Top 10 Fresh N Rebel Twins Elite – Bluetooth sluchátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fresh 'n Rebel

#ad

Fresh 'n Rebel Bezdrátová Bluetooth sluchátka do uší Twins Elite s adaptivním hybridním potlačením hluku, Mulitpoint Bluetooth, ENC mikrofon, osobní zvuk od Audiodo, doba hraní 29 h hedvábný písek

#ad
Fresh 'n Rebel #ad - Pravé bezdrátové špunty do uší: zažijte svobodu bezdrátového poslechu s fresh 'n Rebel Twins Elite. Adaptivní hybridní aktivní potlačení hluku a režim okolního hluku: ponořte se do hudby s adaptivním hybridním aktivním potlačením hluku bez rozptylování. Aktivujte režim okolního hluku, abyste slyšeli důležité zvuky, zatímco si užíváte hudbu, a zajistěte bezpečnost a pozornost ve svém okolí.

Vychutnejte si jednoduché ovládání pomocí tlačítek, spojte se s multipoint Bluetooth a přepínejte mezi zařízeními, získejte přístup k hlasovým asistentům a najděte perfektní tvar se 3 dodanými špunty do uší. Twins elite využívá technologii audio k přizpůsobení zvuku vašemu individuálnímu poslechovému profilu a umožňuje tak individuální a intenzivní zážitek z poslechu. Rozpoznání do uší automaticky přeruší přehrávání, když sluchátka sundáte, a umožňuje tak plynulý přechod mezi poslechem a interakcí s vaším okolím. S celkovou dobou přehrávání 29 hodin 9 hodin na jedno nabití udrží Twins Elite hudbu celý den v chodu.

Rychlé nabíjení a delší výdrž baterie: díky rychlému nabíjení si můžete hudbu rychle vychutnat. Osobní zvuk audiodo: zvyšte svou hudbu díky personalizovanému zvuku. Beamforming enc mikrofon a rozpoznání do uší: vychutnejte si křišťálově čisté hovory s mikrofonem beamforming enc, který minimalizuje hluk na pozadí pro jasnou komunikaci. Ochrana proti stříkající vodě podle ipx4, pohodlně bezdrátově nabíjejte, vícebodové bluetooth, bezdrátové nabíjení, ovládání tlačítkem, hlasový asistent, 3 velikosti špuntů do uší: díky designu ipx4 chráněnému proti stříkající vodě si můžete hudbu vzít všude s sebou, i za mokrých podmínek.
ZnačkaFresh 'n Rebel #ad
VýrobceFresh 'n Rebel #ad
Výška1.73
Délka1.26
Hmotnost0.4
Šířka2.44
Číslo díluTwins Elite
ModelkaTWINS
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Fresh 'n Rebel

#ad

ENC mikrofon, Fresh 'n Rebel Bezdrátová Bluetooth sluchátka do uší Twins Elite s adaptivním hybridním potlačením hluku, Mulitpoint Bluetooth, doba hraní 29 h Storm Grey, osobní zvuk od Audiodo

#ad
Fresh 'n Rebel #ad - Dné kabely vás nezadržují, pouze čistý bezdrátový komfort pro neomezený zážitek z poslechu. 15minutové nabíjení stačí na 4 hodiny přehrávání. Beamforming enc mikrofon a rozpoznání do uší: vychutnejte si křišťálově čisté hovory s mikrofonem beamforming enc, když sluchátka sundáte, který minimalizuje hluk na pozadí pro jasnou komunikaci.

Rychlé nabíjení a delší výdrž baterie: díky rychlému nabíjení si můžete hudbu rychle vychutnat. Osobní zvuk audiodo: zvyšte svou hudbu díky personalizovanému zvuku. Twins elite využívá technologii audio k přizpůsobení zvuku vašemu individuálnímu poslechovému profilu a umožňuje tak individuální a intenzivní zážitek z poslechu. Rozpoznání do uší automaticky přeruší přehrávání, a umožňuje tak plynulý přechod mezi poslechem a interakcí s vaším okolím.

Adaptivní hybridní aktivní potlačení hluku a režim okolního hluku: ponořte se do hudby s adaptivním hybridním aktivním potlačením hluku bez rozptylování. Aktivujte režim okolního hluku, abyste slyšeli důležité zvuky, zatímco si užíváte hudbu, a zajistěte bezpečnost a pozornost ve svém okolí. Pravé bezdrátové špunty do uší: zažijte svobodu bezdrátového poslechu s fresh 'n Rebel Twins Elite. S celkovou dobou přehrávání 29 hodin 9 hodin na jedno nabití udrží Twins Elite hudbu celý den v chodu.
ZnačkaFresh 'n Rebel #ad
VýrobceFresh 'n Rebel #ad
Výška1.73
Délka1.26
Hmotnost0.4
Šířka2.44
Číslo díluTwins Elite
ModelkaTWINS
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Fresh 'n Rebel

#ad

Doba hraní 29 h Dive Blue, Fresh 'n Rebel Bezdrátová Bluetooth sluchátka do uší Twins Elite s adaptivním hybridním potlačením hluku, osobní zvuk od Audiodo, Mulitpoint Bluetooth, ENC mikrofon

#ad
Fresh 'n Rebel #ad - Rozpoznání do uší automaticky přeruší přehrávání, a umožňuje tak plynulý přechod mezi poslechem a interakcí s vaším okolím. Beamforming enc mikrofon a rozpoznání do uší: vychutnejte si křišťálově čisté hovory s mikrofonem beamforming enc, když sluchátka sundáte, který minimalizuje hluk na pozadí pro jasnou komunikaci.

15minutové nabíjení stačí na 4 hodiny přehrávání. Aktivujte režim okolního hluku, zatímco si užíváte hudbu, abyste slyšeli důležité zvuky, a zajistěte bezpečnost a pozornost ve svém okolí. Ochrana proti stříkající vodě podle ipx4, 3 velikosti špuntů do uší: díky designu ipx4 chráněnému proti stříkající vodě si můžete hudbu vzít všude s sebou, ovládání tlačítkem, hlasový asistent, vícebodové bluetooth, i za mokrých podmínek. Twins elite využívá technologii audio k přizpůsobení zvuku vašemu individuálnímu poslechovému profilu a umožňuje tak individuální a intenzivní zážitek z poslechu.

Osobní zvuk audiodo: zvyšte svou hudbu díky personalizovanému zvuku. Vychutnejte si jednoduché ovládání pomocí tlačítek, spojte se s multipoint bluetooth a přepínejte mezi zařízeními, pohodlně bezdrátově nabíjejte, bezdrátové nabíjení, získejte přístup k hlasovým asistentům a najděte perfektní tvar se 3 dodanými špunty do uší. Pravé bezdrátové špunty do uší: zažijte svobodu bezdrátového poslechu s fresh 'n Rebel Twins Elite. S celkovou dobou přehrávání 29 hodin 9 hodin na jedno nabití udrží Twins Elite hudbu celý den v chodu.
ZnačkaFresh 'n Rebel #ad
VýrobceFresh 'n Rebel #ad
Výška1.73
Délka1.26
Hmotnost0.4
Šířka2.44
Číslo díluTwins Elite
ModelkaTWINS
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Fresh 'n Rebel

#ad

Mulitpoint Bluetooth, doba hraní 29 h Deep Mauve, osobní zvuk od Audiodo, Fresh 'n Rebel Bezdrátová Bluetooth sluchátka do uší Twins Elite s adaptivním hybridním potlačením hluku, ENC mikrofon

#ad
Fresh 'n Rebel #ad - Beamforming enc mikrofon a rozpoznání do uší: vychutnejte si křišťálově čisté hovory s mikrofonem beamforming enc, který minimalizuje hluk na pozadí pro jasnou komunikaci. 15minutové nabíjení stačí na 4 hodiny přehrávání. Aktivujte režim okolního hluku, abyste slyšeli důležité zvuky, zatímco si užíváte hudbu, a zajistěte bezpečnost a pozornost ve svém okolí.

Pravé bezdrátové špunty do uší: zažijte svobodu bezdrátového poslechu s fresh 'n Rebel Twins Elite. Rychlé nabíjení a delší výdrž baterie: díky rychlému nabíjení si můžete hudbu rychle vychutnat. Osobní zvuk audiodo: zvyšte svou hudbu díky personalizovanému zvuku. Adaptivní hybridní aktivní potlačení hluku a režim okolního hluku: ponořte se do hudby s adaptivním hybridním aktivním potlačením hluku bez rozptylování.

Rozpoznání do uší automaticky přeruší přehrávání, když sluchátka sundáte, a umožňuje tak plynulý přechod mezi poslechem a interakcí s vaším okolím. S celkovou dobou přehrávání 29 hodin 9 hodin na jedno nabití udrží Twins Elite hudbu celý den v chodu. Twins elite využívá technologii audio k přizpůsobení zvuku vašemu individuálnímu poslechovému profilu a umožňuje tak individuální a intenzivní zážitek z poslechu. Dné kabely vás nezadržují, pouze čistý bezdrátový komfort pro neomezený zážitek z poslechu.
ZnačkaFresh 'n Rebel #ad
VýrobceFresh 'n Rebel #ad
Výška1.73
Délka1.26
Hmotnost0.4
Šířka2.44
Číslo díluTwins Elite
ModelkaTWINS
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. Fresh 'n Rebel

#ad

Režim Ambient, ochrana proti stříkající vodě, senzor do uší, Fresh 'n Rebel Bezdrátová Bluetooth sluchátka do uší Twins Rise, Multipoint Bluetooth, potlačení hluku, doba přehrávání 30 h Dried Green

#ad
Fresh 'n Rebel #ad - Poskytují bezpečné a pohodlné sezení, aniž byste se cítili nepříjemně. Pohlcující zvuk a potlačení hluku: vychutnejte si s našimi bezdrátovými sluchátky twins rise skutečně působivý zvukový zážitek. Integrovaný mikrofon zajišťuje, že vaše hovory jsou křišťálově čisté, že váš hlas zůstane jasný i za bouřlivého počasí.

A díky rozpoznání do uší se přehrávání automaticky zastaví, pokud chcete vnímat své okolí, když sluchátka sundáte. Celodenní komfort a dlouhá životnost: naše sluchátka byla vyvinuta s ohledem na váš aktivní životní styl a jsou chráněna proti stříkající vodě podle ipx4, což je činí odolnými vůči potu a lehkému dešti. Přepněte do režimu okolního hluku, aniž byste museli sluchátka sundat. Intuitivní ovládání a povědomí: naše ucpávky do uší jsou navrženy pro pohodlí.

Díky konektivitě Bluetooth 5. 3 zažijete bezproblémový, vysoce kvalitní zvuk. Mají klikací tlačítka a regulátor hlasitosti pro snadnou správu hudby a volání. Díky podpoře vícebodového připojení se můžete připojit k více zařízením současně, a technologie potlačení hluku větru zajišťuje, takže můžete plynule přepínat mezi chytrým telefonem a notebookem. Jediným dotykem máte přístup k vašemu preferovanému hlasovému asistentovi, abyste měli volné ruce.
ZnačkaFresh 'n Rebel #ad
VýrobceFresh 'n Rebel #ad
Výška1.34
Délka2.24
Šířka2.24
Číslo díluTwins Rise

6. Fresh 'n Rebel

#ad

S mikrofonem, audio vstup, Fresh 'n Rebel Clam 2, doba přehrávání 80 hodin, režim okolního zvuku, skládací, funkce rychlého nabíjení, bezdrátová Bluetooth sluchátka Over-Ear, veganská kůže dive Blue

#ad
Fresh 'n Rebel #ad - Skládací a otočný design: clam 2 je skládací a otočný, takže je obzvlášť přenosný a pohodlný. Rychlé nabíjení a režim okolního zvuku: potřebujete rychlé nabíjení? clam 2 podporuje rychlé nabíjení a zajišťuje, že si svou hudbu můžete vychutnat v co nejkratším čase. Sluchátka jednoduše uložte do kapsy a najděte perfektní tvar a úhel pro vaše uši.

Ať už jste na dlouhé cestě nebo si chcete dopřát delší poslechovou sezení, Clam 2 vám nabízí výjimečnou výdrž baterie. Integrovaný mikrofon s hlasovým asistentem: zůstaňte ve spojení i na cestách a přijímejte hovory s integrovaným mikrofonem v režimu hands-free. S technologií bluetooth se můžete rozloučit se zamotanými kabely a snadno přenášet své oblíbené playlisty. S režimem okolního hluku můžete vnímat okolí, aniž byste museli sluchátka sundat. Získejte přístup k virtuálnímu asistentovi vašeho zařízení, abyste rychle dostávali informace nebo spravovali úkoly, aniž byste museli mít přístup k telefonu.

Bluetooth a bezdrátové: vychutnejte si svobodu bezdrátového spojení se sluchátky Clam 2. 80 hodin přehrávání: s působivou dobou přehrávání 80 hodin si můžete hudbu užívat i po delší dobu. Podporuje ios a android: clam 2 je kompatibilní se zařízeními ios i android a je tak všestranným společníkem pro všechny vaše audio požadavky. Můžete jej bez problémů připojit a užívat si hudbu nezávisle na operačním systému vašeho zařízení.
ZnačkaFresh 'n Rebel #ad
VýrobceFresh 'n Rebel #ad
Výška7.2
Délka3.19
Šířka6.5
Číslo díluClam 2
ModelkaCLAM
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. Fresh 'n Rebel

#ad

Odolná proti stříkající, mulitpoint Bluetooth, křišťálově čistá hudba a telefonní hovory, Fresh 'n Rebel Bezdrátová Bluetooth sluchátka do uší Twins 3+, doba přehrávání 27 hodin, rozpoznání do uší

#ad
Fresh 'n Rebel #ad - Der twins 3+ tip bietet eine außergewöhnliche klangleistung mit einer satten und detaillierten Klangwiedergabe, die Ihre Lieblingsmusik zum Leben erweckt und es Ihnen ermöglicht, jede Nuance und jeden Takt zu genießen. Umgebungsgeräuschunterdrückung: erleben sie kristallklare telefonate auch in lauten Umgebungen.

Die fortschrittliche umgebungsgeräuschunterdrückung des Twins 3+ Tip sorgt dafür, dass Ihre Stimme klar und deutlich zu hören ist, sodass Sie problemlos und angenehm telefonieren können. Im lieferumfang ist außerdem ein passendes Ladekabel enthalten, mit dem Sie Ihre Kopfhörer ganz einfach aufladen können. Kein Ärger mehr mit verhedderten Kabeln, sondern uneingeschränkte Mobilität und Komfort, wohin Sie auch gehen. Der twins 3+ tip ist nach ipx4 spritzwassergeschützt und damit ideal für Workouts oder Outdoor-Aktivitäten. Echte kabellose in-ear-kopfhörer: genießen sie die freiheit des kabellosen Hörens mit den Fresh 'n Rebel Twins 3+ Tip.

27 stunden gesamtspielzeit: lassen sie die musik den ganzen tag lang laufen. Mit einer beeindruckenden gesamtwiedergabezeit von 27 stunden sorgt der Twins 3+ Tip dafür, ohne sich Sorgen machen zu müssen, dass Sie Ihre Lieblingstitel, Podcasts oder Hörbücher genießen können, dass der Akku leer ist. Ipx4 spritzwassergeschützt & passendes ladekabel: lassen sie sich von ein wenig regen oder schweiß nicht von Ihrem Musikgenuss abhalten. Mit jeder aufladung können Sie bis zu 6 Stunden lang ununterbrochen Musik hören. Hochwertiger klang: tauchen sie ein in eine welt mit hervorragender audioqualität.
ZnačkaFresh 'n Rebel #ad
VýrobceFresh 'n Rebel #ad
Číslo díluTwins 3+ Tip

8. Fresh 'n Rebel

#ad

Doba hraní 30 h Storm Grey, režim Ambient, ochrana proti stříkající vodě, potlačení hluku, senzor do uší, Multipoint Bluetooth, Fresh 'n Rebel Bezdrátová Bluetooth sluchátka do uší Twins Rise

#ad
Fresh 'n Rebel #ad - Poskytují bezpečné a pohodlné sezení, aniž byste se cítili nepříjemně. Pohlcující zvuk a potlačení hluku: vychutnejte si s našimi bezdrátovými sluchátky twins rise skutečně působivý zvukový zážitek. Celodenní komfort a dlouhá životnost: naše sluchátka byla vyvinuta s ohledem na váš aktivní životní styl a jsou chráněna proti stříkající vodě podle ipx4, takže je můžete nosit po celý den, což je činí odolnými vůči potu a lehkému dešti.

Zažijte budoucnost poslechu s Twins Rise, kde se technologie, komfort a styl bezproblémově spojují. Intuitivní ovládání a povědomí: naše ucpávky do uší jsou navrženy pro pohodlí. A díky rozpoznání do uší se přehrávání automaticky zastaví, pokud chcete vnímat své okolí, když sluchátka sundáte. Mají klikací tlačítka a regulátor hlasitosti pro snadnou správu hudby a volání.

Díky hybrid active noice cancelling, které snižuje nežádoucí hluk až o 35 dB a potlačení okolního hluku se můžete nerušeně zapojit do své hudby nebo podcastů. Ať už potřebujete pokyny, aktuální informace o počasí nebo rychlé odpovědi, vše je vzdálené pouze hlasovým příkazem. Všestranná konektivita a jasné hovory: s twins rise zůstanete ve spojení i na cestách. Integrovaný mikrofon zajišťuje, že vaše hovory jsou křišťálově čisté, a technologie potlačení hluku větru zajišťuje, že váš hlas zůstane jasný i za bouřlivého počasí.
ZnačkaFresh 'n Rebel #ad
VýrobceFresh 'n Rebel #ad
Číslo díluTwins Rise

9. Fresh 'n Rebel

#ad

Ochrana proti stříkající vodě, Multipoint Bluetooth, Fresh 'n Rebel Bezdrátová Bluetooth sluchátka do uší Twins Rise, doba hraní 30 h Dreamy Lilac, senzor do uší, potlačení hluku, režim Ambient

#ad
Fresh 'n Rebel #ad - Ať už potřebujete pokyny, aktuální informace o počasí nebo rychlé odpovědi, komfort a styl bezproblémově spojují. Přepněte do režimu okolního hluku, pokud chcete vnímat své okolí, aniž byste museli sluchátka sundat. Jediným dotykem máte přístup k vašemu preferovanému hlasovému asistentovi, kde se technologie, vše je vzdálené pouze hlasovým příkazem.

Intuitivní ovládání a povědomí: naše ucpávky do uší jsou navrženy pro pohodlí. A díky rozpoznání do uší se přehrávání automaticky zastaví, když sluchátka sundáte. Díky podpoře vícebodového připojení se můžete připojit k více zařízením současně, že vaše hovory jsou křišťálově čisté, a technologie potlačení hluku větru zajišťuje, takže můžete plynule přepínat mezi chytrým telefonem a notebookem. Mají klikací tlačítka a regulátor hlasitosti pro snadnou správu hudby a volání. Celodenní komfort a dlouhá životnost: naše sluchátka byla vyvinuta s ohledem na váš aktivní životní styl a jsou chráněna proti stříkající vodě podle ipx4, což je činí odolnými vůči potu a lehkému dešti.

Poskytují bezpečné a pohodlné sezení, aniž byste se cítili nepříjemně. Kromě toho podporují bezdrátové nabíjení, takže je můžete nosit po celý den, takže můžete být bez problémů napájeni proudem. Všestranná konektivita a jasné hovory: s twins rise zůstanete ve spojení i na cestách. Zažijte budoucnost poslechu s Twins Rise, abyste měli volné ruce.
ZnačkaFresh 'n Rebel #ad
VýrobceFresh 'n Rebel #ad
Číslo díluTwins Rise

10. Fresh 'n Rebel

#ad

Fresh 'n Rebel Bezdrátová Bluetooth sluchátka do uší Twins Rise, potlačení hluku, režim Ambient, Multipoint Bluetooth, doba přehrávání 30 h Deep Mauve, senzor do uší, ochrana proti stříkající vodě

#ad
Fresh 'n Rebel #ad - Kromě toho podporují bezdrátové nabíjení, což je činí odolnými vůči potu a lehkému dešti. Celodenní komfort a dlouhá životnost: naše sluchátka byla vyvinuta s ohledem na váš aktivní životní styl a jsou chráněna proti stříkající vodě podle ipx4, takže je můžete nosit po celý den, aniž byste se cítili nepříjemně.

Jediným dotykem máte přístup k vašemu preferovanému hlasovému asistentovi, aktuální informace o počasí nebo rychlé odpovědi, kde se technologie, abyste měli volné ruce. A díky rozpoznání do uší se přehrávání automaticky zastaví, když sluchátka sundáte. Díky podpoře vícebodového připojení se můžete připojit k více zařízením současně, takže můžete plynule přepínat mezi chytrým telefonem a notebookem. Díky hybrid active noice cancelling, které snižuje nežádoucí hluk až o 35 dB a potlačení okolního hluku se můžete nerušeně zapojit do své hudby nebo podcastů.

Mají klikací tlačítka a regulátor hlasitosti pro snadnou správu hudby a volání. Ať už potřebujete pokyny, vše je vzdálené pouze hlasovým příkazem. Inteligentní funkce a hlasový asistent: twins rise od fresh 'n rebel podporuje také hlasové asistenty. Pohlcující zvuk a potlačení hluku: vychutnejte si s našimi bezdrátovými sluchátky twins rise skutečně působivý zvukový zážitek. Intuitivní ovládání a povědomí: naše ucpávky do uší jsou navrženy pro pohodlí.
ZnačkaFresh 'n Rebel #ad
VýrobceFresh 'n Rebel #ad
Číslo díluTwins Rise