Top 10 Raffgardine Mit Tunnelzug – Římské rolety

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BAILEY JO

#ad

Oranžová, výšivka, 1 ks římská roleta s tunýlkem, sova, voál, rolety, průhledný závěs Š × V 100 × 140 cm

#ad
BAILEY JO #ad - Výšku závěsu lze nastavit pomocí páskového systému. Návod k údržbě: praní v pračce na 30 Dodávka: 1 ks stahovací roleta se stahovací šňůrkou se sovou. Materiál: 100% polyester, transparentní voál. Velmi pěkná stahovací roleta s tunýlkem pro váš obývací pokoj, kuchyň a balkón.
ZnačkaBAILEY JO #ad
VýrobceBAILEY JO #ad
Číslo díluCurtain16

2. BAILEY JO

#ad

Rolety, tunýlek, voál, Okenní záclona s malými okny, okenní gardýna se záhyby Š × V 100 × 100

#ad
BAILEY JO #ad - Je z transparentní voálové záclony. Uvedená šířka je hotová šířka po vráskách, ne rozměry látky. Velmi pěkná záclona pro vaše okno. Materiál: 100% polyester. Návod k údržbě: praní v pračce na 30 .
ZnačkaBAILEY JO #ad
VýrobceBAILEY JO #ad
Číslo díluCurtain42

3. BAILEY JO

#ad

Závěs š x v 80 x 140 cm, voálová výšivka, písková, BAILEY JO Stahovací roleta se stahovací šňůrkou s řasenými záclonami

#ad
BAILEY JO #ad - Dodávka: 1 ks stahovací roleta se stahovací šňůrkou s páskem. Velmi pěkná roleta s poutky pro váš obývací pokoj, kuchyň a balkón. Materiál: 100% polyester, transparentní voál. Výšku závěsu lze nastavit pomocí páskového systému. Návod k údržbě: praní v pračce na 30 .
ZnačkaBAILEY JO #ad
VýrobceBAILEY JO #ad
Hmotnost0.44
Číslo díluCurtain69

4. Joyswahl

#ad

Bílá barva, balení 1 ks, Joyswahl nová roleta voálové záclony s průchodkem na tyče a s řasicí stuhou Š x V 140 x 155 cm

#ad
Joyswahl #ad - Zvláštnost: tato řasicí roleta můžete pověsit na tyč nebo pomocí řasicí pásky. Asení probíhá pomocí vázacích pásků a lze je zjistit v libovolné výšce. Výborně se hodí do obývacího pokoje a jídelny. Návod k údržbě: praní v pračce na 30 °C. Materiál: 100% polyester, transparentní voál.
ZnačkaJoyswahl #ad
VýrobceTiancifujiang #ad
Výška0
Délka61.02
Šířka55.12

5. HongYa

#ad

Terra, voál se stahovací šňůrkou V/Š 120/80 cm, sova, HongYa Římská roleta, průhledný závěs, vyšívaná kuchyňská záclona, vázací záclona

#ad
HongYa #ad - Výška/šířka: 120/80 cm, rozměry látky. Vlastnosti: transparentní látka, pravý voál, lehká kvalita, výšivka se vzorem sovy. Materiál: 100% polyester. Upevnění: stahovací šňůrka. Návod k údržbě: praní v pračce do 30 °C,.
ZnačkaHongYa #ad
VýrobceHongYa #ad

6. Kutti

#ad

Kutti Roleta Dandelion bílá přírodní taupe 80 x 140 cm

#ad
Kutti #ad - Do kuchyně, ložnice, obývacího pokoje, koupelny a dětského pokoje. Rozsah dodávky římská roleta: 1 roleta s očky s háčky na okno pro montáž bez vrtání, zarážka na šňůrku pro plynulé nastavení výšky šňůrky, zatěžovací tyče pro krásný případ a montážní návod.

Funkce římská roleta: dekorativní okenní závěs, vytváří svěží barevné akcenty v místnosti, dobrá ochrana před pohledy, filtruje denní světlo, plynule výškově nastavitelný pro variabilní ochranu před světlem a ochranu před sluncem. Design římská roleta: s květinami a motivy trávy. Výška římské rolety = výška skleněné tabule + max. RozmĚr Řasicí roleta: změřte šířku skleněné tabule a počítejte cca 2 – 3 cm na každou stranu, díky řasení se látka složí, roleta nesmí být širší než okenní rám.

30 cm, výška je variabilně nastavitelná. Dbejte prosím na okenní kliku. Materiál římské rolety: 65% bavlna, tkané proužky, snadno se udržuje, lze prát v pračce na 30 °C, lehce průsvitné, neprůhledné, 35% polyester, lze prát na 30°, žehlit na nižší stupeň.
ZnačkaKutti #ad
VýrobceKutti #ad
Výška0.79
Délka55.12
Hmotnost0.77
Šířka31.5
Číslo dílu334-00995

7. Rollos & More

#ad

Římská roleta/roleta s očky, jasmínová tyčinka bílá 80 * 130 cm

#ad
Rollos & More #ad - Rozsah dodávky: 1 roleta s očky: 1 bílá roleta z látky 100% polyester s háčky z ušlechtilé oceli pro montáž bez vrtání, zarážka šňůrky pro plynulé nastavení výšky šňůrky, zatěžovací tyče pro krásný případ a montážní návod.

Dbejte prosím na okenní kliku. Změřte šířku skleněné tabule a počítejte cca 2 – 3 cm na každou stranu, díky řasení se látka složí, roleta nesmí být širší než okenní rám. Do kuchyně, vyšívaná šňůrkou, jídelny, ložnice, koupelny. Design římská roleta: roleta s očky, měkký střih. RozmĚry Řasicí roleta: uvedené rozměry jsou rozměry látky. Lehká, jednobarevná bílá, hodí se k Shabby nebo Vintage Style, romantický design, Country look.

Se stahovací šňůrkou pro variabilní nastavení. Výška římské rolety = výška skleněné tabule + max. 30 cm, výška je variabilně nastavitelná. Plynule výškově nastavitelná, maximální výška 130 cm. Funkce římské rolety: záclonka s očkem. Materiál římské rolety: 100% polyester, bílá, poloprůhledná, vyšívaná. Snadná údržba, žehlit na nižší stupeň.
ZnačkaRollos & More #ad
VýrobceRollos & More #ad
Výška0
Délka51.18
Hmotnost0.75
Šířka47.24
Číslo dílu334-01014

8. Yujiao Mao

#ad

1 balení voálové záclony s výšivkou s poutky, nabíraná, šedo bílá

#ad
Yujiao Mao #ad - Materiál: 100 % polyester. Kvalita nabírané záclony: voál, transparentní, výšivka. Dodávka: balíček 1ks nabírané záclony. Péče: jemné praní v pračce na 30°C.
ZnačkaYujiao Mao #ad
VýrobceThinkbay #ad
Výška0.01
Délka55.12
Hmotnost0.18
Šířka31.5
Modelka^d0123_27D

9. LiYa

#ad

Závěs Š x V 140 x 140 cm, Roleta s výšivkou, stuha, římské záclony, transparentní poutka, červená, voál

#ad
LiYa #ad - Velmi pěkná roleta s výšivkou pro váš obývací pokoj, kuchyň a balkon. Materiál: 100% polyester, průhledný voál. Návod k údržbě: praní v pračce na 30 Pomocí páskového systému můžete nastavit výšku rolety. Na výběr jsou různé barvy a velikosti.
ZnačkaLiYa #ad
VýrobceLiYa #ad

10. Thinkbay

#ad

5 barev a 5 zelených záclon, voál, Záclona na zavazování se stuhou a nálepkami, nařasené záclony

#ad
Thinkbay #ad - Udávané rozměry jsou rozměry látky. Materiál: Polyester. Dodávka: balení 1 kusu záclon. Něžné výšivky a krásné stužky.
ZnačkaThinkbay #ad
VýrobceThinkbay #ad