Top 10 Noise Canceling Kopfhörer Over Ear – Sluchátka s potlačením šumu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sony

#ad

černá, Sony Bezdrátová průmyslová sluchátka WH-1000XM4 s mikrofonem pro hlasové ovládání telefonu a hlasového ovládání Alexa

#ad
Sony #ad - Industry-leading Noise canceling with Dual Noise Sensor Technology. Touch sensor controls to pause/play/skip tracks, control volume, activate your Voice Assistant and answer phone calls.

Ivotnost baterie až 30 hodin s rychlým nabíjením 10 min nabíjení za 5 hodin přehrávání. Technologie speak-to-chat automatically reduces hlasitosti during conversationsSuperior call quality with precise voice pickupWearing Detection pause playback when headphones are removedSeamless Multiple-Device PairingAdaptive Sound Control provides a personalized listening experienceUpdated Design Relieves Pressure for lonieves Pressure for lonieves Pressure for lonieves Glasting komfortní. Next-level music with Edge AI, co-developed with Sony Music Studios Tokyo.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška9.94
Délka7.27
Hmotnost0.56
Šířka3.03
Číslo díluWH1000XM4/B
ModelkaWH1000XM4/B
Záruka1 rok

2. TOZO

#ad

Hluboké basy, TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka Over-Ear s hybridním aktivním potlačením hluku, ovládání aplikací –, doba přehrávání 56 hodin, audio s vysokým rozlišením, křišťálově čisté hovory

#ad
TOZO #ad - S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu. Při kabelovém spojení vytvářejí nadrozměrné dynamické 40mm měniče Hi-Res zvuk pro výjimečnou jasnost a detaily. Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu.

Doba hraní až 56 hodin s dobou hraní až 56 hodin v režimu anc off jsou naše bluetooth sluchátka přes uši třikrát delší než jiná bluetooth sluchátka. Skládací design skládací a lehký design vám umožňuje složit sluchátka přes uši bluetooth a umístit je všude. Kabelové a bezdrátové spojení vybaveno duálními 40mm ovladači, sluchátka tozo ht2 vám přinášejí vynikající hi-res zvuk s vyváženými hlubokými basy, abyste měli lepší zážitek z poslechu. Jedno nabití stačí k poslechu více než 700 skladeb nebo k doprovodu několika letů na dlouhé vzdálenosti.

Sluchátka mohou také automaticky nastavit úhel tak, které vám umožní je nosit po dlouhou dobu, aby vyhovovaly uživatelům s různými tvary hlavy. Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, aniž byste se cítili dobře. Díky 3, když je baterie vybitá, 5mm audio kabelu můžete bez námahy přepnout do kabelového režimu, a tak zaručit nepřerušovaný požitek z hudby. Díky tomu jsou ideální sluchátka pro práci z domova nebo sledování vašeho oblíbeného filmu.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT2
ModelkaHT2

3. TOZO

#ad

Audio s vysokým rozlišením, TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka přes uši s hybridním aktivním potlačením hluku, ovládání přes, doba přehrávání 56 hodin, křišťálově čisté hovory, hluboké basy

#ad
TOZO #ad - Vynikající potlačení šumu enc navíc umožňuje mluvit jasně a zřetelně i na hlučných silnicích. Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu. Doba hraní až 56 hodin s dobou hraní až 56 hodin v režimu anc off jsou naše bluetooth sluchátka přes uši třikrát delší než jiná bluetooth sluchátka.

Kromě toho podporuje bezdrátové i kabelové připojení, takže neexistuje jediný způsob připojení. Sluchátka mohou také automaticky nastavit úhel tak, aby vyhovovaly uživatelům s různými tvary hlavy. Díky tomu jsou ideální sluchátka pro práci z domova nebo sledování vašeho oblíbeného filmu. Ať už se jedná o dunění v metru nebo blábolení v kanceláři, efektivně minimalizuje rušení a zajišťuje tak nesrovnatelný zážitek z poslechu. Inteligentní aplikace tozo app vychutnejte si různé hudební styly s aplikací tozo český jazyk nelze zaručit, která nabízí velký výběr ekvalizérů pro přizpůsobení zvuku vašim preferencím. S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu.

Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, které vám umožní je nosit po dlouhou dobu, aniž byste se cítili dobře. Kabelové a bezdrátové spojení vybaveno duálními 40mm ovladači, sluchátka tozo ht2 vám přinášejí vynikající hi-res zvuk s vyváženými hlubokými basy, abyste měli lepší zážitek z poslechu. Díky 3, když je baterie vybitá, 5mm audio kabelu můžete bez námahy přepnout do kabelového režimu, a tak zaručit nepřerušovaný požitek z hudby.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT205
ModelkaHT2

4. TOZO

#ad

Audio s vysokým rozlišením, hluboké basy, ovládání přes, doba přehrávání 56 hodin, křišťálově čisté hovory, TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka přes uši s hybridním aktivním potlačením hluku

#ad
TOZO #ad - Sluchátka mohou také automaticky nastavit úhel tak, aby vyhovovaly uživatelům s různými tvary hlavy. Kabelové a bezdrátové spojení vybaveno duálními 40mm ovladači, sluchátka tozo ht2 vám přinášejí vynikající hi-res zvuk s vyváženými hlubokými basy, abyste měli lepší zážitek z poslechu. Doba hraní až 56 hodin s dobou hraní až 56 hodin v režimu anc off jsou naše bluetooth sluchátka přes uši třikrát delší než jiná bluetooth sluchátka.

S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu. Při kabelovém spojení vytvářejí nadrozměrné dynamické 40mm měniče Hi-Res zvuk pro výjimečnou jasnost a detaily. Kromě toho podporuje bezdrátové i kabelové připojení, takže neexistuje jediný způsob připojení. Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu.

Jedno nabití stačí k poslechu více než 700 skladeb nebo k doprovodu několika letů na dlouhé vzdálenosti. Ať už se jedná o dunění v metru nebo blábolení v kanceláři, efektivně minimalizuje rušení a zajišťuje tak nesrovnatelný zážitek z poslechu. Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, které vám umožní je nosit po dlouhou dobu, aniž byste se cítili dobře. Díky tomu jsou ideální sluchátka pro práci z domova nebo sledování vašeho oblíbeného filmu.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT203
ModelkaHT2

5. TOZO

#ad

TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka přes uši s hybridním aktivním potlačením hluku, doba přehrávání 56 hodin, ovládání aplikací –, audio s vysokým rozlišením, hluboké basy, křišťálově čisté hovory

#ad
TOZO #ad - Při kabelovém spojení vytvářejí nadrozměrné dynamické 40mm měniče Hi-Res zvuk pro výjimečnou jasnost a detaily. Ať už se jedná o dunění v metru nebo blábolení v kanceláři, efektivně minimalizuje rušení a zajišťuje tak nesrovnatelný zážitek z poslechu. Vynikající potlačení šumu enc navíc umožňuje mluvit jasně a zřetelně i na hlučných silnicích.

Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu. Doba hraní až 56 hodin s dobou hraní až 56 hodin v režimu anc off jsou naše bluetooth sluchátka přes uši třikrát delší než jiná bluetooth sluchátka. Inteligentní aplikace tozo app vychutnejte si různé hudební styly s aplikací tozo český jazyk nelze zaručit, která nabízí velký výběr ekvalizérů pro přizpůsobení zvuku vašim preferencím. Sluchátka mohou také automaticky nastavit úhel tak, které vám umožní je nosit po dlouhou dobu, aby vyhovovaly uživatelům s různými tvary hlavy.

S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu. Díky tomu jsou ideální sluchátka pro práci z domova nebo sledování vašeho oblíbeného filmu. Díky 3, když je baterie vybitá, 5mm audio kabelu můžete bez námahy přepnout do kabelového režimu, a tak zaručit nepřerušovaný požitek z hudby.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT206
ModelkaHT2

6. TOZO

#ad

Ovládání aplikací –, křišťálově čisté hovory, TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka přes uši s hybridním aktivním potlačením hluku, hluboké basy, audio s vysokým rozlišením, doba přehrávání 56 hodin

#ad
TOZO #ad - Díky 3, když je baterie vybitá, 5mm audio kabelu můžete bez námahy přepnout do kabelového režimu, a tak zaručit nepřerušovaný požitek z hudby. Kromě toho podporuje bezdrátové i kabelové připojení, takže neexistuje jediný způsob připojení. Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu.

Doba hraní až 56 hodin s dobou hraní až 56 hodin v režimu anc off jsou naše bluetooth sluchátka přes uši třikrát delší než jiná bluetooth sluchátka. Inteligentní aplikace tozo app vychutnejte si různé hudební styly s aplikací tozo český jazyk nelze zaručit, která nabízí velký výběr ekvalizérů pro přizpůsobení zvuku vašim preferencím. Sluchátka mohou také automaticky nastavit úhel tak, které vám umožní je nosit po dlouhou dobu, aby vyhovovaly uživatelům s různými tvary hlavy. Díky tomu jsou ideální sluchátka pro práci z domova nebo sledování vašeho oblíbeného filmu.

Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, aniž byste se cítili dobře. Jedno nabití stačí k poslechu více než 700 skladeb nebo k doprovodu několika letů na dlouhé vzdálenosti. Vynikající potlačení šumu enc navíc umožňuje mluvit jasně a zřetelně i na hlučných silnicích. Kabelové a bezdrátové spojení vybaveno duálními 40mm ovladači, sluchátka tozo ht2 vám přinášejí vynikající hi-res zvuk s vyváženými hlubokými basy, abyste měli lepší zážitek z poslechu.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT204
ModelkaHT2

7. Philips Audio

#ad

Kompatibilní s hlasovými asistenty a až 50 hodin přehrávání hudby – černá, Philips Audio Bezdrátová Bluetooth sluchátka Fidelio L4 Noise Cancelling – vynikající kvalita hovoru

#ad
Philips Audio #ad - Plné nabití přes usb-c trvá 2 hodiny a 15minutové rychlé nabíjení zajišťuje dalších 14 hodin. Nadčasový design fidelio: elegant. Noise cancelling pro +: vynikající kvalita zvuku z každého zdroje, bezdrátově nebo kabelové připojení.

Polstrované náušníky z paměťové pěny pro příjemný pocit při nošení. Doba hraní 40 + hodin: s aktivovaným anc můžete poslouchat hudbu déle než jeden den. Bezpečné. Mimořádně pohodlné. Zaoblená čelenka má kroužky do uší z tmavého satinovaného hliníku a akcenty z kůže Muirhead. Vynikající kvalita hovoru: můžete bez problémů telefonovat i na hlučných místech. Další generace bluetooth: tato sluchátka fungují se zařízeními, která podporují bluetooth LE Audio a kodeky AAC, LDAC a LC3.

Adaptivní potlačení hluku se rychle přizpůsobí vašemu prostředí a v reálném čase potlačuje vnější hluk, včetně větru. Mikrofony beamforming se zaměřují na zvuk vašeho hlasu, pokročilé algoritmy AI brání tomu, aby hluk pozadí rušil vaši konverzaci. Získáte citelně lepší zvuk a stabilnější spojení i na rušných místech.
ZnačkaPhilips Audio #ad
VýrobceTP Vision #ad
Výška2.09
Délka8.23
Hmotnost0.73
Šířka8.43
Číslo díluL4/00
ModelkaL4/00
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. soundcore

#ad

Personalizace přes aplikaci, soundcore Bezdrátová Bluetooth Over-Ear sluchátka Anker Q20i s hybridním aktivním potlačením hluku, doba hraní 40 h v režimu ANC, audio s vysokým rozlišením, hluboké basy

#ad
soundcore #ad - Audio výstup probíhá automaticky z potřebného zařízení, ať už pracujete na notebooku nebo chcete přijímat telefonní hovor. Jsou také kompatibilní s hi-res certifikovaným audiem přes AUX kabel, aby poskytly více detailů. Aplikace pro přizpůsobení ekvalizéru: stáhněte si aplikaci soundcore pro upřesnění zvuku pomocí nastavitelného ekvalizéru a 22 přednastavených možností.

Doba hraní 40 hodin a rychlé nabíjení: s výdrží baterie 40 hodin v režimu anc a 60 hodinami v normálním režimu můžete nerušeně dojíždět bez přemýšlení o nabíjení. Duální spojení: spojte se současně se dvěma zařízeními přes bt 5. 0 a snadno mezi nimi přepínejte sem a tam. Díky funkci rychlého nabíjení potřebuje q20i pouze 5 minut nabíjení, aby vám umožnil další 4 hodiny přehrávání. Vnímat okolní zvuky: pokud chcete vědomě vnímat své okolí, například při hlášeních ve veřejné dopravě, při překročení silnice nebo pokud chcete zůstat ve spojení se světem kolem sebe, jednoduše přepněte do režimu průhlednosti sluchátek s potlačením hluku.

Hybridní aktivní hluková zásuvka: díky kombinaci 2 interních a 2 externích mikrofonů rozpoznávají sluchátka externí zvuky, jako například hluk letadel a automobilů a snižují je mimořádně efektivně až o 90 %. Můžete přepínat mezi třemi režimy anc, normální a průhledností a relaxovat s bílým šumem. Profil zvuku v přesnosti výšky: sluchátka s potlačením hluku mají dynamické 40mm ovladače, které vytvářejí detailní zvuk a syté rytmy s technologií BassUp.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.15
Délka6.93
Hmotnost0.54
Šířka7.28
Číslo díluA3004Z11
ModelkaA3004G11
Záruka2 roky

9. soundcore

#ad

Audio s vysokým rozlišením, soundcore Bezdrátová Bluetooth Over-Ear sluchátka Anker Q20i s hybridním aktivním potlačením hluku, hluboké basy, doba hraní 40 h v režimu ANC, personalizace přes aplikaci

#ad
soundcore #ad - Profil zvuku v přesnosti výšky: sluchátka s potlačením hluku mají dynamické 40mm ovladače, které vytvářejí detailní zvuk a syté rytmy s technologií BassUp. Díky funkci rychlého nabíjení potřebuje q20i pouze 5 minut nabíjení, aby vám umožnil další 4 hodiny přehrávání.

Hybridní aktivní hluková zásuvka: díky kombinaci 2 interních a 2 externích mikrofonů rozpoznávají sluchátka externí zvuky, jako například hluk letadel a automobilů a snižují je mimořádně efektivně až o 90 %. Audio výstup probíhá automaticky z potřebného zařízení, ať už pracujete na notebooku nebo chcete přijímat telefonní hovor. Můžete přepínat mezi třemi režimy anc, normální a průhledností a relaxovat s bílým šumem. Duální spojení: spojte se současně se dvěma zařízeními přes bt 5.

0 a snadno mezi nimi přepínejte sem a tam. Doba hraní 40 hodin a rychlé nabíjení: s výdrží baterie 40 hodin v režimu anc a 60 hodinami v normálním režimu můžete nerušeně dojíždět bez přemýšlení o nabíjení. Aplikace pro přizpůsobení ekvalizéru: stáhněte si aplikaci soundcore pro upřesnění zvuku pomocí nastavitelného ekvalizéru a 22 přednastavených možností. Jsou také kompatibilní s hi-res certifikovaným audiem přes AUX kabel, aby poskytly více detailů.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.15
Délka6.93
Hmotnost0.54
Šířka7.28
Číslo díluA3004G31
ModelkaA3004G31

10. Sony

#ad

Wireless Noise Cancelling Headphones, Silver, Sony WH-1000XM3

#ad
Sony #ad - Smart listening by SENSE ENGINE. Quick attention mode für mühelose Gespräche ohne Abnehmen der Kopfhörer. Lieferumfang: wh1000xm3 / ladekabel USB-C / tragetasche / Audiokabel für kabelgebundene Verbindung. Hochwertige klangqualität mit 40 mm Flüssigkristallpolymertreibern. Branchenführende Rauschunterdrückung bringt nur Musik, nichts anderes.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška9.92
Délka7.28
Hmotnost0.56
Šířka3.03
Číslo díluWH-1000XM3SME
ModelkaWH-1000XM3