Top 10 Familienspiele Ab 12 Jahre – Deskové hry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CMYK

#ad

Monikers Karetní hra – perfektní party hra pro 17+ let

#ad
CMYK #ad - Perfektní party hra podle new york times! 4 – 16 hráčů, přichází s 330 zbrusu novými kartami. Vhodné pro všechny od 17 let. Kompletně napsal shut up & sit down, nejlepší webové stránky společenských her na internetu. Pravidla jsou jednoduchá, aby vydržel co nejvíce podivných, dejte svým přátelům jméno uhodnout na kartě! Každý tým má minutu, veselých a někdy nevhodných jmen.
ZnačkaCMYK #ad
VýrobcePalm Court #ad
Výška4.1
Délka7
Šířka2.5
Číslo dílu6091
Modelka6091

2. Days of Wonder

#ad

Days of Wonder | Zug um Zug – Německo | Základní hra | Rodinná hra | Desková hra | 2–5 hráčů | od 8+ let | 45+ minut | německy

#ad
Days of Wonder #ad - Oslovuje jak rodiny, tak i zkušené hráče. Konkurenční strategická hra zug um zug deutschland vás zavede k vlakovému dobrodružství napříč německými městy na přelomu století.

Zajistí železniční spojení mezi městy a vybuduje nádraží pro dosažení vašich cílů. 2 – 5 hráčů | od 8 let | až 45 minut hraní na jednu hru | hra v němčině. Vlak kolem německa je jednoduchý a lze ho naučit za 5 minut. Snaží se splnit většinu cílových karet. Umístěte smysluplně své železniční trasy, abyste mohli jezdit s vítěznou strategií. Jezdit lokomotivou z norimberku do mnichova a dále do Berlína.
ZnačkaDays of Wonder #ad
VýrobceDays of Wonder #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost3.12
Šířka3.15
Číslo dílu851761
Modelka851761
Záruka2 roky výrobce

3. Kosmos

#ad

KOSMOS 680466 Catan – hvězdný řidič doplněk pro 5–6 osob, osadníci z Katanu, doplněk k rozšíření Catan hvězdných jezdců, desková hra od 12 let pro 2-6 osob

#ad
Kosmos #ad - Od 12 let. Lze hrát pouze se základní hrou CATAN – hvězdných jezdců. Rozsáhlý a vysoce kvalitní hrací materiál. Vesmírné dobrodružství caTAN pro 5-6 hráčů. Nový mechanismus pro 5 a 6 hráčů zajišťuje plynulý průběh hry jako u základní hry.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška11.69
Délka8.07
Šířka4.88
Číslo dílu680466
Modelka680466
ZárukaZákonná záruka

4. Days of Wonder

#ad

Desková hra, od 8 let, Days of Wonder, Vlak kolem vlaku: San Francisco, doba hraní 10–15 minut DOW720164, 2–4 hráči

#ad
Days of Wonder #ad - Dobrodružná hra: vítejte v zátoce, na tržní ulici, zatímco se opíráte z lanovky. Rychlá hra na strategi: závodte s ostatními hráči, abyste si mohli nárokovat nejdůležitější lanovku a navštívit nejznámější místa ve městě, abyste na cestách sbírali suvenýry.

Rychlé a snadné naučení: elegantní jednoduchá hra této samostatné verze vlaku je ideální pro začátečníky a zkušené hráče. Průměrná doba hraní činí 10–15 minut. Zábavný způsob, klikatá cesta klikatými ulicemi, jak objevit san francisco: s vašimi lanovkami, zatímco stavíte trasy a dokončíte výlety mezi mnoha ikonickými památkami San Franciska.

Lze se naučit za pouhé 3 minuty. Obdivujte ikonická místa na cestě z mostu golden gate Bridge, suvenýry se těžce váží v tašce, k kopci Polrero a vše mezi tím! Počet hráčů a průměrná doba hraní: tuto rodinnou a dospělou deskovou hru lze hrát se 2 až 4 hráči.
ZnačkaDays of Wonder #ad
VýrobceDays of Wonder #ad
Výška9.06
Délka11.77
Hmotnost1.3
Šířka9.06
Číslo díluDW720064
ModelkaDOW720164

5. Secret Hitler

#ad

Secret Hitler

#ad
Secret Hitler #ad - Masivní hrací prkénka s fóliovou vložkou. Rychlá hra podvodu a zrady. Skrytá kolečka a tajné obálky pro pět až deset hráčů. Krásné dřevěné komponenty.
ZnačkaSecret Hitler #ad
VýrobceSecret Hitler #ad
Výška0.71
Délka6.5
Hmotnost2.36
Šířka4.33
Číslo dílu1
ModelkaSBDK7507

6. Zygomatic

#ad

Asmodee | Zygomatic | Dobble L.O.L Surprise! | Dětská hra | Karetní hra | 2-5 hráčů | od 4 let | 10+ minut | Německy

#ad
Zygomatic #ad - V této verzi dětské hry se vydáte do světa oblíbených L. 2 – 5 hráčů | od 4 let | až 10+ minut hraní na jednu hru | hra v němčině.

Panenky Surprise. U dobble l. O. L. Dobble je pozorovací a reakční hra pro celou rodinu, ve které hrají všichni hráči současně. Překvapení musíte najít a pojmenovat jedinou panenku, která je vyobrazena na dvou kartách, rychleji než vaši spoluhráči. O. L. Odkryjte karty a rychle se podívejte, která panenka se rovná 2 kartám. Rozhodněte se u této party hry pro 1 z 5 různých herních variant a můžete začít. Dobble je rychlá a zábavná karetní hra pro malé i velké.
ZnačkaZygomatic #ad
VýrobceZygomatic #ad
Výška5.28
Délka5.24
Hmotnost0.37
Šířka3.07
Číslo díluZYGD0006
ModelkaZYGD0006
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. Asmodee

#ad

Ticket to ride Europe

#ad
Asmodee #ad - Průměrná doba hraní činí 30–60 minut. Hrajte s alexou: s kompatibilním zařízením Echo řekněte "Alexa, spusťte Ticket to Ride" a hrajte proti Alexě. Počet hráčů a průměrná doba hraní: tuto deskovou hru pro rodinu a dospělé lze hrát se 2 až 5 hráči. Století a postavte si své vlakové trasy a získejte body.

Propojte ikonická evropská města přes mapu Evropy z počátku 20 Několik druhů počítání bodů: hráči sbírají vlakové mapy, a k hráči, které jim umožňují získat železniční trasy, kteří mohou splnit své cílové lístky, tím více bodů si zaslouží. Hledáte nová dobrodružství? vyzkoušejte rozšíření ticket to Ride upozornění: Rozšíření vyžadují Ticket to Ride desková hra. Rychlé a snadné naučení: s elegantním, jednoduchým hraním se hra může naučit za méně než 15 minut a užívat si ji znovu a znovu, ať už postavíte Železnou říši poprvé nebo máte starého favorita.

Veselá dobrodružná hra: ticket to ride europe je dobrodružná hra z několika zemí, ve které hráči sbírají a hrají odpovídající vlakové mapy, aby si mohli nárokovat železniční trasy, které spojují města po Evropě. Strategická hra: postavte si své skladby po celé evropě v této rychlé a strategické deskové hře. M delší trasy, který staví nejdelší nepřetržitou železnici. Dodatečné body se dostanou k těm, které spojují města v Severní Americe.
ZnačkaAsmodee #ad
VýrobceDays of Wonder #ad
Výška3
Délka11.75
Hmotnost2.76
Šířka11.75
Číslo díluDO7202
ModelkaDO7202

8. Kosmos

#ad

KOSMOS 682682 Catan – Hra, strategická hra pro 3–4 osoby od 10 let, rodinná hra, základní hra osadníci z Catanu, klasická stolní hra, společenská hra,

#ad
Kosmos #ad - Klasická desková hra pro 3–4 osoby od 10 let. Nekomplikovaný herní mechanismus s velkou rozmanitostí: V CATANU – hra vzniká při každé hře zcela nový svět deskové hry. Kombinace štěstí a strategie nabízí jedinečný herní zážitek, při kterém může každý tah změnit šance všech hráčů. Jednoduchá pravidla a jednoduchý vstup: s CATAN – hra je zaručena velká zábava pro celou rodinu nebo přátele. Catan – hru lze rozšířit různými rozšířeními a zvýšit počet hráčů díky doplnění až na šest hráčů.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška11.65
Délka11.57
Hmotnost2.84
Šířka3.15
Číslo dílu682682
Modelka682682
ZárukaZákonná záruka

9. Ravensburger

#ad

Ravensburger Dětská hra 21420 – tempo malý šnek, napínavý závod se šneky, 2–6 hráčů, od 3 let, desková hra a společenská hra pro dívky a chlapce

#ad
Ravensburger #ad - Od roku 1985 je temppo považován malý šnek za klasiku mezi deskovými hrami pro děti a postará se o zábavu a vzrušení při každém herním večeru.

Hráči nakrájí barevné kostky a táhnou odpovídající šneky dopředu. Dětská hra se ideálně hodí jako cestovní hra a jako dárek k narozeninám, vánoční nebo velikonoční dárek pro chlapce a dívky od 3 let. Kdo jako první nakrájí šneka přes cílovou čáru, vyhraje hru. Díky trvalému napětí, délce hraní 10–15 minut a počtu hráčů 2–6 hráčů se tato vzdělávací hra stane zábavnou dětskou hračkou pro celou rodinu. Oblíbená klasika pro závodní šneky podporuje první porozumění pravidlům, rozpoznávání barev a koncentraci a zajišťuje tak hravý vývoj dětí od 3 let.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger Spielverlag #ad
Výška2.17
Délka13.19
Hmotnost0.66
Šířka9.09
Číslo dílu21420 4
Modelka21420
ZárukaZáruka 2 roky

10. DENKRIESEN

#ad

DENKRIESEN, A3 | dětská hra | rodinná hra | město Land River | hrací blok | nápad na dárek, 'Každý bod se počítá', City Land VOLLPFOSTEN® Junior Edition

#ad
DENKRIESEN #ad - Speciálně pro děti a mládež – skvělý, barevný design pro děti a rodiny. Kultovní nápad na dárek – tento vesnický blok se jistě postará o úsměv při darování a je ideálním vtipným nápadem na dárek k narozeninám, velikonocům nebo k Vánocům.

Denkriesen je synonymem pro dlouho známou herní klasiku v novém oděvu a skutečné bestsellerové hry s kultovním faktorem. Stejně jako u všech myšlenkových produktů je zde kvalita psána ve velkém měřítku. 43 různých kategorií, 50 listů pro extra dlouhý herní zážitek. Eka města-země-zná koneckonců každý a kdo by si myslel, že tuto starou známou klasiku hry můžete tak pěkně "zabalit". Denkriesen original – vysoce kvalitní značková hra v cool designu ze severoněmeckého kultovního nakladatelství her.

Po vybalení můžete začít hned hrát a zábava může začít! speciální pole a nová abc lišta – stejně jako u všech bloků města land vollpfosten existují speciální pole s dvojitým skóre a inovativní ABC lišta pro identifikaci písmen, takže už neexistuje žádná šance pro podvodníky. Edice kultovní hry city land vollpfosTEN vhodná pro děti s mnoha vtipnými kategoriemi.
ZnačkaDENKRIESEN #ad
VýrobceDENKRIESEN #ad
Výška0.28
Délka11.69
Šířka16.54
Číslo díluSL2104
ModelkaSL2104
ZárukaBez záruky