Top 10 Keyboard Kinder ab 6 – Klavíry a klávesy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fat Brain Toys

#ad

1, 2, výukový nástroj, 3 roky staré děti, hudební hračka, dětská hračka a dárek na 12 měsíců, Fat Brain Toys Piano Rock 'n Roller Piano

#ad
Fat Brain Toys #ad - Ideální dárek pro malé děti: díky svým kvalitním, bezpečným materiálům, zářivým barvám a vzrušující hudbě je tento xylofon ideálním vánočním nebo narozeninovým dárkem pro chlapce a dívky od 12 měsíců.

Skladovací přihrádka: tato sada hudebních hraček obsahuje také vestavěnou přihrádku pro uložení paličky, aby zůstala vždy v dosahu a nikdy se neztratila. Rozvojová vzdělávací hra: díky svým rozmanitým možnostem hraní podporuje tato výuková hračka jemnou motoriku, koordinaci rukou a očí a hudební rané vzdělávání a podporuje kreativitu, průzkum a experimentování.

Interaktivní hudební hračka: tato pestrobarevná, tak zcela vlastní způsob hraní! více herních režimů: tato všestranná hudební hračka má 2 interaktivní herní režimy pro hodiny kreativní zábavy – otáčejte kolečky, hudební xylofonová hračka představuje děti do světa hudby a nabízí jak klasický, aby noty zněly jako zvonky nebo udělejte hudbu pomocí paličky na klávesách.
ZnačkaFat Brain Toys #ad
VýrobceFat Brain Toys #ad
Výška2.75
Délka11.75
Hmotnost0
Šířka8.5
Číslo díluFA281-1
ModelkaFA281-1

2. Rodzon

#ad

Dětská hračka od 1 2 3 4 roky Klavírní podložka na klavír taneční podložka dárek pro děti, hudební podložka děti s 19 písničkami 10 zvířat, Vánoce,, Rodzon Hračka pro miminka od 1 roku, dívky, chlapce

#ad
Rodzon #ad - S touto klavírní podložkou pro děti 1 rok si můžete užívat více času rodičů a dětí. Je jedno, vánoce, hlasitými a jasnými tóny je taneční podložka rodzon první rok perfektní volbou pro každodenní péči o miminka, narozeniny, tato hudební podložka na 1 rok dárek se velmi snadno uloží nebo zabalí.

S roztomilými a barevnými vzory, zda zůstanete doma nebo jdete ven, citlivými dotykovými tlačítky, den dětí a jiné svátky. Perfektní hračka pro miminka 1 rok– taneční podložka je měkká a lehká. Děti mohou hrát zvuky rukama nebo nohama. Hraní a objevování se všemi smysly trénuje koordinaci ruka-oko dětí, ale nabízí také vizuální stimulaci pro rozvoj jejich vizuálního vnímání. Silné pouto mezi rodiči a dětmi podporuje pocit bezpečí.

Bezpečná & zábavná - taneční podložka pro miminka od 1 roku jsou vyrobeny z bezpečného pe materiálu, jsou netoxické a ekologické. Happy birthday to you, ve kterém každé zvíře/klávesnice hraje jinou melodii, Jingle Bells, která je vhodná pro hudební vkus dětí. Má hudební režim, např. V klavírní podložce dárek pro miminko chlapec 1 rok je 5 možností ovládání hraní, přehrávání. Můžete jej složit do malé části. Připoutání k vašemu dítěti - vázání je důležité.
ZnačkaRodzon #ad
VýrobceRodzon #ad
Výška0.08
Délka43.31
Hmotnost0.93
Šířka16.93
Číslo dílu63301
Modelka63301
Záruka1

3. Baby Einstein

#ad

Musikinstrumente, Baby Einstein, Lautstärkeregler; Holzspielzeug für Kinder, Hape, Together in Tune Piano, ab 12 Monate, 4 Spielmodi und 10 Melodien, Connected Magic Touch, Holz Klavier

#ad
Baby Einstein #ad - 4 musikmodi - entdecken-modus beliebte melodien spielen und neue Rhythmen erfinden; Auftritt-Modus Riffs übereinanderlegen; Spiel-Modus alberne Geräusche hinzufügen; und Band-Modus mit Freunden und Familie jammen. Sicheres und leicht zu reinigendes design - together in tune-instrumente verbinden sich einfach, sicher und kabellos über Funksignale.

10 beliebte melodien - baby kann aus 10 liedern auf 5 musikkarten wählen und den farbpunkten folgen, um jede Melodie zu meistern. Durch das knopflose Holzdesign lässt sich dieses Schlagzeuges besonders leicht reinigen. Die lautstärkeregelung aus/niedrig/Hoch wird die größten Fans des Babys Mama und Papa erfreuen. Geeignet für kinder ab 12 Monaten und älter. Preisgekrönte magic touch technologie - die ganze haltbarkeit und Mehrwert eines klassischen Holzspielzeugs mit der neuesten Musikspielzeugtechnologie von heute vereint Sogar die sanftesten Schläge auf die aufgemalten Klaviertasten und Gitarrenbünde erzeugen echte Instrumentenklänge.

Die lautstärkeregelung aus/niedrig/Hoch wird die größten Fans des Babys Mama und Papa erfreuen. 10 beliebte melodien - baby kann aus 10 liedern auf 5 musikkarten wählen und den farbpunkten folgen, baa, um jede Melodie zu meistern. Fördert das zusammenspiel und die zusammenarbeit - Baby kann alleine oder zusammen mit Freunden und Geschwistern jammen, indem es sich kabellos mit anderen Together in Tune Connected Magic Touch Instrumenten in Reichweite verbindet. Geeignet für kinder ab 12 Monaten und älter.
ZnačkaBaby Einstein #ad
VýrobceKids2 #ad
Výška8.5
Délka13.75
Hmotnost1.1
Šířka6.5
Číslo dílu12422-1-A3-LN-BU-MEWS-W11
Modelka12422

4. Battat

#ad

Zelená, Battat BT4680Z krokodýl klavír s 5 zvuky a hudbou – dětská klavírní hračka od 3 let

#ad
Battat #ad - Vzdělávací cennost: naučte se hudební koncepty a současně zlepšujte koordinaci rukou a očí a koncentraci. Hračka klávesnice: hraj si melodie nebo skládejte vlastní píseň! Dejte volný průběh své kreativitě s tímto krokodýlím klavírem.

Včetně písní: tento klavír pro děti obsahuje dětské písničky a klasické písničky, aby si děti mohly hrát se svými oblíbenými melodiemi. 5 nástrojů: prozkoumejte zvuky různých nástrojů s touto klávesnicí – na výběr je 5 nastavení. Tato klavírní hračka se doporučuje pro malé hudebníky od 2 let. Hudební dárek pro dívky a chlapce k narozeninám a dalším.
ZnačkaBattat #ad
VýrobceBranford Ltd. #ad
Výška2.3
Délka16.2
Hmotnost1.8
Šířka8.9
Číslo díluBT4680Z
ModelkaBT4680Z
ZárukaZákonná záruka

5. Nathan

#ad

Nathan, Učím se číst

#ad
Nathan #ad - Velmi snadno dostupná vzdělávací hra pro čtení od 5 let, pro dívky a chlapce. Jedno písmeno je vzájemně propojené – to je správné. Praktický kufr: hru si můžete vzít všude s sebou a všechny čipy jsou uložené. Dítě složí 90 různých slov tím, že doplní prkénka s písmenovými čipy. Samokorekce umožňuje dítěti samostatně hrát: Každé písmeno má jinou barvu, zadní stranu a hodí se pouze na 1 místo. Díky učení čtení se dítě rychle naučí číst a psát jednoduchá slova s maximálně 5 písmeny.
ZnačkaNathan #ad
VýrobceDISET, S.A. #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0
Šířka0
Číslo dílu31074
Modelka31074

6. hahaland

#ad

5 v 1 Baby hudební hračka Baby od 1 2 3 4 5 let Baby xylofon hračka a buben od 18 měsíců dívka chlapec

#ad
hahaland #ad - Včasná hudební výchova pomáhá při vývoji mozkuhudební zážitky v dětství mohou urychlit vývoj mozku, při čtení a zlepšování výuky matematiky. Bezpečný a bezstarostný zákaznický servis tento klavír pro malé děti je vyroben z netoxického abs s hladkými hranami.

Pro děti mohou rodiče současně s dětmi hrát na různé hudební nástroje, která podporuje rozpoznávání zvířat, aby zlepšili rodinné spojení. Je vybaven nejen různými hudebními nástroji, barvy a zvířata. Bezpečné pro děti na hraní. Světlo je měkké, nepoškozuje oči dítěte a podporuje vizuální vývoj. Klavír 5 režimů a xylofon 4 režimyklavír má 5 režimů a elektronický xylofon má 4 režimy. Hračka pro batolata může rozvíjet koordinaci ruka-oko, schopnost uchopení a jemnou motoriku.

Pokud se po použití vyskytne problém, dejte nám vědět a my se Vám ozveme s uspokojivým řešením. Vyrobeno z robustního, nerozbitného ABS, aby byl zaručen dlouhodobý výkon, i když ho děti hodí. Potřebuje 3 x aa baterie nejsou součástí dodávky. Pro miminka může sloužit jako hračka pro rané učení, čísel, barev a hudby. Krásný a pestrý design knoflíku, že se buben rozsvítí, který přiláká vašeho budoucího hudebníka a povzbuzuje vaše dítě ke hraní.
Značkahahaland #ad
VýrobceCubicFun #ad
Výška4.3
Délka14.95
Hmotnost2.47
Šířka10.5
Číslo díluCF-T102
ModelkaCF-T102

7. Simba

#ad

28 x 39 cm, od 3 let, s různými zvuky a funkcemi nastavení, Simba 104018188, Zvířecí klávesy ABC

#ad
Simba #ad - Malí hudebníci mají se zvířecím klíčem spoustu zábavy a kromě toho podporují smysl pro sluch, pocit rytmu a motoriku. Objevte svět s abc hravou! abc vzbuzuje s produkty vhodnými pro věk zvědavost kojenců a malých dětí ve věku 0–36 měsíců a podporuje přitom vývoj v prvních letech života.

Veselá pestrá zvířecí klíčenka nabízí rozsáhlé možnosti hraní a hudby. Zvířecí klíčenka je 39 cm dlouhá a vhodná pro děti od 36 měsíců. Kromě četných melodií se malé děti při stisknutí zvířecích tlačítek seznámí také jejich zvuky.

Baterie 2 x 1, 5 v lr6 včetně. Se zvířecím klíčem mohou děti přehrávat různé zvířecí zvuky a hudební kousky, nahrávat a přehrávat písně, měnit rytmus nebo dokonce skládat vlastní kousky. Hravě jsou dosaženy první cíle učení, objevují tvary a struktury a trénují koordinační vzorce.
ZnačkaSimba #ad
VýrobceSimba #ad
Výška12.72
Délka1.77
Hmotnost0.02
Šířka15.43
Číslo dílu104018188
Modelka104018188
Záruka2 roky

8. B.

#ad

Musikinstrument zum Klavier spielen für Babys und Kinder ab 1 Jahr, Piano, Musikspielzeug, Land of B. Hippo Spielzeug Keyboard mit Lichtern und Liedern

#ad
B. #ad - 33 x 21 x 24 cm groß wird für Kinder ab 12 Monaten empfohlen. Ein musikalisches geschenk für Mädchen und Jungen zum Geburtstag und mehr.

Tolle funktionen: wenn du die kleinen Klaviertasten drückst, leuchten 8 bunte Vögel und hüpfen auf! Dieses kinderspielzeug ist ca. Das hippo pop piano spielt 15 lustige lieder und 6 Kinderlieder. Mit dem bunten nilpferd keyboard mit lichtern, liedern, 26 soundeffekte, Soundeffekten und 8 hüpfenden Vögeln kannst du den ganzen Tag Musik machen! Dieses kinder klavier hat 5 Musikmodi, einen Lautstärke- und Temporegler.4 aa-batterien sind im Lieferumfang enthalten.
ZnačkaB. #ad
VýrobceBranford LTD #ad
Výška9.5
Délka13
Hmotnost3.51
Šířka8.25
Číslo díluLB1650Z
ModelkaLB1650Z
ZárukaGesetzliche Gewährleistung

9. Redify

#ad

Baby Einstein by Hape E12008 – Mini Touch klavír

#ad
Redify #ad - Konečně je k dispozici klavírní bestseller i v mini formátu pro miminka. Mini touch klavír také na cesty. Od 3 měsíců. Po podpoře poslechu a hraní hudby může dítě při hraní prstenů prokázat motoriku. Inovativní dotyková technologie nabízí dva geniální herní režimy.
ZnačkaRedify #ad
VýrobceHape #ad
Výška1.22
Délka4.57
Hmotnost0.22
Šířka4.37
Číslo díluE12008
ModelkaE12008
ZárukaŽádná záruka výrobce

10. Docam

#ad

Podložka na hraní na hudbu, 3 v 1 malé děti hudební klavír a bubnová podložka se zvuky zvířat, Docam Dětská hračka pro chlapce 1 roku, narozeninové dárky hračka pro 1 2 3leté dívky

#ad
Docam #ad - Nejenže baví, ale také lépe stimuluje vývoj mozku miminek, kultivuje zájem batolat o hudbu a zlepšuje koordinaci rukou a nohou dětí. Perfektní dárek pro děti ve věku 1 2 let. Podlahová podložka pro batolata je tím nejlepším hudebním dárkem ke dni dětí, chlapce a dívky. Klavírní hudební podložka má jasný zvuk s efektem blikajícího světla, snadno se čistí otřete vlhkým hadříkem, netoxické, bezpečné, neškodí nohám vašeho dítěte, který na sebe snadněji upoutá pozornost dětí.

Perfektní dárek pro chlapce a dívkydětská hrací podložka může rozvíjet mozek, poznávání, děti, smysly, motoriku, dárek k narozeninám, vánocům, na nový rok, hračkám pro 1 2 3 miminka, hudební zájem vašeho dítěte a podporovat kreativitu. Hračka pro rané učení pro malé děti hudební hrací podložka na podlahu pro děti je hračkou pro rané vzdělávání pro děti ve věku 1 2 3 let, podložka na klavír pro malé děti je dodávána s klávesnicí a bubny a 8 druhů společných zvířat, společně s bohatými barevnými vzory na hudební podložce. Protiskluzové a bezpečné s dlouhou životnostípiano hračky pro malé děti 1 – 3 roky jsou vyrobeny z měkké netkané textilie, jsou protiskluzové, malé děti se mohou bezpečně dotýkat a šlapat.

V porovnání s klavírem na klávesnici lze hudební taneční podložku složit, 2 děti si mohou hrát společně, šetří místo a snadno se přenáší. Tato hudební sada hraček je speciálně navržena s klavírem a bicími nástroji, když ji nepoužíváte, aby vytvořily více báječné hudby. Hračka 3 v 1 dětská hudební podložka 2023 aktualizovaná verze multifunkční dětské hudební podložky kombinuje dětské bubny, vhodná pro děti ve věku 1, dětská hudební podložka je hračka pro děti 6–12–18–24 měsíců, funkce nahrávání a přehrávání, 13 demo písní, hraní na klavírní klávesnici a 8 zvuků zvířat, 6 hudebních nástrojů, 2 3 let.
ZnačkaDocam #ad
VýrobceDocam #ad
Výška1.85
Délka12.01
Šířka10.75
Číslo díluLT5929-4
ModelkaLT5929-4
Záruka6 měsíců