Top 10 Helmet Bike Kinder – Univerzální cyklistické helmy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Uvex

#ad

Uvex Kid 3 helma na kolo

#ad
Uvex #ad - Fast-adapting-systém-technologie pásků. Inteligentní polstrování helmy. Uvex monomatic pohodlné zapínání přes bradu. Ias velikostní systém pro individuální přizpůsobivost. Technologie Hardshell.
ZnačkaUvex #ad
VýrobceUVEX6|#UVEX #ad
Hmotnost0.77
Číslo dílu4148191015
ModelkaS414819

2. ALPINA

#ad

Lesklá bílá srdce, 45–49 cm, ALPINA XIMO – lehká, bezpečná & nerozbitná cyklistická helma s volitelným LED světlem pro děti

#ad
ALPINA #ad - Run system classic slide umožňuje trojrozměrné přizpůsobení hlavě. Plochá zadní část zvyšuje komfort v dětské sedačce a přívěsu. Strategicky optimálně uspořádané větrací otvory udržují sluneční paprsky mimo hlavu, ale současně zaručují velmi dobré větrání. Optimální viditelnost díky volitelnému Multi-Fit Light. Reflexní prvky zajišťují vynikající viditelnost.
ZnačkaALPINA #ad
VýrobceALPINA SPORTS GmbH #ad
Výška8.66
Délka10.63
Hmotnost0.48
Šířka8.66
Číslo díluA9711011
ModelkaA9711
ZárukaZákonná záruka 24 měsíců

3. Giro

#ad

Malá velikost výrobce: 49-53 cm, matná černá, Giro Dětská Scamp cyklistická přilba

#ad
Giro #ad - Super cool vents na horní straně přilby umožňují únik horkého vzduchu. Vícesměrný systém ochrany proti nárazu. Multi-directional Impact Protection System.
ZnačkaGiro #ad
VýrobceGiro #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.66
Šířka0.39
Číslo díluGIHSCABS
ModelkaGIHSCABS
ZárukaŽádné

4. IXS

#ad

IXS Trigger FF MIPS Integralhelm MTB E-Bike BMX Erwachsene Unisex Camo Black Medium

#ad
IXS #ad - Es verfügt über die mips brain protection-Technologie, aktive Vortex-Belüftung und kleine rutschfeste Griffe auf der Rückseite, mikrometrisches Verstellsystem. Sicherheit: en1078/aSTM/CPSC zertifiziert. Super leicht und sehr komfortabel, es wird nicht vergessen, aber bietet Ihnen den besten Schutz mit dem System MIPS Brain Protection. Für mehr sicherheit und steifigkeit im inneren des kinnriemens und die Flanken des Helms verfügen über eine interne X-FrameTM interne Butterfly-Struktur, um die richtige Dicke und den ultimativen Komfort zu finden.

Vertikal/horizontal, waschbare und schimmelresistentere Schaumstoff-Pads mit VentMeshTM für eine perfekte Passform, Goggle Grip-Technologie für optimalen Halt des Brillenbandes. Ein schöner integralhelm mit ASTM DH zertifiziert für nur 595 g. Neben seinem look ist der trigger ff mips aus einem einzigen stück bestehende dual in-mold-schale exklusive ixs aus einem einzigen stück gefertigt, weich und schweißabweisend, um den strap der maske zu halten, ist es super gut belüftet vortex active system mit einem gut durchbrochenen kinnschutz, mit dem riemen sehr leicht verstellbar mit y-clips + verschluss exklusive ixs sicher und magnetisch fidlock; 3-fach hochklappbares visier zum anbringen der maske oder brille; hochwertige thermogeformte schaumstoffe, die die rotationskräfte bei stürzen stark reduziert und die kräfte und Stöße des Gehirns reduziert, die den gesamten Markt für seine Fußabdrücke markieren wird.

Es ist einfach die leichteste Integration auf dem Markt. Hochtechnisch und sehr gut verarbeitet, speziell für die Messung einer Maske, die somit den DH Level mit 595 g auf der Waage überträgt. Einzigartige konstruktion: in-molding in einem Stück mit MIPS Brain Protection Gewicht: 595 g Konstruktion X-FrameTM interner Butterfly-Pad. Ergofit ultratm helmhalterungssystem mit mikrometrischer Einstellung für optimalen Halt, das leicht und sehr robust ist, Lieferung Mit 1 Satz dickerer Kinnriemenschaum, der die Atmung nicht behindert.
ZnačkaIXS #ad
VýrobceIXS #ad
Výška12
Délka16
Hmotnost1.31
Šířka11
Číslo dílu470-510-1001-130-SM
Modelka470-510

5. O'NEAL

#ad

ABS vnější skořepina | Backflip Helmet ZOMBIE | dospělí | černá neonově žlutá, O'NEAL | Helma na horské kolo | MTB Downhill | bezpečnostní norma EN1078, větrací otvory pro proudění vzduchu a chlazení

#ad
O'NEAL #ad - Upozornění tvar helmy lze upravit pomocí vnitřní podšívky a lícního polstrování. Bezpečnost skořepina je vyrobena z abs s předem namontovanými šrouby s hledím z plastu pro větší bezpečnost. Vlastnosti trvanlivé, vícebarevné grafiky a matný povrch. Pokud jste si objednali helmu, která je pro vás příliš velká nebo malá, kontaktujte nás prosím přes Amazon. Materiál ultra plush vyjímatelná, polstrovaná vnitřní podšívka absorbující pot a pratelná.
ZnačkaO'NEAL #ad
VýrobceO'Neal #ad
Výška11.42
Délka14.17
Hmotnost3.47
Šířka9.84
Číslo dílu0500-445
Modelka0500-445
ZárukaProduct Warranty

6. ABUS

#ad

L 58 – 62 cm, ABUS 81940 Cyklistická helma, šedá Concrete Grey

#ad
ABUS #ad - Ovětrání: dobrá ventilace díky četným kanálům proudění – 11 přívodů vzduchu a 3 výstupy vzduchu – pro příjemnou jízdu na kole. Individuálně přizpůsobitelná: systém nastavení Zoom Evo Adult umožňuje přizpůsobit helmu obvodu hlavy.

Led světlo: zabudované světlo v nastavovacím kolečku a odrazky zajišťují lepší viditelnost ve tmě a za soumraku. Bezpečnost: městská helma s dlouhou životností spojení z EPS tvrdá pěna pro vnitřní skořepinu a polykarbonát pro vnější skořepinu. Podrobnosti: unisex helma pro dospělé včetně odnímatelného kšiltu – údaj o velikosti v centimetrech odpovídá obvodu hlavy nositele. Vysoký komfort: vyjímatelné a pratelné polstrování pro vysoký komfort nošení a řemen s měkkým povrchem a intuitivně ovladatelné napínáky pásů.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška7.48
Délka12.8
Hmotnost0.72
Šířka9.25
Číslo dílu72545
Modelka81940
Zárukane

7. ALPINA

#ad

49 – 54 cm, reflexní, zelená dinosaura, lehká a přizpůsobitelná LED cyklistická helma pro děti, ALPINA XIMO FLASH – osvětlená

#ad
ALPINA #ad - Vysoká poloha integrovaného Multi-Fit Light zaručuje nejlepší možnou viditelnost. Run system classic slide umožňuje trojrozměrné přizpůsobení hlavě. Plochá zadní část zvyšuje komfort v dětské sedačce a přívěsu. Reflexní prvky zajišťují vynikající viditelnost. Strategicky optimálně uspořádané větrací otvory udržují sluneční paprsky mimo hlavu, ale současně zaručují velmi dobré větrání.
ZnačkaALPINA #ad
VýrobceALPINA SPORTS GmbH #ad
Výška6.3
Délka12.99
Hmotnost0.48
Šířka9.06
Číslo díluA9710271
ModelkaA9710
ZárukaZákonná záruka 24 měsíců

8. Cratoni

#ad

Cratoni Dětská helma Maxster Pro, modrá, S/M 51-56 cm EU

#ad
Cratoni #ad - Tím se stává optimálním společníkem pro malé víry. Reflexní prvky pro lepší viditelnost. Proto je u dětských helem kladen důraz na nízkou hmotnost, velmi dobré větrání a perfektní tvar v kombinaci se snadno ovladatelnými nastavovacími a uzavíracími systémy.

Maxster pro je dětská helma zaměřená na budoucnost, odnímatelné hledí, top moderní s výrazně zvýšenou krycí zónou pro ještě větší bezpečnost. Včetně zadního světla. Maxster pro doplňuje 14 větracích otvorů, integrované zadní světlo a reflexní prvky. Především děti pak rádi nosí helmu, když ji teprve vůbec necítíte. U dětských a mládežnických přileb cratoni nedělá žádné kompromisy. Boční nastavení obvodu pomocí RLS.
ZnačkaCratoni #ad
VýrobceCratoni #ad
Výška6.5
Délka11.42
Hmotnost1.09
Šířka9.06
Číslo díluW2015064035
Modelka2015065405
ZárukaŽádná záruka výrobce

9. POC

#ad

Trail a All-Moutain helma s nízkou hmotností, dobrou ventilací a systémem nastavení velikosti zajišťuje optimální usazení, POC Tectal

#ad
POC #ad - Dlouhá životnost_ lehká mtb helma s jednodílnou skořepinou eps, zesílenou vložkou EPS a můstky helmy zesílenými aramidovými vlákny pro lepší integritu struktury a lehkou, trvalou ochranu.

Reflexní cyklistická helma s odrazem recco, která je uznávána jako vhodná pomůcka pro vyhledávání a pomáhá záchranářům rychle vystopovat pohřešované nebo zraněné osoby v terénu. Vyrobeno pro horské kolo – perfektní helma na horská kola pro každý styl jízdy, od trailridingu až po sjezd a větší ochranu na spáncích a zadní části hlavy, s nastavitelným hledím a klipem na brýle.

Unibody konstruktion_ nabízí další zlepšení bezpečnostních vlastností a integrity konstrukce helmy při současné nízké hmotnosti. Lehká a optimálně větraná_ nastavitelná cyklistická helma s regulátorem velikosti 360° pro individuální, bezpečný a pohodlný tvar a optimální větrání i za horkého počasí.
ZnačkaPOC #ad
VýrobcePOC #ad
Výška9.45
Délka13.39
Hmotnost0.75
Šířka8.66
Číslo díluPC105171734MED1
Modelka10517
Záruka2 roky výrobce

10. KED

#ad

S/M 49 – 53 cm, KED Dětská cyklistická helma Meggy Originals, ráj jednorožců

#ad
KED #ad - Made in Germany. Systém přizpůsobení Quicksafe se dvěma LED světly. Rastrový zásuvný límec s polstrováním brady. Technologie MAX Shell. Síť proti hmyzu.
ZnačkaKED #ad
VýrobceKED #ad
Výška9.06
Délka12.6
Hmotnost0.6
Šířka10.63
Číslo dílu13304109223
Modelka13304109223
ZárukaZáruka 24 měsíců