Top 10 Tischbeine Esstisch Metall Schwarz – Nožky k nábytku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ariana Home

#ad

Lavice a jiný nábytek – 60 × 72 cm,, stolní stojan, konferenční stolek, jídelní stůl, stůl do obývacího pokoje, Ariana Home®, 2 × prvotřídní stabilní stolní nožky, nohy nábytku z kovu, psací stůl

#ad
Ariana Home #ad - Upevňovací materiál : další výhodou oproti jiným kovovým nožkám je, že v sadě je obsažen kvalitní speciální upevňovací materiál v hodnotě 9 € a jednoduchý návod český jazyk nelze zaručit. Na rozdíl od mnoha jiných nohou jsou sotva viditelné koutové svary broušeny – pro perfektní vzhled.

Chrání kov, snadno se čistí a současně zajišťuje ušlechtilejší vzhled. Vysoce kvalitní zpracování: naše nohy stolu jsou vyrobeny z kvalitních kovových profilů 80 x 20 mm. Perfektní pro kutilské projekty: naše elegantní podpěry v klasickém vzhledu jsou stylovou alternativou k běžným nábytkovým podstavcům a hodí se téměř ke každému stylu zařízení, od moderního po rustikální.

Robustní povrchová úprava: také práškový nástřik v sytě černé barvě přesvědčí na celé čáře. Vč. Maximální stabilita: montážní deska je díky šířce 10 cm a tloušťce 4 mm mnohem masivnější než jiné výrobky a zajišťuje tak maximální stabilitu. Velké podélné otvory navíc usnadňují vyrovnání.
ZnačkaAriana Home #ad
VýrobceAriana Home #ad
Výška28.35
Délka23.62
Hmotnost33.07
Šířka23.62
Číslo dílu1
ModelkaS_600x720
Záruka600 x 720 mm.

2. HEIMSTARK

#ad

Funkční nábytek | snadná montáž, kov v sadě 4 ks | nastavitelné nohy stolu – nohy pro jídelní stůl, super zatížitelné, HEIMSTARK Výškově nastavitelné nohy stolu 52 – 75 cm, bez kývání

#ad
HEIMSTARK #ad - Vysoce kvalitní ocel trubky 1, 5 mm! je prakticky nezničitelný, i při těžkých nákladech 150 kg na každou nohu. Přesně proto jsme tyto nábytkové nohy postavili. Pomocí 4. Ať už se jedná o pohodlné bytové stoly nebo robustní pracovní stoly, vytvoříme společně kusy nábytku a objevujeme nové zážitky z bydlení.

StolstolstolstolstolstolstolKonzole, libovolné pracovní stoly a mnoho dalšího. Kolívající se nábytek a složité seřízení nemusí být! s 4 ° jsou části nohavic a stolní deska dřevo nebo plast, určená pro tloušťku desky od 1, 8 cm pevně zafixovány. Tvůj nábytek je díky 4 i při plně vysunutých nohách dokonale rovný a stabilní a dokonce extrémně nerovný podklad již není problém se 4. Postavte si svůj osobní kus nábytku s nožkami stolu Heimstark –.

Milujeme domácí kutily, vášeň prožívat svou kreativitu a jsme vám kdykoli s radou & akcí k dispozici. Můžete to ochutnat. S přiloženým návodem se vám montáž podaří bez námahy včetně šroubů. Rozpětí nastavení 52-75 cm + 1, se kterým vaše dítě prochází celou školní dobou pro výšku těla 110–190 cm, např. Na školní stůl, 2 cm přes otočnou nohu umožňuje mnohostranné využití, pracovní stoly, stejně jako pro kancelářský stůl.
ZnačkaHEIMSTARK #ad
VýrobceHEIMSTARK #ad
Výška29.53
Délka1.18
Hmotnost10.58
Šířka1.18
Číslo dílu2201
Modelka2201

3. Genius Iron

#ad

Heimwerken für Esstisch, Schreibtisch mit Gummi-Bodenschonern, schwarz, Genius Iron Hairpin Tischbeine, massives Metall, 0,95 cm, 4 Stück, Stahl, 71,1 cm, festes Schweißen

#ad
Genius Iron #ad - Die pulverbeschichtung macht es rost- und korrosionsbeständig für den langfristigen Gebrauch. Diese beine können als diy-projekt verwendet werden, Beistelltischen, passen zu einer Vielzahl von Möbelprojekten wie Couchtischen, Sofas, Konsolen, Bänken und Nachttisch.

Stabil und sicher: bietet eine feste, solide, stabile Plattform. Einfach zu installieren: die montageplatte jedes stiftbeins misst 10, 2 x 10, 2 cm L x B. Aktualisierte eine antike Tischplatte! Es kommt mit 5 vorgebohrten Löchern für eine einfache und schnelle Installation. Ndern sie das aussehen Ihrer durchschnittlichen Möbel und heben Sie es auch an. Zusätzlicher bodenschutz: es kommt mit 4 haarnadel-tischbeinen, 4 Gummi-Bodenfüßen und 20 Schrauben; zusätzliche 4 weiche Gummifüße schützen den Boden vor Kratzern und machen den Tisch auch stabiler.

Schwere, versteckte geschweißte Konstruktion mit Pulverbeschichtung. Massiver stahl: aus 0, massivem stahl kein Hohlrohr, 95 cm dickem, kann bis zu 159 kg tragen. Haar-tischbeine: mit modernem look aus der mitte des jahrhunderts.
ZnačkaGenius Iron #ad
VýrobceGenius Iron #ad
Výška28
Délka0.19
Šířka0.19
Číslo dílu2R38-28-4PCS-BK
Modelka001

4. Natural Goods Berlin

#ad

černá, konferenční stolek, černá, bílá V 72 cm jídelní stůl / psací stůl, 12 mm ocel | jídelní stůl, lavice, Natural Goods Berlin 2 × stolní rám × sada nohou stolu

#ad
Natural Goods Berlin #ad - Hloubka 27 cm – nejsou zahrnuty žádné šrouby, protože by se měly volit podle použití. Použití: ať už se jedná o jídelní stůl, psací stůl, lavici, konferenční stolek nebo v sadě jako celá sedací souprava, vaší kreativitě se meze nekladou.

Design: stolní stojany x adjustable zaujmou svým propracovaným vzhledem a výškově nastavitelnými chrániči podlahy pro snadnou montáž. Výška: 72 cm jídelní stůl – šířka nahoře: 52, 5 cm / šířka dole: 78 cm – max. Navrženo v berlíně: z vášně se považujeme za tvého partnera pro výrobu nábytku pro kutily. Zasíláme rychle, spolehlivě a jsme vám kdykoli s radou & akcí k dispozici. Udělejte si to sami: pro doplňky, inspiraci a další příslušenství navštivte náš značkový obchod. Rozsah dodávky/velikost: obdržíte pár našich stolních stojanů x adjusttable.
ZnačkaNatural Goods Berlin #ad
VýrobceNatural Goods Berlin #ad

5. WHUANGKAKA

#ad

železo, vhodné pro jídelní stůl, 40,6 cm nohy z tepaného železa, bytové doplňky, příslušenství k nohám nábytku 40,6 cm,, psací stůl, konferenční stolek, kovové nohy do vlasů, DIY nábytek, nohy stolu

#ad
WHUANGKAKA #ad - Designový styl tyto jehlice do vlasů jsou mnohostranně použitelné. Pokud nejste zcela spokojeni s našimi službami nebo našimi produkty, kontaktujte nás prosím pro bezplatné vrácení nebo vrácení peněz. Vhodné pro domov, noční stolek, toaletní stolek, kancelář a zábavní místa atd. Ochrana podlahy je perfektní pro udržení nábytku na místě a chrání vaše podlahy před poškrábáním.

Diy projekt: vybavte si tyto krásné kovové nohy na starou lavici, stůl, počítačový stolek nebo diy nový nábytek, konferenční stolek, židli, kuchyň, pohovku, abyste svému prostoru dodali rustikální průmyslovou dekoraci. Rozsah dodávky: obdržíte 4 kusy 40, 6 cm dvoutyčových jehlic do vlasů, 20 kusů šroubů M5 x 20 mm, 4 kusy chráničů podlahy. Svůj nábytek můžete flexibilně kombinovat podle potřeb příslušné velikosti, podněcovat vaši kreativitu a vytvořit každý prostor ve vašem domě jednoduše, pohodlně a krásně! Robustní a robustní: tyto nohy stolu jsou vyrobeny z 10 mm silného, ve srovnání s jinými kovovými nohami stolu s olejovou barvou.

Snadná montáž každá noha stolu se dodává s 5 předvrtanými otvory spolu s potřebnými šrouby pro rychlou a snadnou instalaci. Je odolnější a může účinně zabránit roztržení, dosahují vysoké nosnosti až 180 kg. Povrchové elektrostatické práškové stříkání, vysokoteplotní kalení, 5 mm silnou, za studena válcovaného železa s 3, robustní a s dlouhou životností, stabilní základnou, korozi a korozi.
ZnačkaWHUANGKAKA #ad
VýrobceWHUANGKAKA #ad
Výška16
Délka0.39
Hmotnost6.37
Šířka0.39
Číslo dílu16 INCH
Modelka16 INCH

6. BestLoft.de

#ad

1 pár stolních rámů BestLoft® ve tvaru X transparentní nohy stolu nohy stolu nohy na stůl podstavec výška: 72 cm x šířka: 85 cm

#ad
BestLoft.de #ad - Teprve tyto vlastnosti tvoří atmosféru průmyslového designu a opravňují nás tak pojmenovat je! U průmyslového designu používáme surovou ocel, skvrnami, která se vyznačuje troudem, stopami válcování a veškerým možným poškozením povrchu přepravou a skladováním.

Díky průhledné tepelné vrstvě se obzvlášť snadno udržuje vhodné pouze pro vnitřní použití. Vyrobeno ručně, proto obzvlášť pěkné a stabilní. Vyrobeno z profilu 100 x 100 mm tloušťka stěny 2 mm, s viditelnými svary. Je to žádoucí. Průhledně povrstvené lyže mají navíc individuální šarm.

Vysoce kvalitní! skutečná hodnota z gummersbach. To vše není vadou a nepředstavuje důvod k reklamaci. Pár originálních bruslí bestloft ve tvaru x v atraktivním průmyslovém designu. Nosná deska je 10 cm široká a 4 mm silná, s praktickými upevňovacími otvory 7, 5 mm / zapuštěná.
ZnačkaBestLoft.de #ad
VýrobceBestLoft.de #ad
Výška3.94
Délka33.46
Hmotnost70.55
Šířka28.35

7. Natural Goods Berlin

#ad

Konferenční stolek, Natural Goods Berlin 2× stolní podstavec | snadná montáž | nohy stolu z kovu v černé barvě | ideální pro DIY projekty jako jídelní stůl, psací stůl, lavice | stolní konstrukce 70 x

#ad
Natural Goods Berlin #ad - S podstavcem dodáš svému diy projektu něco a postavíš svůj jídelní stůl, obdélník, barový stolek nebo lavici bezpečně na nohy. Pro doplňky, inspiraci a další příslušenství navštivte náš značkový obchod. Stabilní 5mm montážní deska zajišťuje bezpečné držení stolní desky, protože šrouby lze sešroubovat bezpečněji a hlouběji.

Každá noha stolu má praktickou ochranu podlahy pro ochranu citlivých podlah. Díky vysoké kvalitě materiálu jsou konstrukce velmi odolné a snadno se nosí i těžké stolní desky. Zasíláme rychle, spolehlivě a jsme vám kdykoli s radou & akcí k dispozici. Naše konečná úprava – naše kovové stolní nohy vyrábíme s nejvyššími nároky na kvalitu, abychom zajistili spolehlivou stabilitu v souladu s minimalistickým designem. Jednoduchá montáž – pomocí přiloženého montážního návodu a podélných otvorů 20 × 10 mm lze nohy stolu z kovu v moderním designu lyžin individuálně a rychle upevnit.

Nohy stolu se tak hodí pro venkovní i vnitřní použití. Jemný práškový nástřik v odstínech černé, bílé nebo industriální znamená dlouhou životnost a odolnost. Navrženo v berlíně – z vášně se považujeme za tvého partnera při výrobě nábytku pro kutily. Upozorňujeme, že šrouby a dekorace nejsou součástí dodávky. Udělej si to sami – objevte naše rozmanité nábytkové nože, konferenční stolek, psací stůl, který je k dispozici v mnoha barvách a rozměrech.
ZnačkaNatural Goods Berlin #ad
VýrobceNatural Goods Berlin #ad
Výška28.35
Délka27.56
Hmotnost33.07
Šířka27.56
Číslo dílusadcfvgbhngf2224
Modelka2xTischkufen_schwarz_70*72_8*2

8. The Hairpin Leg Co.

#ad

Jehlicové nohy ke stolu Classic Style

#ad
The Hairpin Leg Co. #ad - Tento klasický 10mm průměr jehlic se hodí téměř pro všechny projekty. Podle vzoru klasiků: tyto jehlicové nohy zůstávají věrny původním jehlicovým nohám vyvinutým Henry Glassem v 40 K dostání ve stylu dvojitých a trojitých tyčí.

Vhodné pro všechny typy projektů: skladem máme nohy pro každý projekt od 10 cm po 86 cm, od komody po úroveň pracovního stolu. -. Tyto těžké jehlice jsou vyrobeny z extra silné oceli a odolají hmotnosti více než 120 kg. Pro ty, kompetentní pracovníky a odborníky, kdo rozhodují o vybavení: speciálně pro domácí kutily, tyto jehlicové nohy jsou pevné a ještě za padesát let budou moderní a hodí se ke každému nábytku.

Vhodné pro všechny typy projektů: skladem máme nohy pro každý projekt od 10 cm po 86 cm, od komody po úroveň pracovního stolu. Standardní průměr tyčí 10 mm je vhodný pro téměř všechny projekty – prohlédněte si prosím naši širokou nabídku noh různých velikostí a provedení. - -. Tvar nohy představuje štíhlou flétnu a sedí v mírně skloněném úhlu. Letech.
ZnačkaThe Hairpin Leg Co. #ad
VýrobceThe Hairpin Leg Co. #ad
Výška27.95
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo dílu1000009-04
Modelka28-2-sk-ye

9. Herkii

#ad

DIY-Möbelbeine H16 x B11, Schwarze Metallendtischbeine, Bankbeine Stuhlbeine, 2er Set, robuste Schreibtischbeine Couchtischbeine, Herkii 40,6 cm Metall-Tischbeine

#ad
Herkii #ad - Tolle wahl für eine Vielzahl von Familien-Tischprojekten. Geeignet für den innen- und Außenbereich und hält es in gutem Zustand. Größe – breite 27, 9 cm x höhe 40, 6 cm. Verstellbarer tischnivellierer, großartiger stabilisator auch für unebene Böden und hält Ihren Tisch stabil.

Die einfache installation sorgt dafür, dass Ihr DIY-Tischprojekt mühelos zu Hause ist. Weit verbreitet: perfekt als individueller couchtisch, Beistelltisch, kurzer Tisch, Werkbank, Bankbeine, Computertisch, Nachttisch und mehr. Das wichtigste ist, was Oxidation und Rost lindern und die Lebensdauer verlängern kann. Es reduziert reibung und lärm beim Bewegen von Möbeln und schützt Ihre Böden vor Beschädigungen.

Vorgebohrte löcher für einfache montage: vorgebohrte löcher auf der Montageplatte montieren Sie die Schrauben nur mit einer elektrischen Bohrmaschine am Holz. Hochwertige backoberfläche – die robusten ausleger verwenden eine dreistufige backtechnologie, dass gebackene Oberflächenfarbe nicht leicht abzulösen und zu zerkratzen, um die Oberfläche des Produkts extrem glatt und ohne Körnigkeit zu machen.
ZnačkaHerkii #ad
Výrobcebaiyueg #ad
Výška16
Délka11
Šířka11
Číslo díluXZT-001
ModelkaXZT-001

10. Natural Goods Berlin

#ad

Stolní nohy 4 X Natural Goods Berlin Hairpin Leg | mnoho barev | všechny velikosti | 12 mm Ocel | s práškovým nástřikem

#ad
Natural Goods Berlin #ad - Díky povrchové úpravě je kov trvanlivý, bílá, modrá, je odolný proti poškrábání a spolehlivě chrání před korozí. Tak se legíny do vlasů ideálně hodí pro vnitřní i venkovní použití. Mistrovská konstrukce – vyrobeno z 12mm kulaté oceli, naše stolní nohy do vlasů přesvědčí robustnější základní deskou 120 × 120 mm ve srovnání s běžnými vlásenky.

Roubů, připravené pro snadnou a rychlou montáž. Objevte naši širokou paletu barev a 2 nebo 3 modely. Snadná montáž – kovové nožky se k vám dostanou vč. Ochranu půdy pro tyto jehlicové nohy. Naše finish – varianty černá, červená, snadno se udržuje, zelená a žlutá jsou práškově lakované. Udělejte si to sami – ať už se jedná o jídelní stůl, psací stůl, barový stolek nebo jiný nábytek, barovou stoličku, konferenční stolek, lavici, máme pro každý z vašich individuálních DIY projektů stolní nohu vhodné velikosti.

Objevte naše další nabídky pro další inspiraci, jako např. Navrženo v berlíně – z vášně se považujeme za tvého partnera pro výrobu nábytku pro kutily. Oboustranné svary a decentní sklon nohou nábytku zaručují mimořádnou stabilitu. Inspiraci a další produkty najdeš v našem značkovém obchodě. Podrobný návod k montáži je vám zcela pohodlně k dispozici ke stažení.
ZnačkaNatural Goods Berlin #ad
VýrobceNatural Goods Berlin #ad
Výška27.95
Délka0.47
Hmotnost19.62
Šířka0.47
Číslo díluCE-FEGH3
Modelka4xhairpins_schwarz_71_3_amazon