Top 10 Sprühdose Schwarz MATT – Barvy ve spreji

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. PRITEX

#ad

PRITEX – Tmavý zinkový sprej 3 x 400 ml jako antikorozní ochrana pro kovy – antikorozní základní nátěr – tepelně odolná antikorozní barva do +500 °C – vynikající přilnavost a vysoká odolnost proti oděru

#ad
PRITEX #ad - Lze jej nalakovat bez dalšího základního nátěru a přesvědčí vynikající přilnavostí a vysokou odolností proti oděru na téměř všech kovech. Zde najdou domácí řemeslníci ale také profesionální řemeslníci výrobky pro nejrůznější účely použití.

Je to ideální základní nátěr pro plochy vystavené povětrnostním vlivům a vodě. Dlouhodobá ochrana proti korozi: pritex zinkový sprej se optimálně hodí k dodatečnému zinkování a opravě na místech svařování a vrtání. Perfektní vlastnosti: sprej vytváří hladký film do hloubky pórů s vysokým stupněm lesku. Kovové díly důkladně očistěte a odmastěte. Vysoká tepelná odolnost: zinkový sprej je odolný vůči teplu až do +500 °C, což je ideální pro použití v prostředí s vysokými teplotami.

Objevte více: pritex nabízí rozsáhlý sortiment stavebních materiálů a příslušenství na podporu vašich projektů. Dóza před použitím cca 3 minuty intenzivně protřepejte, nastříkejte na zkoušku a následně z cca Rozestup 25 cm v tenké vrstvě nastříkejte. Snadné zpracování: optimální teplota zpracování je 16 °c – 25 °c.
ZnačkaPRITEX #ad
VýrobcePRITEX #ad

2. WEICON

#ad

WEICON Mosazný sprej 400 ml vysoce kvalitní a efektní kovový povrch

#ad
WEICON #ad - Výrobek je vhodný pro vnitřní i venkovní použití v domácnosti / zahradě. Povrchová úprava dobře drží / odolná proti oděru. Snadná manipulace – kovový lak z láhve se sprejem rychle schne / nekape / rychlé / snadné nanášení.

Weicon – 100% německá kvalita – mosazný sprej splňuje nejvyšší nároky na kvalitu při dodržení fyzikálních, bezpečnostních, toxikologických a ekologických předpisů. Mnohostranně použitelný – ochrana povrchu slouží k optickému zhodnocení / ochraně různých materiálů. Vysoce kvalitní lak přesvědčí rovnoměrnou barevnou silou / vysokou kryvostí.

Oblasti použití – žáruvzdorný sprej brass lze použít při restaurátorských pracích / hobby oblasti / domácí kutilství / DIY projekty / dekoračních účelech / uměleckých řemesel. Detaily – technický sprej je efektní ochranný lak s vysokým podílem mosazi.
ZnačkaWEICON #ad
Výrobceweicon #ad
Výška8.07
Délka2.68
Hmotnost0.91
Šířka2.68
Číslo dílu11102400
Modelka11102400
ZárukaŽádná záruka výrobce.

3. King Kong State

#ad

Sprejová dóza 400 ml RAL9005, vhodná pro všechny povrchy; sprej Made in Germany, King Kong State Barva ve spreji černá matná, barva ve spreji pro kutily

#ad
King Kong State #ad - Rozsah dodávky produktu – obdržíte rozprašovací nádobku v matné černé barvě RAL9005 s plnicím množstvím 400 ml; ve víku se nachází přídavná stříkací hlava pro velké plochy. Nekonečné možnosti – akrylový lak se ideálně hodí na dřevo, upcycling, plast a další – perfektní pro kutilské projekty, kutilské práce, kov, restaurování nábytku a kreativní úpravy.

Stříkací lak černý matný – propůjčte svým projektům profesionální povrch s vysoce kvalitní barvou King Kong State ve spreji ; dejte svým předmětům obratem ruky nový vzhled. Jednoduché použití ve spreji – protřepejte nádobku s rozprašovačem a můžete jít; jemné rozprašování zajišťuje rovnoměrné nanášení barvy bez kapek; získáte bezvadný, přesný výsledek.

Dodatečná rozprašovací hlavice – ve víku se sprejem se nachází přídavná stříkací hlava; díky tomu je možné bez problémů nalakovat jak menší, tak i větší předměty a plochy.
ZnačkaKing Kong State #ad
VýrobceKing Kong State #ad

4. STC

#ad

STC Termolak ve spreji černý matný 400 ml žáruvzdorný lak do 600 °C výfukový lak černý motorový lak

#ad
STC #ad - Po zaschnutí žáruvzdorné do 600 °C. Vynikající přilnavost. Erná matná. Termolak / výfukový lak. Speciální lak odolný vůči vysokým teplotám.
ZnačkaSTC #ad
VýrobceSchenker & STC GmbH #ad
Číslo dílu7661

5. U-POL

#ad

UPOL RAPTOR Pick Up přepravní plochy vozidla povrchová úprava 948 ml + 100 ml akrylový lak k barvení RAL 6003 olivově zelená

#ad
U-POL #ad - Super silná a trvanlivá 2k uretanová vrstva proti rzi, korozi, soli, vlhkosti a extrémním teplotám. Přepravní plochy vozidla povrchová úprava + akrylový lak. Povrch odolný proti poškrábání a skvrnám, U. V. Odolný. Vodotěsné, flexibilní, pomáhá zmírnit hluk a otřesy. Obsah: 1× 711 ml povrchová úprava, 1 x 237 ml tvrdidla, kterou lze nabarvit, 100 ml akrylového.
ZnačkaU-POL #ad
VýrobceU-POL / Glasurit #ad
Číslo díluT000542 + RAL

6. HAMMERITE

#ad

HAMMERITE Kovový ochranný lak kladivo tmavě šedý 400 ml sprej ochranný lak na kov

#ad
HAMMERITE #ad - Ukončení: kladivo. Vysoká odolnost proti nárazu a poškrábání. Obsah spreje: 400 ml. Vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům a UV záření. Spolehlivá ochrana před napadením rzí.
ZnačkaHAMMERITE #ad
VýrobceHammerite #ad

7. Normfest

#ad

Normfest Lak ve spreji odolný proti teplu Corona černý matný 400 ml

#ad
Normfest #ad - Erný matný corona je vysoce kvalitní, rychleschnoucí kombinovaný lak odolný až do +650 °C s dobrými adhezivními vlastnostmi na plechu, kovu, plastu a dřevu. Vysoký podíl pevných látek zajišťuje velmi vysokou krycí schopnost a odolnost proti poškrábání a povrch mimořádně odolný proti povětrnostním vlivům.
ZnačkaNormfest #ad
VýrobceNormfest #ad
Výška1.97
Délka7.87
Šířka1.97
Číslo dílu2893-886
Modelka2893-886

8. Deco Color

#ad

Deco Color 1 kus 400 ml vojenský vojenský lak lak ve spreji Nato barva volitelná kůže hnědá RAL 8027

#ad
Deco Color #ad - Suché na dotek za 15–20 minut, vytvrzeno 10–14 h. Upozornění: laky lze kombinovat se všemi běžnými lakovacími systémy umělá pryskyřice, akryl, nitro na bázi vody a rozpouštědel. Obsah: 400 ml. Matný výsledek lakování. Různé barvy na výběr.
ZnačkaDeco Color #ad
VýrobceDeco Color #ad

9. Fahrzeugteile Hoffmann

#ad

Fahrzeugteile Hoffmann DC lak ve spreji MATT podle RAL 400 ml, volný výběr barev stříbrně šedá matná RAL 7001

#ad
Fahrzeugteile Hoffmann #ad - Matný konečný výsledek. Vysoká krycí schopnost. Vydatnost 400 ml: cca 1, 5 – 2 m² v závislosti na podkladu a barvě. Krátká doba schnutí 10–15 min. Dotekové sušení: 30–40 min, vytvrzeno po cca 24H.
ZnačkaFahrzeugteile Hoffmann #ad
VýrobceFahrzeugteile Hoffmann #ad
Číslo dílu1895012

10. Armeeverkauf

#ad

BW Army Dózy ve spreji stříkací barva vojenský lak 400 ml DS 13,25 ?/L NVA zelená matná

#ad
Armeeverkauf #ad - Velmi dobrá kvalita. Stříkací hlava se samostatným ochranným krytem. Vždy skladem a okamžitě připraveno k odeslání. Velký výběr vzácných barev. Nové zboží bez dlouhé doby skladování.
ZnačkaArmeeverkauf #ad
VýrobceArmeeverkauf #ad
Číslo dílu53601536