Top 10 Collines de Provence – Osvěžovače vzduchu ve spreji

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ipuro

#ad

50 ml, Ipuro Osvěžující vůně do místnosti Lime Light

#ad
Ipuro #ad - Výraznější momenty s nenápadnou kompozicí vůně verbeny, bergamotu, egyptské pelargónie, konvalinky, pomeranče a citronové trávy jako hlavové tóny, kmínu a jasmínu jako základní tóny pomerančového květu a vanilky.

Ipuro esenciální – pokojové vůně řady ipuro essentials nabízejí nezapomenutelně puristický zážitek z vůně a umožní vám ponořit se do decentních a fascinujících vonných světů ve vašich domovech. Nejvyšší kvalita – všechny pokojové vůně od ipuro jsou vyráběny nejrenomovanějšími parfémy v Evropě s nejvybranějšími surovinami a přesvědčí prvotřídním zpracováním.

Minimalistický design – i jako dekorační prvky dělají naše estetické osvěžovače vzduchu spoustu věcí – jejich jednoduchá elegance zajistí příjemnou a harmonickou atmosféru v každém prostoru. Individualita a elegance – naše stylové pokojové vůně ipuro přesvědčí jedinečnými vůněmi, které pointují váš domov a vytvoří nezapomenutelný zážitek z vůně v každém domě.
ZnačkaIpuro #ad
VýrobceGries Deco Company GmbH #ad
Výška5.98
Délka2.09
Hmotnost0.11
Šířka2.44
Číslo díluIFC1003
ModelkaIFC1003

2. Positive Essence

#ad

100% natürliches Duftspray, entspannender Raumspray, Positive Essence Thai Zitronengras Raumduft und Lufterfrischer, Schlafspray 120 mL, hergestellt aus reinem ätherischen Zitronengras Öl

#ad
Positive Essence #ad - B. Qualitätsgarantie: während unser zitronengrasspray ein fanfavorit ist, von denen wir sicher sind, bieten wir viele andere natürliche Raumsprays an, sondern wird auch durch eine 100% ige Zufriedenheitsgarantie abgesichert. Teppichspray, Schrankspray, Schlafspray und vieles mehr! Handgemachter hausduft: handgemachtes lufterfrischungsspray direkt aus dem Spa-paradies der Welt, Thailand.

Ein erfrischendes Lufterfrischungsspray zur Verwendung als Raumduft, Toilettenspray. Natürliches raumspray: 100% konzentriertes raumspray auf pflanzlicher Basis, keine künstlichen Duftstoffe. Dieser duft beseitigt nicht nur starke gerüche, das Gerüche neutralisiert; Kein Aerosol, sondern seine Öle halten auch Ihr Zuhause oder Ihr Badezimmer frisch! . Nachhaltige bio-qualität: ein einzigartig angenehmes Aroma mit Noten von Zitrone, Leinenspray, Gras und einer erdigen Süße.

Wir sind sehr stolz darauf, dass ihre freunde und Familie sie lieben werden! Es ist nicht nur von höchster Qualität, qualitativ hochwertiges Spray mit ätherischen Ölen zu einem erschwinglichen Preis anzubieten. Empfohlene verwendung: unsere kunden haben viele kreative möglichkeiten gefunden, Duschspray, Schuhspray, Autospray, Stoffspray, um diesen Duft zu genießen, Desodorierungsmittel für zu Hause, Körpernebel, wie z. Unser einzigartiges mischverfahren gewährleistet eine vollständige Qualitätskontrolle von Anfang bis Ende.
ZnačkaPositive Essence #ad
VýrobcePositive Essence #ad
Výška6.3
Délka1.48
Hmotnost140
Šířka1.48
Číslo díluPE_RS_Lemongrass
ModelkaSYNCHKG083084

3. pajoma

#ad

Pajoma® Doplňovací láhev s pokojovou vůní 100 ml, vanilka a bobule | náplň pro osvěžovače vzduchu | intenzivní a vysoce kvalitní vůně v prémiové kvalitě

#ad
pajoma #ad - Jemné vůně přispívají k uvolnění a celkovému zdraví. Vytvořte si uvolněnou vůni v každé místnosti vašeho domova. Ponořte se do přírodního aroma, které ve vašem obývacím pokoji vytvoří osvěžující a zároveň uklidňující atmosféru. Naše doplňovací láhev s vůní místnosti se hrdě vyrábí v německu, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita a přirozenost.

Ekologická doplňovací láhev umožňuje nejen vědomější zážitek z vůně, ale také dlouhodobé používání. Hýčkejte svůj domov vysoce kvalitní vůní pajoma v místnosti, která je k dostání ve velkorysé 100ml lahvičce. Vychutnejte si pocit uvolnění a harmonie ve vašem domě díky velkorysému objemu této doplňovací láhve. Tato skvělá doplňovací láhev se perfektně hodí jako dárek pro rodinu a přátele. Tím šetříte zdroje a snižujete odpadky z obalů.

S tímto množstvím si můžete svou oblíbenou vůni užívat po delší dobu a vytvořit příjemnou atmosféru. Umožní vám dát svým blízkým voňavý dárek pohody, který jim přinese radost. Bleskurychlá přeprava: jsme hrdí na naši bleskurychlou zásilku, která zajistí, že Vaši doplňovací láhev kvalitní vůně pajoma dostanete v rekordním čase. Pokojová vůně pajoma oživuje vaše smysly, osvěžuje vzduch a zvyšuje náladu. Každým nákupem navíc podpoříte místní výrobce a podporujete udržitelné výrobní postupy.
Značkapajoma #ad
VýrobcePajoma #ad
Výška1.85
Délka1.85
Hmotnost0.22
Šířka4.53
Číslo dílu49610
Modelka49610

4. pajoma

#ad

Pajoma Pokojová vůně vanilka se sádrovým květem Flora, 50 ml dekorativní pokojová vůně

#ad
pajoma #ad - Rozměry balení: 13, 0 d x 19, 8 v x 18, 0 W cm. Barva: hnědý. Pokojový difuzér s dlouhotrvající a intenzivní vůní.
Značkapajoma #ad
Výrobcepajoma #ad
Číslo dílu51751
Modelka51751

5. Collines de Provence

#ad

Transparent, 3,9 cm x 3,9 cm x 15,7 cm, Collines de Provence Fine100 ml Lavendelduft

#ad
Collines de Provence #ad - Mit einem einfachen Spray. Ein authentisches Akkord. Wir legen die nötige pflege für unsere Raumduft, um Ihnen hochwertige Produkte zu bieten. Unser botanischer duft wählt für Sie die besten aromatischen Pflanzen und Duftpflanzen, von denen er authentische Düfte mit intensiven Noten kreiert.
ZnačkaCollines de Provence #ad
VýrobceCollines de Provence #ad
Výška6.18
Délka1.54
Hmotnost0.35
Šířka1.54
Číslo díluC0104LFI
ModelkaC0104LFI

6. KAIZEN

#ad

Vůně do auta – 100 ml, sprej na polštář, osvěžující prostor sprej, KAIZEN Pokojový sprej – 100% přírodní vonný sprej s kokosem a pižmem, osvěžovač vzduchu byt pro větší bezpečí doma, pokojový sprej

#ad
KAIZEN #ad - Hodí se ale také perfektně jako sprej na polštář, sprej na prádlo nebo také jako sprej na postel a sprej na usínání, sprej na spaní, WC vůně a vůně do auta. Komfortní domov – vytvořte si s naším osvěžovačem prostoru, útulné a blahodárné vůně do místnosti pro větší pohodlí ve vašem domě.

Více než jen pokojový sprej – s naším prostorovým parfémem můžete osvěžit každou místnost ve vašem domě nebo bytě. Vzduchový sprej bez chemických přísad. Používáme pouze ty nejkvalitnější látky a zaručujeme tak nejlepší kvalitu našich výrobků. Neškodné pro pokožku jako organický tělový sprej. Osvěžovač textilu je ale i na závěsech dlouho voněn. Vyrobeno v německu – všechny naše výrobky jsou vyvíjeny, vyráběny a testovány v srdci Hamburku.

Ideální jako pokojový parfém pro vaši ložnici jako sprej na usínání, vůně a sprej na polštáře pro usínání. 100% přírodní složky – náš osvěžovač vzduchu se vyrábí z kvalitních a veganských přísad. Dlouhodobá vůně – kaizen air fresher essential oil spray vydrží dlouho, zejména pokud se nanáší na textilie, především jako sprej na polštář nebo sprej na postel.
ZnačkaKAIZEN #ad
VýrobceVivere GmbH #ad
Číslo díluKZ-002
ModelkaKZ-002

7. Collines de Provence

#ad

Collines de Provence C0104VER Raumduft, transparent, 3,9 cm x 3,9 cm x 15,7 cm

#ad
Collines de Provence #ad - Unser botanistischer duft wählt für Sie die besten Aroma- und Duftpflanzen, aus denen er authentische Düfte mit intensiven Noten kreiert. Wir bieten ihnen die nötige sorgfalt für die Herstellung unserer Düfte im Innenbereich und bieten Ihnen hochwertige Produkte. Mit einem einfachen Spray. Vibrieren sie mit unserem prickelnden Weinduft mit den Noten von Zitrusfrüchten eine aufregende Frische für einen puren Moment der Entspannung.
ZnačkaCollines de Provence #ad
VýrobceCollines de Provence #ad
Výška6.18
Délka1.54
Hmotnost0.35
Šířka1.54
Číslo díluC0104VER
ModelkaC0104VER

8. Collines de Provence

#ad

Collines de Provence C1804PUR Raumduft, 4,5 x 4,5 x 14,2 cm, transparent

#ad
Collines de Provence #ad - Mit einem einfachen Spray. Ein frischer Duft für eine dezente Note. Wir bieten ihnen die nötige sorgfalt für die Herstellung unserer Düfte im Innenbereich und bieten Ihnen hochwertige Produkte. Entdecken sie die reinheit des gereinigten Dufts wo sich weiße Blumenverbindungen vermischen.
ZnačkaCollines de Provence #ad
VýrobceCollines de Provence #ad
Výška5.59
Délka1.77
Hmotnost0.44
Šířka1.77
Číslo díluC1804PUR
ModelkaC1804PUR

9. Collines de Provence

#ad

Collines de Provence C0104BEB Raumduft, 3,9 x 3,9 x 15,7 cm, transparent

#ad
Collines de Provence #ad - Mit einem einfachen Spray. Erleben sie eine warme und verführerische Note. Wir bieten ihnen die nötige sorgfalt für die Herstellung unserer Düfte im Innenbereich und bieten Ihnen hochwertige Produkte. Eine intensivholzige Mischung aus Zedernholz. Unser botanistischer duft wählt für Sie die besten Aroma- und Duftpflanzen, aus denen er authentische Düfte mit intensiven Noten kreiert.
ZnačkaCollines de Provence #ad
VýrobceCollines de Provence #ad
Výška6.18
Délka1.54
Hmotnost0.35
Šířka1.54
Číslo díluC0104BEB
ModelkaC0104BEB

10. Collines de Provence

#ad

Collines de Provence Raumduft, 8.2cmx8.2cmx31cm, durchsichtig

#ad
Collines de Provence #ad - Entdecken sie eine leichte note von Rosenblüten und Rosenknospen, verbunden mit der blumigen Weichheit von Freesia und Maiglöckchen. Lassen sie sich von der Eleganz unseres Blumenstraußes verzaubern. Ein neues und raffiniertes Strauß weißer Blüten. Die natürlichen rattanstäbe verbreiten kontinuierlich Kameliennoten in Ihrem Zuhause.
ZnačkaCollines de Provence #ad
VýrobceCollines de Provence #ad
Výška12.2
Délka3.23
Hmotnost1.32
Šířka3.23
Číslo díluC1347RBL
ModelkaC1347RBL