Top 10 Seurico Tv-box- Kostenloser Zugang zu Allen Kanälen – Klienty pro streamování médií

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Atineath

#ad

TV box – bezplatný přístup ke všem kanálům 1 ks, Seurico Tv Evolution, UnboundScreen Seurico Tv Box, Seurico TV box – bezplatný přístup ke všem kanálům, Tv Evolution Box Technomag

#ad
Atineath #ad - 4k video zobrazeníadaptér na smartphone podporuje až 1080p video zobrazení a dokáže zrcadlit obsah zobrazený na obrazovce přístroje, jako jsou vzory, hry, videa, filmy atd. Bezdrátový displej bezdrátový adaptér vám umožňuje sledovat videa z malých obrazovek na velké obrazovky.

Jednoduše jej připojte k televizoru, zapněte jej, vyhledejte na svém přístroji funkci zrcadla a přenášejte. Snadné použití připojení a přenos trvá jen několik minut. Vysoce kvalitní pvC materiál, odolný a lehký. Přenosný a s dlouhou životností zajišťuje vysokorychlostní přenos a jasnost HD videa a digitálního audia.

Bezdrátové zobrazení malých až velkých obrazovek, podpora 1080p a požitek z kvalitních obrázků. Má externí wifi anténu, která potvrzuje silné WiFi připojení, snadno se instaluje a nabízí lepší signál. Praktický design s prodlouženým kabelem jej lze snadno připojit k televizoru.
ZnačkaAtineath #ad
VýrobceAtineath #ad
Výška0.47
Délka5.31
Šířka1.97

2. YANGUN

#ad

YANGUN Televizní streamovací zařízení, bezdrátový displej, bezdrátový HDMI dongle pro všechny telefony, bezplatný přístup ke všem kanálům, bezdrátové streamování HDMI Dongle Streaming, přijímač, 4K

#ad
YANGUN #ad - Bezdrátový displej adaptér projekční plátno je jasné a jemné a můžete s rodinou zahájit audiovizuální slavnost, hry, užívat si nádherné velké plátno a teplé čas strástrástrástrástrá. Projekce obrazovky/dvojí režim stejného monitorurežim projekce obrazovky – můžete chatovat při sledování filmů, provádět další operace na mobilním telefonu.

Připojte seurico tv box jednoduše k vaší televizi, zapněte jej, vyhledejte zrcadlovou funkci na svém přístroji a přeneste vysílání. Na velkou obrazovku, přehrávat nádherná videa na velké obrazovce, s širším zorným polem, jasnějšími obrázky a efektivnějšími schůzkami. Vysoce kvalitní pvc materiál, malá velikost, není potřeba místa, dlouhá životnost a lehký. Je jedno, zda máte smartphone, tablet nebo notebook, obrazovku můžete bez problémů připojit k TV boxu a nalít do TV boxu.

Režim same-screen – promítejte obsah malé obrazovky na velkou obrazovku a promítejte mobilní hry, filmy, konferenční videa atd. Spojení a casting trvá jen několik minut. 4k video zobrazení tv streamovací zařízení podporuje video zobrazení až 1080p, jako jsou vzory, který zobrazuje obsah na obrazovce přístroje, webové stránky, hudba, videa, prezentace, soubory, filmy atd. Snadné použití tv box seurico - bezplatný přístup ke všem kanálům. Malý a skladný tv streamovací zařízení dobře skryté, jednoduše se schovává za televizí.
ZnačkaYANGUN #ad
VýrobceYANGUN #ad
Výška1.57
Délka4.84
Šířka4.96

3. Kolarmo

#ad

Zugriff auf alle Kanäle kostenlos, Seurico TV-Box, kabelloses Streaming, unbegrenzter Bildschirm TV Evolution 2 Stück, Seurico Magic TV-Box, PC zu TV, Casting-Gerät für TV

#ad
Kolarmo #ad - Tragbar und langlebig: sorgt für hochgeschwindigkeitsübertragung und Klarheit von HD-Video und digitalem Audio. Schließen sie es einfach an ihren fernseher an und schalten Sie es ein, suchen Sie die Spiegelungsfunktion auf Ihrem Gerät und werfen Sie es.

Praktisches design magische tV-Box mit einem verlängerten Kabel, kann sie einfach an Ihren Fernseher angeschlossen werden. Hochwertiges PVC-Material, langlebig und leicht. 4k-videoanzeigeder smartphone-adapter unterstützt bis zu 1080P-Videoanzeige, Spiele, wie Muster, die den auf dem Gerätebildschirm angezeigten Inhalt spiegeln kann, Videos, Filme usw.

Einfach zu bedienenmagic tv-box dauert nur wenige minuten, um sich zu verbinden und zu werfen. Zeigen sie kleine bis große bildschirme drahtlos an, unterstützen Sie 1080P und genießen Sie hochwertige Bilder. Tv-box wireless display der kabellose adapter ermöglicht es ihnen, videos von kleinen Bildschirmen bis hin zu Geräten mit großem Bildschirm anzusehen.
ZnačkaKolarmo #ad
VýrobceKolarmo #ad
Výška1.57
Délka2.36
Šířka1.97

4. Pnedeodm

#ad

Zařízení pro streamování televize 1, němčina, streamovací zařízení Zonevel Tv, streamovací box pro televizi, Televizní streamovací zařízení Aunlu – bezplatný přístup ke všem kanálům, Seurico TV box

#ad
Pnedeodm #ad - Odráží kompatibilní hdmi televizi, videa, hry, který zobrazuje obsah na obrazovce přístroje, monitory, soubory, projektory a další kompatibilní zařízení pro zážitek s vysokým rozlišením. Zrcadlete obsah zobrazený na obrazovce vašeho přístroje, napínavých her a filmů blockbuster, fascinujících videí, včetně dechberoucích vzorů, vše v dech beroucích detailech a jasnosti.

Spojení a casting trvá jen několik minut. Tv streamovací zařízení visionvibe automaticky rozpozná vaši IP adresu a přiřadí ji svému místnímu jazyku. Tv streamovací zařízení visionvibe má externí wi-fi anténu, která potvrzuje silné připojení WiFi, snadná instalace a poskytuje lepší signál. 4k video zobrazení adaptér hdmi pro chytrý telefon podporuje video zobrazení až 1080p, prezentace, webové stránky, jako jsou vzory, hudba, filmy atd. Připojte seurico tv box jednoduše k vaší televizi, zapněte jej, vyhledejte zrcadlovou funkci na svém přístroji a přeneste vysílání.

Vysoce kvalitní pvc materiál, dlouhá životnost a lehký. Dlouhá životnost tv box seurico německy – přístup ke všem kanálům zdarma, zajišťuje vysokorychlostní přenos a jasnost HD videa a digitálního audia. Televizní streamovací zařízení aunlu bezdrátově zobrazte malé až velké obrazovky, podpořte 1080p a užívejte si vysoce kvalitní obrázky. Praktický designtv streamovací zařízení zonevel navržené pro televizi s prodlouženým kabelem hdmi, lze jej jednoduše připojit k televizoru.
ZnačkaPnedeodm #ad
VýrobcePnedeodm #ad
Výška0.47
Délka1.57
Šířka1.1

5. WAIPU

#ad

Waipu. tv 4K Stick | vč. dálkového ovládání s tlačítky pro rychlé volby s ovládacími tlačítky TV | Televize přes WLAN | HDMI | 4K | HDR

#ad
WAIPU #ad - Více než 30 000 filmů a seriálů na vyžádání. Ivá televize: streamujte živou televizi přímo na váš televizor a nakonec nahraďte zastaralou kabelovou a satelitní televizi. 100hodinová nahrávací paměť.

Tv: více než 220 stanic 200+ hd vč. Rozlišení obrazu: 4k, ard mediathek, 1080p/i, youtube, Prime Video, 720p/i Předinstalované aplikace: Netflix, ZDF Mediathek. Waipu. Tv 4k stick pro nejlepší příjem a snadné použití na TV. Měsíčně zrušitelné. 50+ placených televizních vysílačů. Obsah: 1x waipu. Tv 4k stick, 1x síťový konektor, 1x dálkové ovládání, 1x usb-c kabel, 1x tištěný stručný návod, 2x aaa baterie, 1x poukaz na 3 měsíce waipu.

Tv perfect plus pro nové zákazníky. Dálkové ovládání s tlačítky rychlého výběru: ovládejte všechny komfortní funkce jedním kliknutím a pomocí číselného pole nebo tlačítek pro změnu kanálů bleskově zapněte program. Waipu. Výkon a výkon: waipu. Tv 4k stick podporuje 4k a hdr. Sledování televize pro celý domov.
ZnačkaWAIPU #ad
VýrobceExaring AG #ad
Výška0.57
Délka5.96
Hmotnost0.66
Šířka2.09

6. AT-Mizhi

#ad

DLNA, Android, projektor, iOS, na monitor, AT-Mizhi Bezdrátový HDMI dongle TV adaptér 4K, casting obrazovky pro Mira-cast, Airplay, Mac OS, bezdrátový přehrávač chytrých médií streaming, Windows

#ad
AT-Mizhi #ad - Podpora režimu zrcadlení a rozšířeného režimu tento produkt má nejen režim zrcadlení, ale podporuje také rozšířený režim, se kterým můžete synchronizovat jiné obrazovky, aniž by to ovlivnilo video projekční obrazovku. Nemusíte si dělat starosti s koktáním nebo rozmazaným videem. Pokud tedy máte dotazy, můžete se kdykoliv obrátit na náš zákaznický servis.

Realizujte vysoce kvalitní projekci obrazovky a můžete si zcela jednoduše vychutnat ultimativní vizuální zážitek na velké obrazovce. Rychlý, 4 g, pásmový signál 2, stabilní a hd přenos obrazovky1080p hd obraz, 2, 4 ghz wifi modul, Mira-cast Dongle může dosáhnout rychlého HD stabilního screencastingu. Perfektně se hodí pro firemní konference, multimediální kurzy ve školách atd. Kompatibilní zařízení, pc, projektorům a monitorům přes miracast, systémy a příležitostináš bezdrátový hdmi hardwarový klíč podporuje bezdrátový přenos streamovacího obsahu z počítačů Mac OS/Windows, mobilů s iOS/Android a tablety k televizorům, domácí kino a zábavu, Airplay a DLNA.

Perfektní zákaznický servis bezdrátový hdmi dongle at-mizhi má dobrý poměr ceny a výkonu a dodává se s jednoletou zárukou a doživotní technickou podporou. U nás je kvalita výrobku a spokojenost zákazníků vždy na prvním místě. Bezdrátový hdmi dongle s castingem obrazovkybezdrátový hdmi dongle značky at-mizhi dokáže obrazovku snadno promítat z malé obrazovky na velkou obrazovku a obraz je ve vysokém rozlišení hladký a stabilní. Obsah balení 1× wi-fi displej, externí wifi anténa s USB kabelem, dongle hdmi adaptér, 1× návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaAT-Mizhi #ad
VýrobceAT-Mizhi #ad
Výška5.91
Délka1.97
Hmotnost0.01
Šířka1.97
Záruka1

7. Nokia

#ad

Prime Video, Disney+, Nokia Streaming Box 8000, HDMI, Netflix, Android TV Chromecast

#ad
Nokia #ad - Najděte tisíce svých oblíbených aplikací na google play store, ZDF a ARD Mediathek, jako Dazn, Apple TV, Zattoo, simpliTV, TV Now Premium aj. Promění každý televizor v chytrou TV s Androidem. Integrovaný chromecast pro přenos videí, sportu, hudby a dalšího z vašeho mobilního telefonu na obrazovku. Android 4k ultra hd box s funkcí streamování a přehrávače médií. Nokia streaming box 8000: pro netflix, amazon prime, disney+, youtube a další. Přehrávání videa nebo hudby z externího USB zařízení.
ZnačkaNokia #ad
VýrobceStreamView GmbH #ad
Výška0.94
Délka4.41
Hmotnost0.55
Šířka4.41
Číslo dílu8000FTA_UK
Modelka8000FTA_UK
Záruka2

8. WEDETIAN

#ad

Podporuje Google TV, HDR10+, DTS-HD Sound, Dolby Vision, Dolby Atmos, bezdrátová projekce, Mi TV Box S 2nd Gen, Ultra 4K HD Streaming Media Player 2GB RAM + 8GB ROM Mi Smart TV Box, dvoupásmová WLAN

#ad
WEDETIAN #ad - Kompatibilní s google tv, kompatibilní s apple tv boxem, kombinuje velký výběr televizních pořadů, sport, aplikací a her a nabízí vám personalizovaná doporučení. Vysoce kvalitní zákaznický servis -- náš android tv box 4k+ prošel přísnými kontrolními postupy, neváhejte mě kontaktovat, síťový adaptér x1, můj technický tým Vám bude k dispozici 24 hodin.

Můžete také použít "ok goo-gle" pro vyhledávání filmů, jednoduché a intuitivní uspořádání tlačítek a Bluetooth pro snadný a přímý přístup k vašemu oblíbenému obsahu na Net-flix, přehrávání hudby a ovládání televizoru. Kompatibilní s chromecastem – s integrovaným kompatibilním s chromecastem pro bezdrátovou projekci můžete zcela jednoduše promítat videa, hudbu atd. Ze svého chytrého telefonu a získat tak širší perspektivu. Rozsah dodávky: android tv box x1, hdmi hd kabel x1, hlasové dálkové ovládání bez baterie x1, pokud se vyskytne nějaký problém, příručka x1.

Generace je vybaven bluetooth a hlasovým dálkovým ovládáním, hlasové dálkové ovládání může ovládat televizor nebo nastavit hlasitost, You-Tube a Prime Video z každého úhlu. Generace je vybaven 2 gb ram a 8 gb rom, takže máte přístup k celé řadě prémiových videí a můžete si stáhnout své oblíbené aplikace. Xiao-mi android tv box 4k kompatibilní s apple google tv box vám nabízí realistický a dojemný vizuální zážitek s konfiguracemi Dolby Vision a HDR10+, Dolby Atmos a DTS-HD. Výkonná konfigurace -- tv box 2.
ZnačkaWEDETIAN #ad
VýrobceWEDETIAN #ad
Hmotnost0.87
Číslo díluWE-Mi TV Box 2
ModelkaWE-Mi TV Box 2

9. Kolarmo

#ad

Kolarmo Seurico TV-Box, Casting-Gerät für TV, kabelloses Streaming, PC zu TV, Zugriff auf alle Kanäle kostenlos, unbegrenzter Bildschirm TV Evolution 1 Stück, Seurico Magic TV-Box

#ad
Kolarmo #ad - Hochwertiges PVC-Material, langlebig und leicht. Tv-box wireless display der kabellose adapter ermöglicht es ihnen, videos von kleinen Bildschirmen bis hin zu Geräten mit großem Bildschirm anzusehen.

Zeigen sie kleine bis große bildschirme drahtlos an, unterstützen Sie 1080P und genießen Sie hochwertige Bilder. Praktisches design magische tV-Box mit einem verlängerten Kabel, kann sie einfach an Ihren Fernseher angeschlossen werden. 4k-videoanzeigeder smartphone-adapter unterstützt bis zu 1080P-Videoanzeige, wie Muster, Videos, die den auf dem Gerätebildschirm angezeigten Inhalt spiegeln kann, Spiele, Filme usw.

Tragbar und langlebig: sorgt für hochgeschwindigkeitsübertragung und Klarheit von HD-Video und digitalem Audio. Schließen sie es einfach an ihren fernseher an und schalten Sie es ein, suchen Sie die Spiegelungsfunktion auf Ihrem Gerät und werfen Sie es. Einfach zu bedienenmagic tv-box dauert nur wenige minuten, um sich zu verbinden und zu werfen.
ZnačkaKolarmo #ad
VýrobceKolarmo #ad
Výška2.76
Délka2.36
Šířka1.97

10. Deutsche Telekom

#ad

Sky Ticket, Disney+, Android TV, Apple TV+, MagentaTV Stick | Televize přes WLAN | MagentaTV 75+ HD vysílač | doma a mobilně, DAZN, 4K, živě & časově přenesený | Streamovací služby Netflix, RTL+

#ad
Deutsche Telekom #ad - Magentahaus s magentatv basic nebo s tv tarify, který lze používat doma i na cestách. Při použití přes mobilní datovou síť dochází k zatížení objemu dat u příslušného poskytovatele mobilních telefonů. Magenta tv: více než 50 televizních kanálů, megathek atd. Cloudový rekordér, časově posunutá televize, měsíční zrušení.

Netflix, prime video, knihovny médií a tisíce aplikací přes Google Play Store. Jednoduché a flexibilní: jednoduše připojte k televizoru pomocí hdmi konektoru a připojte k internetu přes WLAN – také nezávisle na poskytovateli internetu. Právní upozornění. Magentatv stick je založen na operačním systému Android TV firmy Google LLC. Pro použití magentatv přes magentatv stick nutné: předpokladem pro používání magentatv s magentatv stick je tarif magentatv, které nelze používat mobilně např. NynÍ novinka: velká nabídka streamování tvnow PREMIUM v tarifu MagentaTV Smart včetně** podmínky s.

Podmínkou pro používání magentatv sticks je souhlas s podmínkami používání Google, prohlášením o ochraně osobních údajů Google a s podmínkami používání Google Play. Obsah: 1 x magentatv stick, 1x dálkové ovládání, 2x montážní body na suchý zip, 2x baterie aaa, 1x usb připojovací kabel s přídavnou usb zdířkou, 1x usb síťový zdroj, 1x tištěný návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Nutné samostatné smlouvy. Video-standard: 720p/1080p/2160p.
ZnačkaDeutsche Telekom #ad
VýrobceTelekom #ad
Výška0.79
Délka3.05
Hmotnost0.84
Šířka3.23
Číslo dílu40899565
Modelka40899565
ZárukaZáruka výrobce