Top 10 Markise Ohne Bohren – Zahradní markýzy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. paramondo

#ad

Markýzy s kloubovými rameny Paramondo Easy velikost a barva dle vašeho výběru, 2,5 x 2 m

#ad
paramondo #ad - Rouby a hmoždinky musí být pro upevnění sladěny s příslušným podkladem. Tato markýzová utěrka je vyrobena z vysoce kvalitní polyesterové látky. Světlostálé barvy si dlouho zachovají svoji svítivost.

Vodováha integrovaná v profilu výpadku pomáhá při přesném vystartování. Proto nejsou součástí dodávky. Ovládání probíhá pomocí kliky. Nastavení úhlu sklonu se provádí přímo na ložisku kloubového ramene. Tek a volánek jsou opatřeny vrstvou odpuzující vodu a nečistoty. Montáž kloubového ramene je velmi jednoduchá.

Robustní hliníková konstrukce naší easy je opatřena bílým práškovým nástřikem, který chrání konstrukci před škodlivými povětrnostními vlivy. Dodávané kombinované držáky umožňují upevnění na stěnu nebo na strop. Samotné nastavení sklonu je možné až do 45°. Doporučujeme vám také výlučné použití originálního příslušenství.
Značkaparamondo #ad
Výrobceparamondo #ad
Výška6.69
Délka98.43
Hmotnost53.79
Šířka78.74

2. Outsunny

#ad

Tmavě šedá, ochrana proti větru, ochrana před nežádoucími pohledy s ruční klikou, balkonová markýza, boční roleta, vertikální markýza, polyesterová látka + hliník, Outsunny Vertikální markýza, 120 x

#ad
Outsunny #ad - Jednoduchá montáž: markýza je dodávána včetně držáků na stěnu nebo strop. Udržuje vás v chladu a stínu: náš venkovní slunečník je ideální pro verandy, takže si můžete odpočinout a užívat si krásného počasí, paluby a další oblasti vašeho domu směřující ke slunci, terasy, aniž by překonalo teplo.

Prodyšná tkanina: lehká tkanina je prodyšná. Odolná: tato markýza se hodí do každého počasí a je odolná proti plísním a plísním. Mechanismus pružných koleček umožňuje bezproblémové otevírání a zavírání. Ochrana ochrana: lidé a nábytek jsou chráněni před silným UV zářením.
ZnačkaOutsunny #ad
VýrobceMH Handel GmbH #ad
Výška78.74
Délka47.24
Hmotnost5.95
Šířka0
Číslo díluDE830-2350431
Modelka830-235

3. pro.tec

#ad

Pro.tec Svorková markýza tmavě zelená 350 x 120 x 200-300 cm markýza balkonová markýza sluneční plachta ochrana proti slunci bez vrtání

#ad
pro.tec #ad - Značkové zboží z dílny: pro. Tec. Snadné nazouvání a vyzouvání díky klikovému pohonu. Hel sklonu nastavitelný nastavením výšky ramen proti výpadku. Materiál: konstrukce: ocel, práškově lakovaný – markýza: 100% polyester. Robustní, stabilní ocelové nohy.
Značkapro.tec #ad
Výrobcepro.tec #ad
Výška78.74
Délka47.24
Šířka137.8
Číslo díluAASA-38xx Klemmmarkise
ModelkaAASA-38xx

4. empasa

#ad

Zástěna, balkonová roleta s ruční klikou, v různých velikostech a barvách, empasa Vertikální markýza, markýza, balkonová zástěna, ochrana proti slunci, balkonová markýza

#ad
empasa #ad - Markýzu můžete připevnit přímo na stěnu nebo strop. Připevněné gumové spony zajišťují dodatečnou bezpečnou oporu. Snadné ovládání: díky přiložené ruční klice lze markýzu individuálně nastavit na výšku podle slunečního záření, aby bylo zajištěno spolehlivé zastínění.

Multifunkční: vnější roleta je k dostání v různých barvách a velikostech a lze ji mnohostranně použít na terase nebo balkonu. Spolehlivá ochrana před pohledy a sluncem: vychutnejte si horké letní dny dobře chráněné před sluncem a zvědavými pohledy svých sousedů s naší vertikální markýzou.

Snadná montáž: svislá markýza je kompletně předmontována. Vysoce kvalitní materiál odolný proti povětrnostním vlivům: díky stabilní hliníkové kazetě a UV záření a nečistotám odpuzující polyesterovou utěrku na markýzu je ochrana proti slunci optimálně vhodná pro použití venku. Nadčasový a jednoduchý design opticky harmonicky zapadne do exteriéru.
Značkaempasa #ad
Výrobceempasa #ad

5. TFSKY

#ad

TFSKY Upínací markýza, 2v1 odolná proti UV záření a povětrnostním vlivům, ochrana před nežádoucími, 200 cm x 125 cm, antracitová, markýza, 2023 upgrade balkonová markýza s klikou, balkon bez vrtání

#ad
TFSKY #ad - Ve srovnání s jinými markýzami na trhu má naše inovativní markýza větší oblast stínování, maximální hloubku 125 cm! Výšku balkonové markýzy lze variabilně určit mezi 2 a 3 m. Chraňte se před zvědavými pohledy svých sousedů, vychutnejte si léto na zahradě, na balkoně nebo na terase.

S naším bezstarostným a rychlým servisním řízením přitom neriskuješ! Lze použít v mnoha oblastech, střešní terase, například na balkóně, terase, zahradě nebo verandě. V porovnání s jinými markýzami na trhu naše inovativní markýza prodloužila délku spojů držáku, aby se zlepšila celková stabilita. Přitom lze terasovou markýzu vysunout podle libosti diagonálně nebo vertikálně. Inovativní upínací markýza 2023: 190 g/m² kvalitní polyester s vodotěsnou polyuretanovou vrstvou. Dlouhá životnost a snadná údržba! 2 v 1 odolná vůči uv záření a povětrnostním vlivů: díky polyesteru odpuzujícímu nečistoty a vodotěsnému polyuretanovému povlaku vás markýza chrání nejen před UV zářením a oslňujícím světlem, ale také deštěm.

Robustní antioxidační povrchová železná trubka a hliníkový držák. Nabízíme vám podrobný popis balkonové markýzy a potřebných komponent. Ruční klika a výškově nastavitelná: pomocí manuální kliky můžete úhel upínací markýzy kdykoli nastavit, bez ohledu na to, kde je slunce. Rozsah použití a zákaznický servis: tato zahradní markýza je prostě úžasně multifunkční.
ZnačkaTFSKY #ad
VýrobceTFSKY #ad

6. Angerer Freizeitmöbel GmbH

#ad

Angerer závěsná markýza Dralon č. 200, oranžová

#ad
Angerer Freizeitmöbel GmbH #ad - Pozinkovaný ocelový rám s práškovým nástřikem nabízí robustní držení, zatímco kvalitní a pratelný polyakrylový potah chrání před sluncem. Montáž bez vrtání: montáž markýzy na balkon se provádí upnutím a tím bez vrtání a hmoždinek.

Kliku lze volitelně namontovat vpravo nebo vlevo, zatímco montážní výška je plynule nastavitelná. Vysoká kvalita: důvěřujte kvalitě made in germany. Praktické funkce: naše markýza má řetězový pohon s lehkým chodem a bezúdržbovým. Kromě toho lze markýzu rozšířit vhodným balkonem a ochranou proti pohledům ze strany resp.

Vhodné rozšíření: náhradní díly pro markýzu lze kdykoliv doobjednat jednotlivě. Je beze zbytku a snadno odstranitelná, takže je ideální pro nájemní byty. Sluneční ochrana: naše markýza chrání před slunečním zářením a nabízí tak ochranu před UV zářením. Současně poskytuje stín, takže můžete pohodlně a bezstarostně relaxovat na terase.
ZnačkaAngerer Freizeitmöbel GmbH #ad
VýrobceAngerer Freizeitmöbel GmbH #ad
Výška108.27
Délka59.06
Šířka118.11
Číslo dílu2302/200
Modelka2302/200

7. SONGMICS

#ad

Terasu, antracit GSA204G01, ochrana před nežádoucími pohledy, zahradu, ochrana proti slunci, 200 x 400 cm, boční roleta, na balkon, výsuvná, neprůhledná, SONGMICS Hliníková boční markýza

#ad
SONGMICS #ad - Co dostanete boční roleta o velikosti 200 x 400 cm od songmics, se kterou můžete chránit balkon nebo terasu, a dětskou pojistku na rukojeti, díky které je tato balkonová markýza ještě spolehlivější. Kromě toho nabízí dodávaný podlahový držák s ochranným krytem praktickou možnost montáže pro snadné použití.

Snadné napnutí a bezhlučnost tato boční markýza je vybavena kvalitní pružinou a lze ji během používání snadno napnout bez rušivých zvuků. Díky ochrannému faktoru upF 50+ je kromě toho odolný proti vyblednutí barev. Prémiová markýza stínidlo na markýzu z polyesteru 280 g/m² s polyuretanovou vrstvou je chráněno proti stříkající vodě a neprůhledné a hodí se jako ochrana před pohledy a sluncem.

Montáž bez rozbití hlavy díky balíčku příslušenství a jasnému návodu český jazyk nelze zaručit lze tuto markýzu postavit obratem ruky. Robustní a s dlouhou životností skříň a sloupky jsou vyrobeny z kvalitní hliníkové slitiny a šrouby ze zinkové slitiny a niklu jsou odolné proti korozi a mají dlouhou životnost.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Hmotnost22.05

8. pro.tec

#ad

šedá, ochrana proti slunci a větru, markýza, ochrana před nežádoucími pohledy, pro.tec Boční markýza, odolná proti povětrnostním vlivům, 100 × 300 cm

#ad
pro.tec #ad - Materiál: konstrukce: ocel, práškově lakovaný – markýza: 100% polyester – barva: Pouzdro: antracitová s práškovým nástřikem – textilní tkanina: šedá. Značkové zboží z dílny: pro. Tec. Snadná montáž a manipulace – kazeta na stěnu lze kdykoli sundat – odolná, vodoodpudivá textilní tkanina – odolná vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Naše boční markýza vám nabízí perfektní ochranu před zvědavými pohledy kolemjdoucích nebo sousedů. Rozměry zástěny: délka: 300 cm - Výška: 100 cm.
Značkapro.tec #ad
Výrobcepro.tec #ad
Číslo díluAASA-38xx Seitenmarkise

9. empasa

#ad

Mnoho barev a velikostí, ochrana proti slunci, markýza se sklopným ramenem, markýza, ALU/polyester, sluneční markýza, 300 x 250, Empasa

#ad
empasa #ad - Integrovaná vodováha. Integrovaný úhel sklonu do 30 stupňů. Polyesterová tkanina 280 g/m2/vodoodpudivá. Barvy: zelená/bílá, bílá/antracit, antracitová, slonová kost krémově bílá.
Značkaempasa #ad
Výrobceempasa #ad

10. SONGMICS

#ad

SONGMICS 1,6 x 2,5 m svislá markýza na balkon, béžová Série Classic, ochrana proti slunci a pohledům, markýza pro ochranu proti větru, terasu, vertikální markýza pro venkovní použití, voděodolná

#ad
SONGMICS #ad - Vertikální markýza na balkon a terasu – markýzu lze jednoduše namontovat na strop a pomocí klikové spojky ji lze plynule nastavit na správnou délku. Je chráněna před prachem a nečistotami a lze ji používat po celý rok.

Vysoce kvalitní materiál a čisté zpracování – markýzová tkanina je vyrobena z polyesteru 280 g/m² s polyuretanovou vrstvou a je vodotěsná. Kazetová markýza pro čisté řešení – v kazetě je markýza prostorově úsporná. Tak lze markýzu flexibilně používat. Pomocí 2 gumových šňůrek lze markýzu připevnit na zábradlí pro větší ochranu. Snadná manipulace – svislá markýza se jednoduše "nakličí" na požadovanou délku a lze ji pak zaaretovat.

Tak zůstává markýza v požadované délce a poskytuje ochranu před sluncem, větrem a nežádoucími pohledy. Délka 250 cm s kazetou, šířka 160 cm. Markýzu lze uložit až na cca 2, 40 m při vysunutí max. Snadná montáž na stěnu a strop – boční markýzu lze upevnit jak na strop, tak i na boční stěnu.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška78.74
Délka98.43
Hmotnost9.92
Šířka62.99
Číslo díluGSA165BE
ModelkaGSA165BE