Top 10 Salz Behälter – Plnitelné mačkací láhve

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gemice

#ad

Sada silikonových cestovních lahví 90 ml, bezpečné cestovní kontejnery a toaletní potřeby, Gemice 4 kusy, péče o tělo, krém, schválená FDA doplňovací nádoba na tekutiny pro šampon, oplach

#ad
Gemice #ad - Opálový tvar nenechá v rohu láhve žádné tekutiny a pomůže vám vyndat poslední kapku, aniž byste plýtvali produkty na ochranu dat. Nepropustné cestovní láhve: 3vrstvý design zabezpečený proti vytečení zabraňuje vytékání nebo rozlití tekutin a nabízí ochranu pro vaše zavazadlo a vaše oblečení.

Naše silikonové cestovní lahve jsou vyrobeny z potravinářského silikonu bez BPA a jsou tak bezpečné pro jiné tekutiny, jako je omáčka, salátový dresink nebo dokonce dětská výživa. Ventilek bez odkapávání: uzávěr láhve má ventil bez odkapávání, který zabraňuje vytékání a zajišťuje, že budete vždy dávkovat přesně správné množství. Tsa airline carry on approved: sada z malých lahví, kondicionér, sprchový gel, perfektní pro šampon, pleťové mléko a další.

Iroký otvor pro plnění a čištění: na rozdíl od většiny cestovních lahví umožňuje tento široký otvor plnění silnějšími tekutinami a bez problémů se hodí kartáč na čištění vnitřní strany tuby. Bezpečné cestovní láhve pro vás. Silikon bez bpa v potravinářské kvalitě vyvinuto s jistotou na prvním místě a komfort na druhém místě.
ZnačkaGemice #ad
Číslo díluGemice-TB
ModelkaGemice-TB

2. WUURAA

#ad

Küche Glas Gewürzspender Nachfüllbar Salz Pfefferstreuer Weiß Schwarz Pfeffer Gewürzspender Organizer Salz und Pfeffer Salz und Pfefferspender Automatischer Salz- und Pfefferspender Groß mit Deckel

#ad
WUURAA #ad - Wiederverwendbare salz- und pfefferstreuer, Camping, verhindern, perfekt für Lunchboxen, die luftdicht sind, Picknicks oder sogar auf Reisen. Leicht zu reinigen: abnehmbarer Flaschenkörper, nach dem Einweichen in warmem Wasser Reinigungsmittel, lüften und trocknen nach der Reinigung.

Lebensmittelechte materialien: Die Ölspenderflasche besteht aus lebensmittelechtem Glas, das langlebig und stark ist. Ergonomisches design: dieser Salz- und Pfefferstreuer ist mit ergonomischem Griff hergestellt, wodurch Ihr Kochleben einfacher wird. Wissenschaftliche ausgießeinstellung das salz- und pfefferstreuer-Set hat einen Druck auf den Deckel. Ohne es auf ihr essen zu werfen, gießen Sie feines Salz und Gewürze ein und streuen Sie leicht gemahlenes koscheres Salz und Pfefferkörner. Auslaufsichere salz- und Pfefferstreuer, dass Ihre Gewürze und Salz feucht werden.
ZnačkaWUURAA #ad
VýrobceWUURAA #ad
Číslo díluWUURAA

3. TIANZD

#ad

Kelímek, kosmetická nádoba, plechová dóza, 6 kusů špachtlí, TIANZD 6 kusů malých 250 ml hnědá plastová prázdná dóza na krémy dóza s černým víkem 250 g prázdná dóza šroubovací dóza

#ad
TIANZD #ad - Tloušťka: tenká. Bez problémů se vejdou do kosmetické tašky nebo příručního zavazadla na doma nebo na cesty. Přenosná velikost- objem Ø 70 mm x 85 mm. Lehký a s dlouhou životností, snadno se nosí a přenáší.

Snadné použití - Šroubovací krabice je rovná a kulatá s širokými hrdly; mají dlouhou životnost a jsou odolné proti nárazům. Kosmetické špachtle se perfektně hodí pro nanesení správného množství krému na hřbet ruky a pak ji naneste prsty. Díky malé velikosti je ideální pro cestování a každodenní použití. Rozsah dodávky- 6 kusů prázdných 250 ml plastové šroubovací dózy, 6 kusů špachtlí. Pokud chcete míchat barvy, kontaktujte mě prosím.

Spolehlivá kvalita- materiál: plast, který lze snadno sešroubovat, bez bpa. Roubovací krabice má plastový kryt, těsnění je velmi silné a nevytéká žádné kapaliny ani prášky. Ve vaší koupelně jako kosmetické dózy na krémy a masti apod. Pro uložení perliček a jiných drobných drobností. Univerzální použití - prázdné plastové dózy jsou univerzálně použitelné.
ZnačkaTIANZD #ad
Výška3.35
Délka2.76
Hmotnost0.55
Šířka2.76
Číslo díluPQP-00668-0010202-019

4. TIANZD

#ad

TIANZD 12 kusů malých 50 ml průhledných plastových prázdných krémových dóz dóza s černým víkem 50 g prázdná dóza šroubovací plechovky kosmetická nádoba kelímek, 6 kusů špachtlí

#ad
TIANZD #ad - Bez problémů se vejdou do kosmetické tašky nebo příručního zavazadla na doma nebo na cesty. Rozsah dodávky: 12 kusů prázdných 50 ml plastové šroubovací dózy, 6 kusů špachtlí. Lehký a s dlouhou životností, který lze snadno sešroubovat, bez BPA.

Díky malé velikosti je ideální pro cestování a každodenní použití. Snadné použití - Šroubovací krabice je rovná a kulatá s širokými hrdly; mají dlouhou životnost a jsou odolné proti nárazům. Tloušťka: tenká. Spolehlivá kvalita- materiál: plast, těsnění je velmi silné a nevytéká žádné kapaliny ani prášky. Roubovací krabice má plastový kryt, snadno se nosí a přenáší.

Ve vaší koupelně jako kosmetické dózy na krémy a masti apod. Pro uložení perliček a jiných drobných drobností. Kosmetické špachtle se perfektně hodí pro nanesení správného množství krému na hřbet ruky a pak ji naneste prsty. Přenosná velikost- objem Ø 49 mm x 48 mm. Univerzální použití - prázdné plastové dózy jsou univerzálně použitelné.
ZnačkaTIANZD #ad
Výška7.87
Délka1.89
Hmotnost0.11
Šířka1.57
Číslo díluPQP-00668-0010202-021

5. MengH-SHOP

#ad

Vícebarevné, 4 kusy, zabezpečená proti vytečení, multifunkční nádobka na cesty do domu, sada cestovních lahví s uzavřenými víčky, 20 ml, MengH-SHOP Silikonový držák na kosmetické krémy

#ad
MengH-SHOP #ad - Safe travel cream jars: cestovní láhve bez bpa z potravinářského silikonu a uzavřené víko a límec jsou vyrobeny z PP materiálu a jsou ideální na služební cesty, lázně, dovolenou, do fitness místnosti, do školy, kempování nebo outdoorové aktivity. Multifunkční krémová skla: perfektní pro malé množství pleťových vod, krémů, prsteny, co každý obsahuje, pepřem nebo jiným kořením a kořením.

Je to jedno z vašich nejlepších cestovních doplňků. Snadné doplňování a čištění: s krémovými skly s 25 mm širokým otvorem můžete nádobu bez problémů doplnit během několika minut. Skvělá silikonová cestovní nádoba na malé předměty, jako jsou náušnice, šrouby, léky a jiné malé předměty. Tyto silikonové nádoby na make-up můžete bez problémů čistit namočením do teplé mýdlové vody nebo použitím myčky nádobí. Cestovní lahve schválené tsa: mají výhodnou velikost, šperky, aby splňovaly požadavky na příruční zavazadlo tsa.

Můžete je také použít se solí, můžete snadno identifikovat, gelů na make-up, a to tak, že si přečtete barvu. Nepropustná designová krémová skla: doplňovací silikonové krémové sklenice se spirálovým vnitřním krytem a silikonovým okrajem zajišťují těsné utěsnění, aby se zabránilo vytékání. 4 kusy jsou dodávány v různých barvách, pudr nebo dokonce jako úložný box na náušnice, řetízky atd. To je mimořádně praktické a praktické.
ZnačkaMengH-SHOP #ad
Výška7.87
Délka1.77
Šířka0.01

6. Apooke

#ad

Messbarer Gewürzspender 100 ml Organizer Salzglas Gewürzflasche Grill Sprink Nachfüllbar Salz Pfeffer Shaker

#ad
Apooke #ad - Ohne es auf ihr essen zu werfen, gießen Sie feines Salz und Gewürze ein und streuen Sie leicht gemahlenes koscheres Salz und Pfefferkörner. Lebensmittelechte materialien: Die Ölspenderflasche besteht aus lebensmittelechtem Glas, das langlebig und stark ist.

Auslaufsichere salz- und Pfefferstreuer, dass Ihre Gewürze und Salz feucht werden. Leicht zu reinigen: abnehmbarer Flaschenkörper, nach dem Einweichen in warmem Wasser Reinigungsmittel, lüften und trocknen nach der Reinigung. Ergonomisches design: dieser Salz- und Pfefferstreuer ist mit ergonomischem Griff hergestellt, wodurch Ihr Kochleben einfacher wird. Wissenschaftliche ausgießeinstellung das salz- und pfefferstreuer-Set hat einen Druck auf den Deckel. Wiederverwendbare salz- und pfefferstreuer, Camping, die luftdicht sind, verhindern, perfekt für Lunchboxen, Picknicks oder sogar auf Reisen.
ZnačkaApooke #ad
VýrobceApooke #ad
Číslo díluApooke

7. Lurrose

#ad

Sklenice s korkem a lžící, kontejner, kanystr pro krásu, prášek med, matná ABS kompozitní prášková láhev, Lurrose 6 sad, sklad, prázdná sůl do koupele, máslo, DIY tělový krém

#ad
Lurrose #ad - Iroká paleta použití. S lžící, vhodné a pohodlné pro ukládání a ukládání koupelové sůl, talkum prášku atd. Díky malé velikosti a hmotnosti světla se snadno vejde do kapsy nebo do tašky. Prázdné láhve jsou vhodné pro přenos nebo koupelovou sůl nebo prášek, abyste je mohli používat každý den. Lze správně použít pro péči o tělo, krásné salony. Má pěkné utěsnění, které je těsné, bezpečné a s dlouhou životností.
ZnačkaLurrose #ad
VýrobceLurrose #ad
Výška2.09
Délka3.66
Šířka2.09
Číslo dílu1516D068NI
Modelka1516D068NI

8. TIANZD

#ad

TIANZD 5 kusů prázdných malých bílých plastových šroubovacích krabiček krémové dózy gel kelímek se stříbrným páskem víko kosmetika nádoba mast kosmetická nádoba prázdná dóza s 5 kusy lžiček

#ad
TIANZD #ad - Univerzální použití – vhodné pro vlastnoručně vyrobené krémy apod. Dózy mají velmi husté plastové kryty, těsnění je velmi silné a nevyskytují se tekutiny a prášek. Přenosná velikost - objem Ø 49 mm x 41 mm.

Pro ukládání rokailů a jiných drobností. Mateir- dózy z plastu, bez obsahu bpa. Lehký a s dlouhou životností se snadno přenáší a přepravuje. Ideální pro masti, krémy, make-up, balzám na rty a další kosmetiku. Bílé dózy jsou rovné a kulaté s širokými ústa a silnými stěna; jsou odolné a odolné proti nárazům.

Rozsah dodávky – 5 kusů 50 ml prázdného plastu, bílá krémová dóza, 5 kusů lžíce. Těsnění -- každá nádoba má víko a vnitřní obložení, které se snadno našroubují, které zajišťuje těsné utěsnění, které nevytéká. Bez problémů se vejde do kabelky nebo tašky na líčení. Díky malé velikosti je ideální pro cestování a každodenní použití.
ZnačkaTIANZD #ad
Číslo díluPQP-M003-0010101-003

9. Fopytu

#ad

4 v 1 nádoba na koření, dávkovač koření sůl a pepř šejkr kuchyňské příslušenství, Fopytu Plastová nádoba na sůl a pepř

#ad
Fopytu #ad - Síťovinové odlévání, filtr studené zdravé výživy. Může ukládat celou řadu různých koření a výrazně ušetřit místo. Materiál pp + ps, který může stát hygienicky a v přímém kontaktu s potravinami. Průhledné tělo lahve, dávkování přehledně jasné, koření lze kdykoliv přidávat. Je pohodlná obsluha, má čtyři nezávislé otvory.
ZnačkaFopytu #ad
VýrobceFopytu #ad
Hmotnost0.22
Číslo dílu142mbcvhjpv

10. TIANZD

#ad

TIANZD 10 kusů matné průhledné plastové koupelové soli dóza prázdné kelímky krémové dózy prázdná dóza Kosmetická mast Bath Salt nádoba s korkovým uzávěrem dřevěná lopatka

#ad
TIANZD #ad - Srdce láhve má průměr 30, 5 mm. Díky své praktické velikosti a nízké hmotnosti se perfektně hodí jako cestovní příslušenství a na cesty. Korek je zapečetěný a odolný proti vlhkosti.

KvalitnÍ - velký hrnek, zabezpečený proti vytečení a vlhkosti, pohodlné plnění. Každá koupelová sůl se dodává s lžící a dřevěnými korkami. S přírodními zátkami a dřevěnou lžící, pohodlný, praktický a hygienický. Přenosná velikost - velikost: Ø 53 mm x 91 mm. PouŽitÍ – ideální pro uložení vašich produktů péče o tělo, domácí dresingy, bonbóny, tělové mléko a krémy, solný peeling, masti, jako je cukrový peeling, koupelová sůl, kondicionéru, prášek; koření, ořechy.

Materiál – dózy z abs plastu akrylonitrile butadiene styrénový plast, netoxické a nerozbitné, které jsou lehké, s dlouhou životností, jsou velmi vhodné pro koupelovou sůl. Obsah balení – 10 kusů 100 ml matné průhledné plastové koupelové soli dóza prázdná.
ZnačkaTIANZD #ad
Číslo díluPQP-0Z0011-01000-00012