlé 5050 led, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; USB LED pásek přes světlé 5Dososososososlepší sytost barev a jas světla a delší životnost.

Powerbankou, usb nabíječkou a lze jej použít pro všechny příležitosti, 5 metru lze volně ohýbat bez dalších LED přípojek; 3M silné lepidlo zajišťuje, široce rozšířená, jako je ložnice, domácí kino, psací stůl, skříň atd. Flexibilní usb led pásek 2, počítačem, že led pásek bude lépe připevněn k vašemu televizoru nebo počítači.
ZnačkaETRLNXY #ad
VýrobceETRLNXY #ad
Hmotnost0.33

2. Govee

#ad

Změna barvy, na party, synchronizace hudby, do ložnice, ovládání přes aplikaci, RGBIC LED pásek 5 m, na televizi, na doma, 5 m, ovládání segmentů, jako kuchyňská dekorace, LED pásek Govee, 64 režimů scény

#ad
Govee #ad - Vlastní režim: různé barvy led pásku govee 5m lze současně individuálně vytvořit z barevného kruhu a můžete tak nechat volný průběh své kreativitě a kombinovat nejrůznější efekty a barevné přechody.

V aplikaci je velký výběr hudebních režimů, které lze nastavit, citlivost, barvu automaticky a barevný kruh. Rgbic a ovládání segmentů: díky ic umí led světelný pásek govee RGBIC zobrazit několik barev na LED pásku. Segmenty pásku lze barvit. Funkce časovače: zapínání a vypínání led světla govee lze automaticky nastavit podle vašeho přednastaveného času, aby byl váš život pohodlnější.

64 režimů scény a stmívatelné: lze vybrat z více než 16 milionů barev a více než 64 scén a jas je nastavitelný od 0 do 100 % a je tak možné nastavit mnoho různých barevných kombinací pro každý různý vkus. Režim hudby: barva se automaticky mění podle zvuku.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluH61253D2DE
ModelkaH61253D2DE

3. Govee

#ad

Smart LED pásek funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, střídání barev, ovládání aplikací, světelný pásek s povrchovou úpravou synchronizovaný s hudbou, LED pásek Govee RGBIC Pro 5 m, vhodný do domácnosti ložnice pro hraní her

#ad
Govee #ad - Nastavte živé, uživatelem definované barvy na světelném pásku s lesklou povrchovou úpravou. Aplikace má mnoho funkcí: propojte led pásek s aplikací govee home a objevte vysoce užitečné funkce. Pak je k dispozici ovládání aplikací český jazyk nelze zaručit.

Ivé scénické efekty: 64+ přednastavených scénických režimů založených na přírodě, emocích, obývacího pokoje, dovolené a životu. Patří k nim 16 milionů barev, živé scénické režimy, diy, časové plánování a skupinové ovládání či skvělé komunitní funkce. Vyberte si z 11 různých efektů s funkcemi přizpůsobení pro vzhled a atmosféru přesně podle vašich představ. Změňte okamžitě atmosféru své ložnice, kanceláře nebo jakékoli jiné místnosti prostým poklepáním. Uvolněte si ruce díky hlasovému ovládání přes hlasové asistenty Alexa a Google Assistant český jazyk nelze zaručit.

Ovládání aplikací a hlasem český jazyk nelze zaručit: díky wi-fi i bluetooth navážete rychlé a stabilní spojení s aplikací govee Home český jazyk nelze zaručit. Rozšířená synchronizace s hudbou: nechte svá světla reagovat v reálném čase na audio signál zachycený přes mikrofon v ovládacím boxu nebo ve vašem mobilu. Vícebarevný rgbic: na rozdíl od rgb můžete díky našim ic čipům zobrazit několik barev současně na jednom LED pásku.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost1.04
ModelkaH619A

4. Govee

#ad

11 hudebních her, Govee RGBIC herní neonový LED pásek 3M pro herní psací stůl, 64+ scén, ovládání RGB aplikací, nastavitelný LED pásek, herní a vánoční, neonový štít kompatibilní s Razer Chroma

#ad
Govee #ad - Upozornění: ai gaming Box je k dostání samostatně. Použitelná délka je mezi 214, 29 cm – 300 cm. Inteligentní aktivace: spravujte své herní led pásky pomocí jednoduchých hlasových příkazů přes alexa a Google Assistant. Vyberte si z 16 milionů diy barev, 64+ scénických režimů, 11 hudebních režimů a více jednoduchým klepnutím na aplikaci Govee Home český jazyk nelze zaručit.

Ai dreamview sync: synchronizujte barvy s govee rgbic ai gaming sync box a razer chroma. Neoslňující difúze: inovativní invertní technologie osvětlení neonových led pásků govee eliminuje světelné skvrny a mezery běžných LED proužků, chrání vaše oči před oslněním a zajišťuje rovnoměrné a nepřerušované osvětlení. Led pásky lze zastřihnout na 12 bodů a zajišťují perfektní tvar pro většinu psacích stolů. Měkčí neonový silikonový materiál: neonový materiál činí herní led pásky měkčí a odolnější než běžné neonové silikonové světelné hadice, takže se perfektně hodí k ovinutí hran stolu, Govee led pásek.

Upozornění: Světlo nelze splétat. 84 led korálků/m s hustšími rgb světelnými perlami zajišťuje živější a přirozenější vánoční osvětlení. Segmentované rgbic osvětlení: govee gaming led pásek obsahuje 42 regulovatelných segmentů pro přizpůsobitelné světelné efekty RGBIC a zobrazuje více barev. Vytvořte si pohlcující bitevní stanici, abyste realizovali spojení světla a hraní.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.09
Číslo díluH61C33D1DE
ModelkaH61C33D1DE

5. Govee

#ad

WiFi TV podsvícení pro 45-70 palců s dvojitými světelnými perlami, stmívatelná bílá pro TV a PC, Govee RGBIC LED Lightbar, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, 3 možnosti umístění

#ad
Govee #ad - Vytvořeno pro váš televizor: probuďte k životu vaši zábavu, filmy, sport a hry s led diodami govee rgbiC TV. Použijte montážní držáky k montáži za televizor nebo je umístěte vedle televizoru. Inteligentní hlasové ovládání: použijte své hlasové asistenty k zapnutí a vypnutí světel pomocí funkce Smart Voice Control pro změnu scénických režimů a mnoho dalšího.

Inteligentní lišta podporuje 16 milionů barev a 31 scénických režimů pro vytvoření veselého světla pro obývací pokoj, ložnici a dekorace. Efekt rgbic: světelná lišta govee rgbic reprodukuje dech beroucí segmentované barvy. Propojte svůj tv lightbar s alexou a Google Assistantem a užívejte si hlasové ovládání hands-free. Jednoduché nastavení: světlo tv lze třemi způsoby přizpůsobit vašim požadavkům na osvětlení.

Více než 8 dynamických hudebních režimů: proměňte svou led lampu s hudebním režimem v aplikaci Govee Home App na taneční party. Světla lze postavit horizontálně i bez montážních úhelníků. Vyberte si z 8 různých hudebních režimů a vytvořte si pro ni živou party scénu. Synchronizace s TV obrazovkou pomocí funkce Dreamview. Použijte jej s aplikací govee home app pro dálkové ovládání světelných lišt nebo rozjasnění stěn přednastavenými scénami a hudebními režimy.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.45
Číslo díluH6046301DE
ModelkaH6046301DE

6. Govee

#ad

USB provoz, Govee RGBIC LED pásek, pro TV, PC, synchronizace s hudbou, dekorace, LED podsvícení TV, party, 2 m Bluetooth LED pásky regulovatelné pomocí aplikace

#ad
Govee #ad - Režim hudby: spektrum se světlem a barvami se díky integrovanému mikrofonu automaticky přizpůsobí okolnímu hluku. Toto podsvícení led TV se může synchronizovat s hudbou. Ideální pro vánoční dekorace uvnitř.

Na jednom světelném pásku lze zobrazit několik barev současně. Flexibilní ovládání: všechna nastavení, např. Dobrý vánoční dárek pro interiér a party. Ráno, světlo svíček atd. Praktická aplikace govee home app: několik scénických režimů na výběr v aplikaci, západ slunce, blikání, chodit s někým, romantické, film, např. Pomocí kontrolního boxu můžete LED pásek jednoduše zapnout/vypnout. Snadná instalace: světelný pásek se snadno instaluje na zadní stranu televizoru a je dodáván se silným lepidlem a upevňovacími svorkami, díky kterým se snadno nespadne.

Přizpůsobení jasu, nastavení časovače, změna barvy, lze provést pomocí aplikace Govee Home. S režimem diy si můžete vybrat a aplikovat barvy z oblíbených fotografií. Světelné efekty rgbic: díky přidaným ic klipům lze led pásek ovládat segmentovaně.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.42
Číslo díluH61020A1DE
ModelkaH6102

7. Govee

#ad

RGBIC TV LED pásek pro televizor 55–65 palců, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, 3,8 m, Govee TV LED podsvícení, inteligentní LED pásky s Bluetooth a ovládáním Wi-Fi, hudební

#ad
Govee #ad - Vezměte prosím na vědomí, že barvy nejsou detekovány automaticky a podporuje pouze 2, 4 G. Zažijte dech beroucí světelné efekty, které tančí s každým tónem. Flexibilní instalace: 3, 8m podsvícení tv může bez problémů pokrýt čtyři strany každého 55–65palcového televizoru.

Ovládání pomocí aplikace a hlasu: spravujte vánoční dekoraci tv led pásek přes aplikaci nebo inteligentní hlasové ovládání pomocí hlasového ovládání pomocí hlasových asistentů Alexa a Google Assistant. Synchronizace hudby: govee tv led podsvícení má integrovaný mikrofon, takže barva a jas jsou synchronizovány s hudbou. Symfonie rgbic osvětlení: technologie rgbic od govee realizuje zobrazení barevného segmentu vánočního TV LED podsvícení za ním a zajišťuje tak dynamičtější a nádherné světelné efekty.

Několik přednastavených scén: govee home app nabízí více než 99 přednastavených scénických režimů a 11 hudebních režimů, ze kterých si můžete vybrat světelné efekty, které se hodí k vaší náladě nebo atmosféře kolem vás, abyste zlepšili zážitek ze sledování. Doporučujeme použít kabelové svorky k upevnění LED pásků tak, aby přesně padly na váš televizor.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.01
Číslo díluH61683D1DE
ModelkaH61683D1DE

8. Lepro

#ad

LE 5 m RGB LED pásky, síťový zdroj a ovladač součástí dodávky, samolepicí LED pásky, LED lišta, flexibilní LED páska, 5050 SMD LED pásky, LED světelný pásek IP20, 12 V

#ad
Lepro #ad - Více barev, více režimů: s 44tlačítkovým dálkovým ovládáním má led pásek celkem 34 základních barev, 2 režimy skoku, 20 statických barev, 6 DIY režimů, 2 režimy prolnutí. Upozornění: balení se může lišit.

Dodatečný světelný proužek můžete odříznout. A slavnostní atmosféru svatba/party atd. Bezpečnost a dlouhá životnost: provozní napětí činí 12 v, větší bezpečnost a stabilní extrémně nízké teplotě. Tento led pásek se 150 světlými smd 5050 led není jedovatý, ani nevyzařuje UV záření a LED lišta mají ochranu proti zkratu. Silné 3m lepidlo: samolepicí led pásek lze nalepit na suchý, plochý povrch.

Duální možnosti ovládání: dálkové ovládání vám umožňuje ovládat LED pásek daleko od něj. Má paměťovou funkci. Perfektní led světelný řetěz pro televizi, zahradu, divadelní představení, Vánoce, klub, party, vnitřní a venkovní dekorace atd. Upozornění: může pokračovat v práci pouze část LED pásku připojená k ovladači. Praktický ovládací box: tlačítko pro zapnutí a vypnutí.
ZnačkaLepro #ad
VýrobceLE #ad
Výška2.76
Délka5.31
Hmotnost0.46
Šířka5.31
Číslo dílu410043-RGB-EU
Modelka410043-RGB-EU
Záruka2 roky záruka.

9. Daymeet

#ad

Daymeet LED Strip 5M, LED TV Hintergrundbeleuchtung Farbwechsel RGBIC LED Streifen für 55-85 Zoll TV Led Beleuchtung mit 5050 Bluetooth Musik Sync Fernbedienung APP Control für Party Schlafzimmer

#ad
Daymeet #ad - Die led-lichtleiste wird mit dem Takt der empfangenen Musik oder klatschenden Hände. Zu ihrem servicewir sind verpflichtet, 5 v usb-betrieben, 1 x fernbedienung, kunden mit zufriedenstellendem service zu bieten, bestellen sie jetzt, 1 x bedienungsanleitung evtl. Das licht reagiert auf den Rhythmus der Musik und des Umgebungsgeräuschs. Genießen sie den wunderbaren effekt der rgbic led streifen lichter mit ihrem smartphone, damit Sie die Helligkeit, indem Sie unsere kostenlose App "douCol StripX" in Google Play oder Apple Store herunterladen.

Beseitigen sie die angst Ihres Babys vor der Dunkelheit und wecken Sie jeden Morgen in romantischer Beleuchtung. 3-tasten-controller-box: ermöglicht das Ein- und Ausschalten, die Farben der LED-Lichtstreifen und den Musikmodus zu ändern. Timer-funktion und speicherdaymeet rbgic led-streifen für schlafzimmer können einen wecker einstellen, um ihr zimmer gemütlich und bequem vor dem Schlafengehen zu machen. Rgbic led-lichtstreifen haben Memory-Funktion, den Sie zuvor eingestellt haben. Der lichtstreifen zeigt einen regenbogen-ähnlichen traumfarbe effekt - tanzen, funkeln, winken, springen, anders als die gewöhnlichen RGB-LED-Lichtstreifen, bringen Ihnen mehr blendende und schockierende Wirkung als die traditionellen LED-Lichtstreifen für Schlafzimmer.

Ir-fernbedienung: daymeet rgbic led-streifen werden mit einer verbesserten IR-Fernbedienung geliefert, Farbe und den Modus auch auf dem Bett oder Sofa aus der Ferne einstellen können. Nicht in deutscher sprache und mehrere Befestigungs-Clips, wir werden Ihnen eine 100% zufriedenstellende Antwort geben. Ber 16 millionen farben ändern sich, unsere RGBIC LED-Lichtstreifen verwenden IC-Chips, verschiedene Farben können in einer Linie jagen.
ZnačkaDaymeet #ad
VýrobceDaymeet #ad
Výška6.26
Délka6.42
Hmotnost0.26
Šířka1.06
Číslo díluDM-BT10-5-uk-A

10. Daymeet

#ad

4M USB RGB LED StreifenTV Hintergrundbeleuchtung Farbwechsel für 32-75 Zoll TV Led Beleuchtung mit Fernbedienung APP Control Sync mit Musik für Party ,TV, PC,Weinachten, Daymeet TV LED Strip

#ad
Daymeet #ad - Sie können die tv-hintergrundbeleuchtung einfach anpassen und ein intelligentes Leben genießen. Rgb 5050 tv-led-hintergrundbeleuchtung der tv-led-lichtstreifen verwendet hochwertige led-lichtperlen, das umgebungslicht um den fernseher zu erhöhen und die Ermüdung der Augen durch den Kontrast der Helligkeit im Dunkeln zu reduzieren. Einfache bedienung tv led hintergrundbeleuchtung streifen kann durch 21-tasten-fernbedienung / bluetooth-app-steuerung / 3-Tasten-Controller-Box auf USB-Kabel gesteuert werden.

Die bluetooth-app-steuerung muss die "duoco Strip"-App aus dem Apple Store oder Google Play herunterladen und die App öffnen, Bluetooth verbindet sich automatisch. Es kann ihren receiver gut verstecken, Ihre TV-Dekoration schöner machen und Verbrauch sparen. Egal, ob sie eine wilde party starten, dieses LED-Licht für Fernseher wird Ihnen ein lebendiges und realistisches immersives Erlebnis bieten. Einfache installation und sicherheit: ziehen sie einfach das doppelseitige klebeband auf der rückseite des streifens ab und sie können es verwenden. Rgb led tv lights strip can be used to decorate and illuminate any place, computer monitor, bookcase, etc.

Seine bunten und dynamischen lichteffekte sind perfekte DIY-Dekorationen für Hochzeiten, shoe cabinet, such as TV ambient lighting, computer desk, Geburtstage, living room, bedroom, kitchen, Weihnachten und Halloween und andere festliche Stimmungen. Sie müssen nur den mikrofonmodus über unsere app einschalten, in aufregende und intensive Computerspiele eintauchen oder Romantik schaffen möchten, die Farbe der TV-LED-Hintergrundbeleuchtung ändert sich automatisch mit dem Takt der Musik oder Ihrer Stimme. Und tv-led-lichtleiste wird über einen 5-V-Niederspannungs-USB-Anschluss betrieben, der sicher für Kinder ist.
ZnačkaDaymeet #ad
VýrobceDaymeet #ad
Délka4
Hmotnost0.24
Číslo díluDM-BT02-QC4m-UK
ModelkaGM-DMDD133-US