Top 10 Tomatengewächshaus Stabil – Skleníky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WOLTU

#ad

WOLTU Fóliový skleník, s rolovacími okny, malý skleník na balkon, skleník na rajčata, kovový rám, zelený, pařeniště, 4 kolíky, 120 x 60 x 60 cm, 140 g/m2 PE

#ad
WOLTU #ad - Pro pevnější postavení můžete skleník na rajčata ukotvit do země pomocí 4 dodaných kolíků. Optimální klima pro rostliny: náš fóliový skleník nabízí účinnou ochranu před chladem, mrazem, ztrátou tepla, hmyzem a zajišťuje dopad světla a vlhkosti, deštěm, UV zářením, aby zde mohly dobře růst mladé nebo citlivé rostliny.

Všestranný pomocník: malý skleník se hodí na balkon, bylinek, vysoký květináč a zahradu, pro pěstování květin, terasu, ovoce nebo zeleniny. Rám z lakovaných ocelových trubek φ: 16 mm je robustní, nerezový a stabilní. Pičatá střecha zvyšuje stabilitu a zabraňuje hromadění vody. Stabilní a odolná: síťová fólie 140 g/m2 je odolná proti roztržení, vodotěsná, odolná proti korozi a má dlouhou životnost.

Snadná montáž: díky zásuvnému systému musíte pomocí spojky připojit pouze ocelové trubky a fólii upevnit na rám. Jako akumulace tepla v zimě a uv ochrana v létě přináší radost zahradníkům v každém ročním období. V případě potřeby je můžete otevřít a zajistit pomocí šňůr, abyste mohli regulovat vnitřní klima nebo pečovat o rostliny. Lepší větrání: zahradní domek má na přední straně 2 srolovatelná oblouková okna se zipem.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška23.62
Délka23.62
Šířka47.24
Číslo dílu1
ModelkaGWH11

2. Laneetal

#ad

Laneetal Skleník fóliový skleník zahradní domek pro rajčata chov s mřížkovou plachtou 143 x 73 x 195 cm

#ad
Laneetal #ad - Vstup lze srolovat nahoru pomocí suchého zipu. Perfektní pro pěstování rajčat, paprik, chilli, salátů, lilku, melounu. Jednoduchá montáž díky zásuvnému systému. Kovová konstrukce s práškovým nástřikem s PE fólií odolnou proti UV záření. Chrání rostliny před deštěm, větrem a UV zářením.
ZnačkaLaneetal #ad
VýrobceLaneetal #ad
Hmotnost22.05
Číslo dílu0370002

3. KESSER

#ad

Můstková deska, odolná vůči UV záření, KESSER® 14 x polykarbonátové duté komorové můstkové desky 4 mm 10,25 m² dvojitá mostová deska 121 x 60,5 cm 50 x svorky + 50 x Z klipy, pro, skleníková deska

#ad
KESSER #ad - Snadná montáž, pokud rozměry nesedí, jednoduše seřízněte desky pomocí řezacího nože/kobercového nože. Ideální pro pařeniště, skleník, přístřešky na auto, zahradnictví, stín atd.

Desky dvojitého můstku odolné proti nárazům a uv záření jsou speciálně navrženy pro skleník, duté komorové stěny o tloušťce 4 mm ve standardní velikosti, vhodné pro všechny běžné skleníky. Desky mají hmotnost 700 g/m². Hmotnost: 700 g/m², celková plocha: 10, počet: 14 kusů, 5 x 121 cm na kus, 25 m², materiál: polykarbonát PC, tloušťka: 4 mm, rozměry: 60, barva: transparentní.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Výška0.39
Délka47.64
Šířka23.82
Číslo dílu19767_mfn
Modelka19767_mfn

4. Relaxdays

#ad

Relaxdays Fóliový skleník na balkon 158 x 70 x 50 cm V x Š x H, zelený, terasa pěstební dům, 4 regály skleník, šetří místo

#ad
Relaxdays #ad - Ocelová trubka k zasunutí: kovová konstrukce odolná proti povětrnostním vlivům je rychle spojena – robustní plachta se upevní na vzpěry šňůrami – v mžiku stojí váš stabilní pěstební dům.

Prostorově úsporný: skleník o rozměrech 158 × 70 × 50 cm v × š × h se hodí na každý balkon – díky 4 přihrádkám je vnitřní prostor optimálně využit – každá odkládací plocha může mít hmotnost až 25 kg. Chutná svěžest: prodlužte svůj zahradní rok pěstováním mladých rostlin ve fóliovém domečku – malý skleník je ideální pro kuchyňské bylinky – bazalka a česnek jsou vždy po ruce.

Pro výnosnou sklizeň: ve prostorově úsporném fóliovém skleníku se daří jemné mladé rostliny – mladé okurky, ředkvičky a rajčata jsou bezpečné před škůdci a povětrnostními vlivy. Optimální klima: díky zelené pe mřížkové fólii se udržuje teplo – mladé rostliny citlivé na chlad rostou lépe – díky tomu můžete své rostliny zasít již na jaře.
ZnačkaRelaxdays #ad
VýrobceRelaxdays #ad
Výška7.48
Délka19.69
Hmotnost5.1
Šířka14.17
Číslo dílu10018891
Modelka10018891

5. KESSER

#ad

Vysoce kvalitní chovný dům, zahrada, balkon, KESSER® Prémiový fóliový skleník se 4 patry – 69 × 50 × 158 cm skleník se 4 policemi – šetří místo, stabilní & snadná montáž

#ad
KESSER #ad - Využijte jednoduchou a rychlou montáž vašeho nového a vysoce efektivního skleníku od firmy kesser. Díky vysoce kvalitním a robustním spojovacím prvkům je konstrukce stabilní a bezpečný skleník. Kolísání teplot, měnící se vlhkost vzduchu, vítr a déšť nejsou pro růst právě podporující.

Díky dodatečně připevněným trubkám je vyloučeno hromadění vody a trubky pozinkované kovem zajišťují dlouhou životnost skleněného domu. V našem skleníku rostou vaše rostliny optimálně chráněné a za ideálních podmínek. Pokud byste navíc přemýšleli o pěstování již na jaře, doporučujeme vám nejdříve náš skleník na rajčata značky Kesser. Už si nemusíte dělat starosti s špatným počasím, protože tato chata je 100% bezpečná proti vodě a UV záření. Vedle špatných povětrnostních vlivů se mohou při venkovním chovu stát také škůdci, protože sklizeň může být zcela rychle zničena.

Tím vzniká teplé a vlhké klima. Vychutnejte si rozmanitost s čerstvými různými druhy zeleniny a ovoce, které můžete ve skleníku rychle a zdravě vyrůstat a profitujte z lahodné a svěží chuti dobře zastřešených potravin. Dokonce i bouřlivé počasí až do rychlosti 50 km/h nevadí zeleninovému domu. U sluneční paprsky pronikají do vašich rostlin, ale škodlivé UV paprsky jsou díky krytu z polyetylenu absorbovány.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo dílu1
Modelka1

6. ecosoul

#ad

Ecosoul Skleníková fólie zahradní fólie UV4 1,69,-EUR/m² fóliový tunel pařeniště rajčata skleník fólie na výběr v šířce 8 m 2

#ad
ecosoul #ad - Vysoce odolná vůči uv záření a extrémně odolná proti roztržení; tato fólie je použitelná také jako: rajčatová fólie, obdélníkový kryt bazénu, kryt zahradního nábytku, ochranná fólie, skleník, pro rajčatový skleník, ochrana záhonů, fóliový tunel atd.

Možnost 33 metrů na jednom kuse. Upozornění: další délky, provedení a velikosti najdete v našem obchodě ecosoul. Dodávka v jednom kuse. Délku 9 metrů, pak prosím při délce "1m" zadejte v košíku následující množství/číslo "9". Barva: zpočátku se zeleno-modrým nádechem zbarvení vybledne na slunci a fólie se stává transparentním.

Fólii si můžete objednat jako metrové zboží. Pokud byste si chtěli objednat např. Odolné proti povětrnostním vlivům a absolutně snášeno rostlinami, velmi vysoká propustnost světla a teplotní odolnost. Max. Odkaz na obchod se nachází pod názvem produktu. Uv4 znamená uv stabilitu fólie po dobu nejméně 4 vegetačních období/2 let.
Značkaecosoul #ad
Výrobceecosoul #ad
Výška0
Délka78.74
Šířka314.96

7. Vigevee

#ad

Vigevee 14 x polykarbonátové duté komorové desky 4 mm deska s dvojitým můstkem polykarbonát 60,5 x 121 cm | 10,25 m² skleníková deska odolná vůči UV záření pro skleník, skleník, náhradní, zahradu

#ad
Vigevee #ad - Desky jsou odolné vůči teplotám od -40 do +120 °C. Pomocí univerzálního nože nebo řezacího nože lze snadno a přesně přistřihnout na požadovanou velikost. Snadné přizpůsobení a opracování průhledné desky s dvojitým můstkem se hravě přizpůsobí individuálním potřebám. Toto nekomplikované zpracování propůjčuje dvojitým můstkovým deskám pozoruhodnou flexibilitu a všestrannost.

Navíc je trvale ohnivzdorný. Oblast použitíbalení obsahuje 14 polykarbonátových desek, zastřešení, skleníky, přístřešky pro auta, každá o tloušťce 4 mm. Snižují teplo a přispívají k tomu, aby byl váš skleník v teple. Průhledné duté komorové desky jsou ideální pro rozmanité použití jako jsou studené kůlny, zahradní práce, robustností, přístřešky pro auta a stíny. Univerzálně použitelné, desky se ideálně hodí pro zahradu, pařeniště, ochranu proti větru a mnoho dalšího. Dobrá propustnost světla naše transparentní duté komorové desky jsou cíleně koncipovány pro použití ve sklenících.

Tepelná izolace pro váš skleník přepracované desky s dvojitým můstkem jsou vyrobeny z trvanlivých materiálů s uv vrstvou a poskytují spolehlivou ochranu před slunečním zářením. S vynikající propustností světla vytvářejí jasné, ale neoslňující světlo. Nízká hmotnost duté komorové desky navíc výrazně usnadňuje přepravu. Robustní a dlouhá životnost polykarbonát se vyznačuje odolností vůči povětrnostním vlivům, skleníky, odolností proti nárazu a nárazům.
ZnačkaVigevee #ad
VýrobceVigevee #ad
Výška1.57
Délka47.64
Šířka23.62
Číslo díluM5593-STAR14zxx
ModelkaM5593

8. Ohuhu

#ad

Begehbarer Gewächshaus 200 x 77 x 170 cm Gewächshaus Klein Winterfest Tomatenhaus für Optimales Pflanzenwachstum, Ohuhu Tomaten Gewächshaus Foliengewächshaus mit PE-Abdeckung und Fernster

#ad
Ohuhu #ad - Das ohuhu tomaten-gewächshaus schützt Ihre Pflanzen vor extremer Hitze oder Kälte. Und lassen sie ihn seine Arbeit tun! Es schützt ihre blumen und pflanzen effektiv vor kälte, lichtdurchlässige Polyethylenfolie ist lichtdurchlässig und hält Wärme und Feuchtigkeit im Inneren, Regen, Frost, Schnee, sengender Sonne und unerwünschten Tieren.

Die 7 stangen an der oberseite des Gewächshauses bieten die beste Lösung gegen Schnee-/Wasseransammlungen. Verwöhnen sie ihre pflanzedas ohuhu tomaten-gewächshaus schafft eine ideale wachstumsumgebung für ihre pflanzen und ihr gemüse. Winddicht und ultra-stabildie mitgelieferten pflöcke und winddichten seile helfen ihnen, ist es besser, das Gewächshaus fest und sicher zu befestigen. Wenn die bedingungen es zulassen, das Gewächshaus gegen die Wände oder Zäune für ultimative Stabilität zu installieren. Für zusätzliche festigkeit und stabilität sind die Seiten, wasserdicht, die Rückseite und die Türöffnungen mit Verbindungsstäben verstärkt.

Mit der tür mit reißverschluss und den zwei Masche Fenstern können Sie den externen Luftstrom regulieren, und das gilt auch für die Montage des Gewächshauses. Tragbar und einfach zu montierendas leben sollte einfach sein, wenn es nicht gebraucht wird. Die weiße, was ihren pflanzen hilft, starkem Wind, früher zu wachsen und länger zu überleben. Strapazierfähig und langlebigdas 130g/m² pe-netzgewebe ist reißfest, verschleißfest, korrosionsbeständig und uv-beständig. Stellen sie diesen tollen Gartenhelfer einfach in den Hof, auf den Balkon, in den Garten usw.
ZnačkaOhuhu #ad
VýrobceOhuhu #ad
Výška66.9
Délka78.7
Šířka30
Číslo díluY21-80401-16
ModelkaY21-80401-16

9. WOLTU

#ad

WOLTU Fóliový skleník na rajčata skleník na pěstování skleníku zahradní domek pařeniště rajčata zelenina skleník bílý 143 x 73 x 195 cm

#ad
WOLTU #ad - Zeleninu, nezralé bylinky nebo exotické rostliny. Pomocí kolíků a šňůr můžete skleník pevně zajistit, aby byly vaše rostliny lépe chráněny před větrem a počasím.

Stabilní ocelové trubky jednoduše sestavte a přetáhněte vodu odpuzující PE fólii, rychle a mobilně. Ideální pro výsev a pěstování, květiny, např. Přední strana se zipem lze v případě potřeby kompletně otevřít. Fóliový skleník z polyetylenové plachty odolné proti uv záření a ocelových trubek s práškovým nástřikem nabízí rostlinám ochranu před povětrnostními vlivy. V chladných dnech může skleník zůstat zavřený a v horkých dnech můžete zip otevřít, aby se umožnilo větrání.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Hmotnost12.79
Číslo dílu1

10. Sekey

#ad

Sekey Mini skleník malý se 4 patry, skleník 69 × 49 × 158 cm, šetří místo, zesílený fóliový skleník, bílý, balkon

#ad
Sekey #ad - Pokud se vám z nějakého důvodu na skleníku něco nelíbí, dostaneš peníze zpět. Příslib sekey's: abychom vám mohli rozhodnutí o koupi trochu usnadnit, bereme na sebe riziko zcela a slibujeme. Zaručeně výnosný: kvalitní pe potah a 4 patra zajišťují efektivní růst vašich rostlin díky uchovávání vlhkosti a navíc optimální ochranu před povětrnostními vlivy a škůdci.

Nerezové ocelové trubky udrží váš skleník stabilně pohromadě přes 4 patra. Navíc je skleník, prodyšný, který neobsahuje škodlivé látky, čímž podporuje efektivní růst vašich mladých rostlin. Skutečný univerzál: pro snadnou montáž opakovaně použitelného skleníku nepotřebujete žádné nářadí ani jiné materiály.

Pro výnosnou sklizeň. Perfektní klima: díky potahu získají vaše rostliny při slunečním záření příjemně teplé klima, čímž maximálně podporuje růst. Srolovací dveře zajišťují svěží průvan vzduchu a maximálně efektivně absorbují teplo. Vysoká životnost: robustní kovová konstrukce se skládá z vysoce kvalitního pozinkovaného ocelového rámu, čímž je zaručena pevná a bezpečná přilnavost, a to i při bouřlivých podmínkách.
ZnačkaSekey #ad
VýrobceSekey #ad
Výška62.2
Délka27.17
Hmotnost6.61
Šířka19.29
Číslo dílu37044
Modelka69 x 49 x 158 cm