Top 10 Keile Kunststoff Forst – Štípací klíny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fiskars

#ad

Fiskar's GAP Hammer X46, 92 x 26 x 8 cm, standard, kalené ocelové čepele / skleněná vlákna vyztužená plastová rukojeť, 2 v 1: sekeru a kladivo, 1001705, černá / oranžová

#ad
Fiskars #ad - Sekera na štípání velkých, těžko štěpitelných kmenů> 30 cm na pec, krb, jakož i na odřezávání postranních větví, gril nebo táborák, kladivo pro zatloukání nože. Ostrá čepel z kalené oceli s vysoce kvalitním vnějším povrchem pro snadné štípání dřeva, široký, na jedné straně zahnutá pro zvedání kmenů stromů, zaoblený povrch pro snadné zatloukání štípacích klínů.

Robustní rukojeť s protiskluzovým a antivibračním povrchem pro pevné držení i v rukavicích, speciální pogumování mezi hlavou a rukojetí pro tlumení vibrací v případě selhání, perfektní vyvážení pro efektivní švih a štípání bez námahy.

Dlouhá životnost čepele z kalené oceli a rukojeti z plastu vyztuženého skleněnými vlákny, která je k dispozici samostatně, snadné přebroušení sekery pomocí brusky na sekeru, finské provedení. Rozsah dodávky: 1x štípací kladivo fiskars x46, barva: černá / oranžová, 7 kg, délka: 92 cm, materiál: kalená ocel / plast vyztužený skelnými vlákny, hmotnost hlavy: 3, 1001705“.
ZnačkaFiskars #ad
VýrobceFiskars #ad
Výška3.15
Délka36.22
Hmotnost4.95
Šířka10.24
Číslo dílu122161
Modelka1001705

2. GEDORE

#ad

Stříbrná, 1050 g, OX 42 Dřevorubecký masivní hliníkový klín

#ad
GEDORE #ad - Robustní bezpečnostní klín v profesionální kvalitě z kvalitního hliníku pro kontrolované a bezpečné kácení stromů a štěrbin dřevěných polen. Nízké opotřebení díky kvalitnímu materiálu a dobrému zpracování, optimální klínový účinek výška zdvihu 40 mm i ve zmrzlém dřevu, vhodné pro řetězové pily.

Díky špičatým úhlovým gravírovaným drážkám na přední straně a dvojitým podélným drážkám na zadní straně, ideální hmotnost. Dné odlupování při použití ocelových kladiv, německý spolkový užitný vzor, stabilní a s dlouhou životností pro dlouhou životnost. Rozsah dodávky: 1x ochsenkopf hliníkový masivní klín, rozměry d x Š: 260 x 60 mm, hmotnost: 1050 g, maximální výška zdvihu: 40 mm, číslo výrobku: 1591142/OX 42-1050.
ZnačkaGEDORE #ad
VýrobceKAYSER GmbH #ad
Výška3.15
Délka11.02
Hmotnost2.2
Šířka7.09
Číslo dílu1591142
ModelkaOX42-1050
Záruka1 rok zákonná záruka

3. AR-PRO

#ad

Je 2 25,4 cm, 20,3 cm und 14 Keile Aufbewahrungstasche; Fällhunde zum Führen von Bäumen stabilisieren sicher am Boden Holzscheite Faller, 6 Stück Baum-Fällkeile mit Spikes für sicheres Baumschneiden

#ad
AR-PRO #ad - Spike baum-fällkeile – spike, es ist unbestreitbar, dass sie für die funktion der baum-fällkeile entscheidend sind. Und da sie definitiv mehrere dieser keile auf einem einzigen baum fahren müssen, 3 cm und 25, ist das 6er-Pack, 20, 2 Stück für jede Größe Combo perfekt für all Ihre Baumfällbedürfnisse.

Sie brauchen ein zuverlässiges Werkzeug, das Sie nicht im Stich lässt. Diese spikes dienen als greifer, zähne oder fällung "hunde", die im Grunde in den Baumstumpf "beißen" und verhindern, egal was Sie diese dreieckigen Vorsprünge nennen, dass er herausfällt. Sie sind perfekt für mittelgroße bis große Bäume geeignet. Die fällkeile von 14 cm, 4 cm sind die nützlichsten Größen. Es kann nicht nur getrennt und den hinteren Schnitt des Baumes anheben, sondern seine Neigung verhindert auch, dass der Baum nach hinten fällt. Diese fällkeile sind aus ABS-Kunststoff, der sehr robust und stark ist.

Der perfekte keilwinkel – spaltkeile für holzscheite haben Effizienz auf ihre Funktion. Es kann dem gewicht von mittleren bis großen bäumen standhalten und es kann mehrere Schläge von der Kettensäge aushalten, ohne große Schäden zu verursachen oder die Kettensäge zu beschädigen. Drei größen für unterschiedliche schneidbedürfnisse – das ding ist, sie können nicht einfach nur zufällige keile in den schnitt stecken und es als erfolg bezeichnen. Strapazierfähige und zuverlässige professionelle holzwerkzeuge – das schneiden von bäumen ist kein witz.
ZnačkaAR-PRO #ad
VýrobceAR-PRO #ad

4. Fiskars

#ad

Kovaný, oranžová barva, Fiskars rotační štípací nůž

#ad
Fiskars #ad - Rozsah dodávky: 1x fiskars otočný dělicí klín safe-t, barva: oranžová, 53 kg, materiál: tvrzená ocel, hmotnost: 2, rozměry v x d x š: 6, 5 cm, 5 x 26 x 6, 1001615. Výr. Vysoká životnost díky stupni tvrdosti 36 – 42 HRC, finský design. Stabilní polymerová nárazová plocha s kovovým kroužkem pro tlumení vibrací při nárazu a ke snížení třísek náhradní nástavec k dispozici, č. Rotační klín pro štípání tvrdého dřeva pro krb nebo táborák. Okraj otočený o 90° pro snadnější rozbíjení dřeva, zářezy pro optimální držení ve dřevě.
ZnačkaFiskars #ad
VýrobceFiskars #ad
Výška5.91
Délka13.19
Hmotnost4.74
Šířka6.89
Číslo dílu120021
Modelka120021
ZárukaZáruka výrobce

5. Ochsenkopf

#ad

OX 42 Dřevorubecký masivní hliníkový klín, 850 g, stříbrná

#ad
Ochsenkopf #ad - Dné odlupování při použití ocelových kladiv, německý spolkový užitný vzor, stabilní a s dlouhou životností pro dlouhou životnost. Rozsah dodávky: 1x ochsenkopf hliníkový masivní klín, rozměry d x Š: 265 x 55 mm, hmotnost: 850 g, maximální výška zdvihu: 35 mm, číslo výrobku: 1820486/OX 42-0850.

Robustní bezpečnostní klín v profesionální kvalitě z kvalitního hliníku pro kontrolované a bezpečné kácení stromů a štěrbin dřevěných polen. Nízké opotřebení díky kvalitnímu materiálu a dobrému zpracování, optimální klínový účinek výška zdvihu 35 mm i ve zmrzlém dřevu, vhodné pro řetězové pily. Díky špičatým úhlovým gravírovaným drážkám na přední straně a dvojitým podélným drážkám na zadní straně, ideální hmotnost.
ZnačkaOchsenkopf #ad
VýrobceOCHSENKOPF #ad
Výška1.38
Délka10.43
Hmotnost1.87
Šířka2.17
Číslo díluOX 42-0850
ModelkaOX 42-0850
Záruka1 rok zákonná záruka

6. Bison

#ad

11-09-900009, Bison Rotační klín hliník 800 g

#ad
Bison #ad - Bison. Klínový tvar s vodicími žebry a povrchovým profilem. Kované ze stabilního hliníku. Originální kvalita bison.
ZnačkaBison #ad
VýrobceBISON #ad
Výška8.86
Délka2.17
Hmotnost1.76
Šířka2.76
Číslo dílu11-09-900009
Modelka11-09-900009

7. KOTARBAU

#ad

KOTARBAU® Kovaný štípací klín z oceli 245 mm 3,5 kg klín štípací granát štípací klín štípací klín srážecí klín přídavný klín pro kácení a štípání dřeva

#ad
KOTARBAU #ad - Trvanlivost – klín kotarbau je odolný proti poškození způsobeným úderem sekery a jeho tvar umožňuje efektivnější a rychlejší štěpení dřeva s podstatně nižším vynaložením síly. Co potŘebujete? – možná chcete rozdělit obrovský kmen na dvě velké části, abyste ho měli téměř celou noc teplý? Je to vaše rozhodnutí! Technické údaje – délka klínu: 245 mm, hmotnost klínu: 3.

Příprava palivového dřeva obvykle vyžaduje značné využití síly a vhodnou techniku, která je často spojena s mírným rizikem zranění, zatímco s pomocí našeho klínu probíhá sekání dřeva příjemněji a mnohem jednodušeji. Tento klín je nepostradatelným společníkem pro každou domácnost, zahradu nebo pro dobrý oheň při kempování s přáteli. UniverzÁlnost – tento klín nepoužívají jen lidé, kdo neustále pracuje s krbovým dřevem, kteří denně pracují v průmyslu nebo jsou řemeslníky z povolání nebo vášně.

Díky drsnému povrchu, délce a hmotnosti nevyklouzne klín z ruky a dobře padne do dlaně. 5 kg, šířka klínu: 50 mm, výška klínu: 50 mm, materiál: Ocel. Každý, by měl být v každém případě vybaven takovým klínem. Robustnost – klín kotarbau je vyroben z masivní oceli, která je velmi odolná a výborně se hodí pro všechny úkoly tohoto nástroje.
ZnačkaKOTARBAU #ad
VýrobceKOTARBAU #ad
Výška1.97
Délka9.65
Hmotnost3.5
Šířka1.97

8. Oregon

#ad

25,4 cm, Oregon 23560 Kunststoffkeil

#ad
Oregon #ad - Hergestellt aus hochwertigem kunststoff und für den regelmäßigen Gebrauch konzipiert. Dieser fällkeil zum Baumschneiden ist sehr langlebig, aber dennoch leicht und einfach zu transportieren.

Kompakte größe macht diesen Fällkeil einfach in Taschen und Gürteln zu tragen. Auch erhältlich in den größen 14 cm, 20, 3 cm und 30, 5 cm. Verzahnung auf der größten seite hilft, den keil an ort und Stelle zu halten, wodurch die Notwendigkeit verhindert wird, zu stoppen und zurückzusetzen, wenn Sie beide Hände an Ihrer Kettensäge haben. Verhindern sie, mit diesem 25, dass bäume ihre kettensägenstange beim Fallen oder Bucken kneifen und helfen ihnen, 4 cm großen Fällkeil auf den richtigen Weg zu fallen.
ZnačkaOregon #ad
VýrobceOregon Tool #ad
Výška1
Délka10.5
Hmotnost0.1
Šířka3
Číslo dílu23560
Modelka23560

9. SWAWIS

#ad

SWAWIS 4 kusy řetězové pily srážecí klín, žlutý, nárazuvzdorný klín pro kontrolované kácení stromů odolný proti, klín pro lesnické stromy, klín na srážení stromů 6 palců, plastový klín pro lesní klín

#ad
SWAWIS #ad - Perfektní nářadí Řetězové pily srážecí klín je při kácení a řezání téměř stejně důležitý jako řetězová pila. Odolávají extrémním chladným podmínkám a jsou tak spolehlivým nástrojem pro práci s kácením. Mnohostranné možnosti použití klíny kontrolují směr pádu stromů, aby hmotnost stromu blokovala části řetězové pily a poškodila řetěz řetězové pily.

Kromě toho zabraňují tomu, řezání a použití s řetězovými pilami. Upozornění: není vhodné pro štípání dřeva! pokud máte dotazy k těmto klínům, co bude v našich silách, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme, abychom vám nabídli řešení. Tato funkce pomáhá zamezit nechtěnému poškození okolní vegetace nebo struktur. Zářivé barvy pro lepší viditelnost náš klín s dřevěnými štěrbinami je k dostání v nápadných oranžových a žlutých variantách a nabízí vynikající viditelnost i v hustě zalesněném prostředí. Ozubená hrana na jedné straně klínu zajišťuje pevné uchopení kmene stromu a umožňuje kontrolu nad sestupem stromu.

Etězové pily srážecí klín jsou perfektní volbou pro kácení, aby bylo kácení různě velkých stromů bezpečnější a jednodušší. Kontrolované kácení stromů díky svému inovativnímu designu řídí náš klín na kácení stromů efektivně směr padání stromů. Zářivé barvy usnadňují nalezení klínu během práce a činí jej méně náchylným ke ztrátě. Vysoce kvalitní abs materiál naše řetězové pily jsou vyrobeny z kvalitního abs materiálu, který zaručuje mimořádnou odolnost a dlouhou životnost.
ZnačkaSWAWIS #ad
VýrobceSWAWIS #ad
Číslo dílu95082
Modelka95082

10. Work Plus

#ad

2,25 kg těžký, štípací klín štípací klín, Work Plus Toko klín s otočnou mezerou 21,5 x 6 cm, masivní a bezpečný

#ad
Work Plus #ad - Používejte prosím ochranný oděv, zvýšený účinek štípání. Model: klín s otočným štípacím klíčem, materiál: ocel, barva: černá, rázová plocha: zaoblená. Drážky a drážky pro lepší držení, vhodné i na mražené dřevo. Hmotnost: cca 2, 4 mm, 5 x 6 x 5, 25 kg, rozměry: dxŠxV cca 21, rozměry ostří: š cca 40 mm. Ez cca 45° zkroucené, použití s dřevěným nebo gumovým kladivem.
ZnačkaWork Plus #ad
VýrobceWork Plus #ad
Číslo dílu93016