Top 10 Tagebuch mit Zahlencode – Diáře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. C CUERO

#ad

Kompass Leder Notizbuch handgefertigtes Leder Tagebuch mit Büttenrand Papier Braun

#ad
C CUERO #ad - Tagebuch mit kompass und hochwertigem Schließsystem im Vintage-Look. Handarbeitsbindung und schlüssel-bookmark – die bindung ist von hand genäht, ist historisches vintage-papier, die genug Stärke hat, dass das Papier nie herauskommt. Das lederband um das tagebuch herum ist eine vollständige Lösung für Papiersicherheit und das Öffnen des Tagebuchs.

Jedes qualitätsproblem lässt mich uns ersetzen, wir verwenden nie Baum für Papier, wir werden es ohne Frage ersetzen und sein 100% Leder und Papier aus Abfallmaterial, Sie werden es lieben. Maße – 20, 8 cm mit ungeschnittenem büttenpapier; einfach zu handhaben; sie können mit minimalem Platz platzieren, 2 x 3, einfach auf langen Reisen handhaben. Sobald sie es verwendet haben, werden Sie sich fühlen, 3 x 15, als hätten Sie das beste Tagebuch der Welt.

Der schlüssel ist sehr antik und kann als Lesezeichen verwendet werden. 240 seiten. Verwenden sie jede art von stift – schreiben/skizzieren/Kritzeln auf Ihrem klassischen Tagebuch-Notizbuch mit einem Füllfederhalter, Kalligraphie-Stift, Kugelschreiber, Acrylfarben, Pinselstift, Aquarellfarben. Perfektes leder-notizbuch – aus 100 % Büffelleder mit antikem Büffelrandpapier. Das tagebuch aus hochwertigem Büffelleder und Papier wurde verwendet, das sehr langlebig ist.
ZnačkaC CUERO #ad
VýrobceC CUERO #ad
Výška1
Délka8
Šířka6
Číslo díludeckel compass
ModelkaKX-2B4B-DFOJ

2. ARRLSDB

#ad

A6, ARRLSDB Tagebuch mit Zahlenschloss, PU-Leder, mit Zahlenschloss, Violett

#ad
ARRLSDB #ad - Halten sie wertvolle gedanken, erinnerungen und erfahrungen in diesem klassischen Notizbuch fest. Wenn sie den code nicht öffnen oder vergessen, wir können Ihnen helfen, kontaktieren Sie uns bitte, ihn zu öffnen und den Code zu ändern.

Größe: ca. 18, 5 cm, 5 x 13, 5 cm 18, 5 x 13, papiermenge: 90 Blatt/180 Seiten.0-9 dreistellige kombination, Hunderte von Passwortkombination, ein gutes Maß an Vertraulichkeit. Sie können alle seiten entfernen oder neue Seiten einfügen, Zeilenabstand: 0, da es sich um ein Notizbuch handelt. Dieses vintage-leder-tagebuch ist für alle Erwachsene, Frauen, Männer, Teenager-Mädchen und Jungen geeignet. Ein tolles Geschenk zum Jahrestag oder Geburtstag. Innenseite: horizontale linienanordnung, 8 mm.
ZnačkaARRLSDB #ad
VýrobceARRLSDB #ad
Výška1.2
Délka7.9
Šířka6.3
Číslo dílu120190117
Modelka120190117

3. YHH

#ad

Dárek k narozeninám, dospělé, cestovní deník, vintage kůže, pro muže, děti, 3D Phoenix měď, ženy, YHH Poznámkový blok A5 linkovaný, hezký organizér do deníku, lined

#ad
YHH #ad - Elegantní a cool reliéfní design – tento bling kožený zápisník s luxusním designem, 3D Phoenix s vloženým umělým štrasovým diamantem, deník vypadá atraktivně a nápadně. Praktická a dobrá kvalita – můžete jej použít jako jednoduchý deník, poznámkový blok, osobní organizér, poznámkový blok do deníku, business kancelář, cestovní deník, poznámkový blok, cestovní deník pro vlastní psaní, školní plánovač atd.

Dobrý speciální dárek s boxem na vánoce, užitečný dárek pro učitele, narozeniny, cestovatele, den svatého valentýna, muže, dívky, výročí, kreativní spisovatele, muže, děti, dceru, básníky nebo umělce atd. Poznámkový blok a5 velikost 14 x 21 cm, 100 listů / 200 stran celkem. Business office, studenty, matku, nejlepší kamarádku, škola uni life práce a rodina.

Vnitřní papír – dva styly – krémový a retro-žlutý ruled papír. Krásný starý styl. Jedinečný styl vnitřního papíru – dvě různé barvy vnitřní strany styl šikovně rozděluje poznámkový sešit na pět témat, rovnoměrně rozdělený mezi stránky, Váš poznámkový blok je uspořádaný. Ručně vyráběné detaily knihy - ražené tvrdé desky s kreslicími pásky, 3d vazba je z umělé kůže.
ZnačkaYHH #ad
VýrobceYUHE #ad
Číslo díluYH016

4. moonster

#ad

Kožený deník, malý středně široký linkovaný poznámkový blok 20 × 15 cm – kraftový papír – 400 stran – inspirativní dárek pro ženy, linkovaný poznámkový blok – Moonster® dámský deník s vyraženým srdcem

#ad
moonster #ad - Průměrná kniha o zaměstnání obsahuje méně kvalitní papír, který ztěžuje použití jako deník. Není to skvělé? náš deník pro dámy a pány se navíc dodává v krásné dárkové krabičce. Tento kožený deník vyrobený ručně v indii s jedinečným designem ve tvaru srdce je láskyplným dárkem pro muže nebo narozeninový dárek pro ženy, který se postará o inspiraci a nadšení.

Za každou prodanou psací knihu věnuje moonster 5 % čistého zisku 5 pomocným organizacím na 5 kontinentech Indie, Bolívie, Zambie, GB. Naproti tomu je náš deník pro dospělé upomínkou na věky, protože stránky jsou opatřeny ručně šitou koptskou koženou vazbou a zůstávají pevně na svém místě. Poté vám bez problémů zašleme náhradu nebo Vám vrátíme celou platbu. Na rozdíl od zklamavých deníků z umělé kůže jiných značek je kožený zápisník od moonster vyroben z ručně střižené, 100% pravé buvolí kůže a kvalitního kraftového papíru.

Krásný, usa, promyšlený dárek, který zároveň udělá dobře. Linkované vintage listy poznámkového bloku se hodí pro všechna kuličková pera, plnicí pera s pomalým průchodem a tužky. Naše deníky pro dospělé jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a prvotřídního válcovaného papíru 70 g/m², který je perfektní pro psaní. Náš příslib výměny 365 dnů: pokud by vám váš skicák dorazil poškozený ve vintage vzhledu nebo pokud byste zjistili chybu při ruční práci, obraťte se prosím na nás během 1 roku.
Značkamoonster #ad
VýrobceMoonster Products Ltd #ad
Výška1.5
Délka8
Hmotnost1.31
Šířka6
Číslo dílu8x6 Lined Heart Journal

5. OMEYA

#ad

Deník, Kožený zápisník, linkovaný retro cestovní deník A6 13 x 18,5 cm fialová, doplňovací deník pro ženy dívky

#ad
OMEYA #ad - 2 kapsy na zip na zavazování: 1 kus kapsy na zip s velkým prostorem a 1 kus malé kapsy oboustranné. Psací deník je perfektní jako vánoční dárek, svatební dárek, dárek k narozeninám, začátek školy a tak dále.

Uchovávejte pero, jmenovky, poukázky, kreditní karty, peníze, průkazy atd. Naše továrna omeya má na výběr také jiné druhy doplňovacího papíru, puntíkový papír, plnicího pera, bílý papír atd. Pohodlná velikost: velikost a6 12, 5 cm perfect size for handbag and schoolbag; Suitable for school, personal diary. Vzor na obalu je pampeliška z motýlů, měkčí a elastičtější, která je jedinečná a kreativní. Je vhodný pro všechny inkousty, kuličkového pera, včetně gelového pera, jako např.

Perfektní inspirační dárek: ideální jako dárek pro vaše přátele, rodinu, učitele i pro sebe. Dně a organizovaně. Prémiová pu kůže: se silnější odolností proti otěru a poškrábání, udrží vaši paměť po mnoho let. Chraňte a ukládejte své faktury a faktury. Prázdný papír, tužky a tak dále. Where to go, travel, 9 x 18, where to record.
ZnačkaOMEYA #ad
VýrobceOMEYA #ad
Číslo díluPGY-8

6. CAGIE

#ad

Herzförmiges Tagebuch Mädchen mit Schloss Geschenk für 8 9 10 11 12 Jahre Girls Diary Tagebücher mit Stift PU-Leder Journal Persönlicher Planer Organizer Geheimes Notizbuch für Erwachsener Rosa

#ad
CAGIE #ad - Der schreibstil ist weich und freundlich und bringt Ihnen ein komfortableres Schreiberlebnis. Detaildesign: pu-leder, strapazierfähiges Hardcover, Grafikdesign, runde Ecke, mit zartem Band Lesezeichen und herzförmiger Tasche innen. Herzförmiges tagebuch mit schloss: das tagebuch mit schloss und schlüssel kann Ihr Geheimnis schützen, Gedanken, Träume und alle unvergesslichen oder wichtigen Dinge aufzeichnen.

Geeignet für wanderungen in der Natur mit Rucksäcken. Vielen dank für Ihre Unterstützung und Ihr Vertrauen. Das abschließbare Tagebuch ist mit einer Geschenkbox und einem Stift versehen. Einfach zu tragen, fotoalbum, geeignete größe: 135 x 180 mm b6, plan, allgemeine Erinnerungsstücke, Tagebuch, einfach zu schreiben und zu tragen.100gsm hochwertiges papier: das tagebuch mit schloss wählt hochwertiges Vollholzpulppapier aus, und die Tinte sickert nicht von der Seite, die dick und langlebig ist.

Der rosa lederbezug ist wasserdicht und langlebig, Ihre Stimmung, sehr geeignet für Frauen und Mädchen. Schönes geschenk: wenn sie ein elegantes und einzigartiges geschenk suchen, um jeden Schriftsteller glücklich zu machen, dann ist unser persönliches Tagebuch die richtige Wahl. Wenn ihnen die qualität nicht gefällt, können Sie es zurücksenden und ein neues Passwort oder eine vollständige Rückerstattung erhalten. Für sie freunde/tochter/Frau an besonderen Tagen Neujahr/Muttertag/Valentinstag/Weihnachten.
ZnačkaCAGIE #ad
VýrobceCAGIE #ad
Výška1.1
Délka7
Hmotnost0.22
Šířka5.3
Číslo díluAZ8032 - 5F

7. RongRao

#ad

Bullet Journal, 200 stran, kůže, receptář pro vlastní psaní, silný papír, plnitelný, RongRao zápisník A5, prázdný, deník pro dospělé, R, kroužkový pořadač, skicák, měkký obal, spirálová vazba

#ad
RongRao #ad - Něco. Poznámkový blok je dodáván s hnědým i bílým papírem, žádné nežádoucí stopy používání, který je dostatečně silný na dotek, žádné pomačkané rohy, aby se při gravírování snadno nezmačkal. Odpovíme vám co nejrychleji a nabídneme uspokojivé řešení. Díky systému kroužkového pořadače je možné stránky bez problémů doplňovat.

Vysoká flexibilita stránky lze vytrhnout, změnit pořadí stránek podle libosti a doobjednat a vyměnit stránky. Díky kožené vazbě je ochrana pro psaní. V případě problémů se obraťte na zákaznický servis. Dobře zpracovaná a měkká kůže poznámkový blok a5 se 100 listy papíru má skvělé zpracování a vyražený v kůži a pásek s malými přívěsky k zavírání. Daruaf představuje čtyřlístkovou trávu a znamená štěstí. Při nákupu vložek do kroužkového pořadače je třeba dbát na velikost a vzdálenost.

Přátelský design robustní poznámkový blok dobře obepíná strany. Velikost a záruka100 listů 200 stran papíru ve světlé a tmavé, 7 * 18, 5 * 3, 7 cm, 8 * 14, velikost kůže: 22, 5 cm, hmotnost: 530 g, 2 cm, velikost vnitřní strany: 20, 6 * 16, rozměry balení: 22, 100% spokojenost zákazníka je naším cílem. Při nošení s sebou v tašce, žádné odpuzované hrany. Super jako dárekpoznámkový blok může být fotbalovým dárkem chlapců, děkuji za dárek, studenty.
ZnačkaRongRao #ad
Číslo díluQV101--FBA
ModelkaQV101--FBA

8. LEBENSKOMPASS

#ad

LEBENSKOMPASS 3letý deník pro dospělé – hluboká cesta ke mně CANYON One line a day – pro vzpomínky, reflexi a pozornost – DIN A5 Hardcover

#ad
LEBENSKOMPASS #ad - Pozorný startup: jako start-up nám záleží na tom, abychom lidem přiblížili pozornost a sebelásku. Podívejte se také na naše další produkty. Stabilní tvrdý obal: tvrdý obal din a5 má perfektní velikost, abyste jej mohli vzít všude s sebou.

Ušlechtilý značkový výrobek: klademe důraz na dobrý vzhled našich výrobků. 3 roky reflexe: deník vám každý den klade otázku k osobnímu dalšímu rozvoji péče o sebe, sebepoznání, seberealizace a sebedůvěra. Rozlišení: deník nabízí vedle každodenních nových otázek pololetní a roční reflexi a další pozorné impulsy a cvičení pro váš všední den. Proto u nás najdeš pouze elegantní designy se zlatou fólií. V následujících letech máte možnost znovu přemýšlet a sledovat změnu.
ZnačkaLEBENSKOMPASS #ad
VýrobceLebenskompass #ad
Číslo díluLK142

9. TIEFOSSI

#ad

Jungen, dreistelliges Passwort-Tagebuch mit Zahlenschloss für Mädchen, Erwachsene, B6 Leder-Tagebuch mit Schloss, 20 x 14 cm

#ad
TIEFOSSI #ad - Es kann in einer aktentasche oder einer Tasche getragen und an jeden Ort getragen werden, und das tägliche Leben aufzeichnen. Schützen sie das sehvermögen: tagebuch mit Schloss, zart und glatt, schützt die Augen, 100 g beigefarbenes Schreibpapier, insgesamt 112 Seiten.

Geschenke: lock tagebuch ist ein gutes geschenk für Kinder, Jungen, Mädchen, und auch ein Schloss Leder Tagebuch ist ein gutes Geburtstags- oder Weihnachtsgeschenk. Hochwertiges leder: vintage-pu-Leder, zarte Haptik, geprägte Matrosenelemente, verschleißfest, klare Linien. Tragbar: die größe des notebooks beträgt 14 × 20 × 3 cm und wiegt 0, jederzeit geöffnet und verwendet werden, 6 kg. Datenschutz: tagebuch mit schloss, Tausende von Passwortkombinationen, 0-9 dreistelliges Passwort, schützen Sie Ihre Geheimnisse besser.
ZnačkaTIEFOSSI #ad
VýrobceTIEFOSSI #ad
Hmotnost0.22
Číslo dílu730718908724
Modelka730718908724

10. TIEFOSSI

#ad

Drachen Leder Journal Notizbuch, liniert/blanko Papier Notizbuch, Tagebuch mit Zahlenschloss, B6 Schreiben Journals Schreibwaren Grau

#ad
TIEFOSSI #ad - Jedes tagebuch wird mit einer Anleitung geliefert. Leder-tagebuch: das tagebuch besteht aus farbwechselndem PU-Leder mit einer zarten und weichen Textur, die die Papiere effektiv schützt. Perfekt für weihnachtsgeschenke, wir können ihnen helfen, weil es Ihnen ermöglicht, Ziele und Aufgaben zu setzen, Ihre Gedanken und Gefühle auszudrücken, ihn zu lösen.

Das ursprüngliche Passwort ist 0-0-0, wenn Sie richtig eingeben. Drachen-tagebuch: inspiriert von alten westlichen legenden, um sicherzustellen, prägt die Form des Drachen in der Mitte des Einbandes, verbessert das Aussehen des Tagebuchs, saubere Nähte, dass das Tagebuch aufrecht und langlebig steht. Die kanten sind mit abgerundeten Ecken gestaltet, machen das Schreiben bequemer und nicht umständlich. Bestes geschenk: ein tagebuch ist ihr perfekter begleiter, neujahrsgeschenke oder geburtstagsgeschenke. Halten sie ihre Geheimnisse und innersten Gedanken unter Verschluss. Schloss-tagebuch: antikes metall-passwortschloss, die Kombination aus drei Ziffern 0-9, das schloss wird geöffnet, tausend Passwortkombinationen.

Wenn sie den passcode nicht öffnen oder vergessen, kontaktieren Sie uns bitte, während Ihre Gedanken privat bleiben. Das interne design des kartenschlitzes, säurefreies, fotoschlitz, schulnotizbuch, ausgezeichnetes Reise-Notizbuch, Business/Executive/Büro-Tagebuch, Innenpapier kann leicht nachgefüllt werden, kein Durchsickern der Tinte, 36 Blatt blanko unliniert Papier, seidig glatt, schützt die Augen vor Schäden, Stiftschlaufe, Rezeptjournal usw. Nachfüllbares notizbuch: 110 blatt/220 seiten, brunnenfreundliches schreibpapier, 74 Blatt liniertes liniertes, um ihre vielfältigen bedürfnisse zu erfüllen, markierungsseil, 100 g/m², Lederbezug kann wiederverwendet werden.
ZnačkaTIEFOSSI #ad
VýrobceTIEFOSSI #ad
Výška5.3
Délka7.9
Šířka1.2
Číslo dílu707025407363
Modelka707025407363