Top 10 iPhone 11 Hülle Rot – Jednoduchá pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Wildflower Cases

#ad

červené růže iPhone 11 pouzdro, Wildflower Cases Pouzdra

#ad
Wildflower Cases #ad - Jedinečné: každé pouzdro wildflower je vyrobeno ručně a může vykazovat drobné nedokonalosti, protože žádné dvě pouzdra nejsou přesně stejné, což činí každé pouzdro Wildflower jedinečným.

Individuální tvar: ručně vyrobeno, navrženo a vyrobeno na míru, aby bylo kompatibilní s jediným iphone 11. Stylový a ochranný: design otevřeného tvaru, ochranném černém gumovém nárazníku, kompatibilní s iPhone 11. Perk: s naším uživatelsky definovaným stříbrným logem WF, limitovaná edice, jedinečná, skutečně ručně vyrobené pouzdro na mobil. Toto pouzdro je přesně tvarované s otvory pro kamery iphone 11, nabíjecí přípojkou a umožňuje snadný a pohodlný přístup ke všem dotykovým tlačítkům na telefonu.

Osazeno v robustním, který poskytuje kompletní ochranu před obávanými pasti na mobilní telefon. Vytvořeno ženami: toto pouzdro wildflower bylo s láskou navrženo s hrdostí Michelle, Devon a Sydney Carlson.
ZnačkaWildflower Cases #ad
VýrobceWildflower #ad
Výška0.5
Délka6
Šířka3.13

2. Wildflower Cases

#ad

Wildflower Limited Edition pouzdra kompatibilní s iPhone 11 Peppermint Latte Love

#ad
Wildflower Cases #ad - Záruka záruky: každý obal na květiny je ručně vyrobený a může vykazovat drobné nedokonalosti a žádné dvě pouzdra nejsou přesně stejné, díky čemu je každé pouzdro na květiny jedinečné jako vy.

Osazeno robustním, ochranným černým gumovým nárazníkem pro kompletní ochranu před obávaným pádem. Otevřený tvar je přísně kompatibilní s iphone 11. Toto pouzdro je přesně tvarované s otvory pro kamery iphone 11, navržená a na míru tak, nabíjecí přípojkou a umožňuje snadný a pohodlný přístup ke všem dotykovým tlačítkům telefonu. Ruční výroba, aby byla kompatibilní s jediným iphone 11. S naším individuálním logem wf, jedinečná, limitovaná edice, skutečně ručně vyrobené pouzdro na mobil. Tento kufr na květiny byl s láskou navržen s hrdostí Michelle, Devon a Sydney Carlson.
ZnačkaWildflower Cases #ad
VýrobceWildflower #ad
Výška0.5
Délka6.88
Hmotnost0.07
Šířka3

3. Spigen

#ad

Spigen pro iPhone 11 Liquid Air pouzdro Case pouzdro na mobil -matná černá

#ad
Spigen #ad - Technologie air cushion : Všechny rohy jsou podporovány technologií Air Cushion. Vzorovaný tpu: matné posezení zabraňuje otiskům prstů a nabízí příjemné uchopení. Truss-vzor a spider web: Černý a matný povrch moderní vzor a Spider Web na vnitřní straně absorbují každý druh otřesů. Ochranný okraj pro displej a kameru: Plně zakrytý pro kamerový díl. S flexibilním tpu lze Váš telefon snadno nainstalovat.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška6
Délka3
Hmotnost0.11
Šířka0.4
Číslo dílu076CS27184
Modelka076CS27184
Záruka2 roky manufacturer

4. Spigen

#ad

Spigen Ultra hybridní pouzdro kompatibilní s iPhone 11 Pro -Midnight Green

#ad
Spigen #ad - Ochranný okraj pro displej a kameru. Konstrukce z pC desky a silikonového rámu. Ité na míru pro všechny přípojky. Ochrana rohů díky technologii Air Cushion.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška6
Délka0
Hmotnost0
Šířka3
Číslo díluACS00417
ModelkaACS00417
Záruka2 roky výrobce

5. OtterBox

#ad

S ochranou proti připojení, OtterBox Obal na iPhone 11 Commuter Series – Mint Way surf Spray/Aquifer, vhodné do kapsy, úzké a robustní

#ad
OtterBox #ad - Měkké vnitřní a tvrdé vnější vrstvy absorbují a odvádějí nárazy, otevřený prostor pro přípojky a reproduktory. Pouzdro kompatibilní s iPhone 11. Tenký formát pro zasunutí a zasunutí do kapes. Bez ochranné fólie na displej.
ZnačkaOtterBox #ad
VýrobceOtter Products #ad
Výška0.56
Délka6.17
Hmotnost0.12
Šířka3.26
Číslo dílu77-62466
Modelka77-62466

6. OtterBox

#ad

úzké a robustní, vhodné do kapsy, OtterBox Obal na iPhone 11 Commuter Series – Cupids Way rozmarýnová růžová/červená švestka, s ochranou proti připojení

#ad
OtterBox #ad - Ochranná fólie na displej není součástí dodávky. Kompatibilní s iPhone 11. Měkké vnitřní a tvrdé vnější vrstvy absorbují a odvádějí nárazy, otevřený přístup k přípojkám a reproduktorům. Včetně omezené doživotní záruky od OtterBox viz webové stránky pro detaily. Tenký profil, lze vklouznout dovnitř a ven z kapes.
ZnačkaOtterBox #ad
VýrobceOtter Products #ad
Výška0.56
Délka6.17
Hmotnost0.18
Šířka3.26
Číslo dílu77-62465
Modelka77-62465

7. TORRAS

#ad

TORRAS Nezničitelné pouzdro pravá vojenská ochrana, ale velmi tenké lehké průhledné matné pouzdro na mobil iPhone 12 Mini High-End sametový dotykový ochranný obal iPhone 12 Mini Case černý

#ad
TORRAS #ad - Pouzdro na mobilní telefon. Torras nezničitelné pro iphone 12 mini pouzdro pravá vojenská ochrana, ale velmi tenké lehké průhledné matné pouzdro na mobil iPhone 12 Mini High-End sametový dotykový ochranný obal iPhone 12 Mini Case černý. Erná. Torras.
ZnačkaTORRAS #ad
VýrobceTORRAS #ad
Číslo díluTS-SJK5.4-YD2020-UK

8. MOSNOVO

#ad

MOSNOVO Pouzdro na iPhone 14 Pro, Buffertech 6,6 ft Drop Impact Anti Peel Off čiré, nárazuvzdorné TPU ochranné pouzdro s designem červené květinové lebky pro iPhone 14 Pro

#ad
MOSNOVO #ad - Robustní, protiskluzový tpu je kompatibilní s bezdrátovým nabíjením a zajišťuje lehký, neklouzavý design s pohodlným přístupem ke všem tlačítkům a přípojkám. Be you. Be unique. Mosnovo pouzdro kompatibilní s iphone 14 pro velikost displeje 6, 1 palce, 2022 - vybaveno inovativním materiálem Buffertech absorbujícím nárazy a společně tvarovaným s dvouvrstvou ochrannou funkcí TPU rám + tvrdý zadní díl pro ochranu před poškrábáním, nárazy a dalšími.

Užívají si ho celebrity/ovlivňovatelé / hvězdy reality. Zvýšené a zkosené hrany navíc chrání dotykový displej a objektiv fotoaparátu. Be bold. Super ochrana. Super hezké. Nárazuvzdorný materiál buffertech – v laboratorním prostředí testováno a prokázáno, že vydrží tisíc testů při pádu z 6, 6 stop, přitom absorbuje 95 % nárazové energie a dokonce překračuje standardy vojenské ochrany proti pádu.

Nabízíme vám velký výběr barev a tisků, 1palcový displej, ze kterých můžete míchat a přizpůsobit originální barvu iPhonu 14 Pro 6, 2022. Nikdy nemusíte dělat kompromisy mezi ochranou a stylem.
ZnačkaMOSNOVO #ad
VýrobceMOSNOVO #ad
Výška0.49
Délka6
Hmotnost0.11
Šířka3.01
Číslo díluMI14PRO-T20

9. OtterBox

#ad

OtterBox Symmetry Series Schutzhülle für iPhone 11, Aspe Gleam Citrus/Sonnenblume

#ad
OtterBox #ad - Inklusive eingeschränkter lebenslanger Garantie von OtterBox siehe Website für Details. Kompatibel mit iPhone 11. Einteiliges design lässt sich blitzschnell auf- und abnehmen. Dünn, schlank, taschenfreundliches Design, stilvoll, mit umlaufenden Farben und Grafiken sorgen für einen nahtlosen Stil. Langlebiger schutz schützt vor stürzen, Stößen und Fummeln und erhöhte, abgeschrägte Kanten schützen den Touchscreen.
ZnačkaOtterBox #ad
VýrobceOtter Products #ad
Výška0.47
Délka6.19
Hmotnost0.08
Šířka3.27
Číslo dílu77-62469
Modelka77-62469

10. Spigen

#ad

Spigen Tough Armor MagFit pouzdro pro iPhone 14 Pro -černé

#ad
Spigen #ad - Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Dvouvrstvé ochranné pouzdro ze silikonu a polykarbonátu. Ochranný okraj pro displej a kameru. Integrovaný magnet pro držení bezdrátové nabíječky. Vestavěný stojánek pro postavení mobilního telefonu.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška0.48
Délka6.06
Hmotnost0.1
Šířka3.06
Číslo díluACS04985
ModelkaACS04985
Záruka2 roky výrobce