Top 10 Bauch Beine Po trainingsgerät – Elektrické stimulátory pro fitness

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lovcoyo

#ad

Elektrický stimulační přístroj na stimulaci svalů, nabíjecí přes USB, EMS přístroj na posilování, 6 režimů a 19 intenzit, Lovcoyo EMS tréninkový přístroj – EMS přístroj na posilování břišních svalů

#ad
Lovcoyo #ad - Pro vaše zdraví se náš posilovač břišních svalů EMS v pravidelných intervalech po 20 minutách automaticky vypne, podle potřeb těla. Ems je odnímatelný a usb 3 v 1 lze nabíjet současně. Tak můžete optimalizovat svůj tréninkový proces a trénovat své svaly rozmanitým a efektivním způsobem. Usb nabíjení 3 v 1 a lcd displej ems přístroj na posilování břišních svalů je lcd displej, který ukazuje na první pohled režim a intenzitu.

Pokud nedochází ke kontaktu s pokožkou, automaticky se během 30 sekund vypne. Co mŮŽete dostate? 4 ems hlavní přístroj, 1× náhradní gelový polštářek, usb datový kabel 3 v 1, 14, 1× 1 × 1 × 1 × 1 × 1, 1× návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Nejdůležitější je, že díky tréninkovému přístroji EMS získáte perfektní postavu. 6 režimů a 19 úrovní intenzity náš tréninkový přístroj ems nabízí nejen 6 různých tréninkových režimů, takže jej můžete individuálně přizpůsobit vašim potřebám. Ať už jste profesionál nebo začátečník, tréninkový přístroj EMS je tou nejlepší volbou pro dosažení vašich cílů. Ems svalový stimulátor s tréninkovým přístrojem ems dosáhnete svých tělesných cílů jednoduše a rychle.

Nabízíme komplexní trénink, který vám pomůže při budování svalů, zvýšení síly a zlepšení flexibility. Tento ems trainer se hodí pro horní a spodní břicho, záda, pasu, hruď, nohou, ale také 19 nastavitelných stupňů intenzity, paží, dolní část zad, hýždí, stehen a lýtek. Inteligentní a bezpečnostems tréninkový přístroj používá inteligentní mikroelektronickou technologii, neškodné pro lidské tělo, naše ems posilovače břišních svalů mají CE, bez zápachu, bez alergií, ems gelové polštářky jsou importované antialergické gely bez zápachu, FCC a další certifikaci výrobku pro bezpečnost a ochranu životního prostředí, RoHS, lze s důvěrou používat.
ZnačkaLovcoyo #ad
VýrobceLovcoyo #ad
Záruka180 dní

2. Owyee

#ad

Elastické tažné lano, posilovací zařízení Sit-Up, multifunkční posilovací pomůcka pro fitness, trénink, 6 tub, posilovač, jógu, hubnutí, posilovač celého těla, Břišní trenažér, pro domácnost

#ad
Owyee #ad - Snižte riziko zranění před sportem a zmírněte bolesti po tréninku, snižte stres a zlepšete pohyblivost a pohyblivost kloubů. Náš zákaznický servis vás bude kontaktovat do 12 hodin. Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás prosím. Vysoká pevnost v tahu a dobrá elasticita u 6dílných lan.

Uděláme vše pro to, abychom byli šťastní. Vhodné pro různá cvičení. Multifunkční napínací lano vás podpoří při různých cvičeních a hodí se pro různá cvičení, včetně: jógy, madness, pilates, hot jógy a plážových tělových cvičení. Ergonomický design plně padnoucí design ruky pomáhá při zachycování flexibilní pěnové hmoty pro ochranu před poškozením. Důrazně doporučujeme náš výrobek, abyste dosáhli perfektního těla a nohou rychleji. Zvyšte rozsah pohybu. Snadná obsluha a nošení pedálový odporový pás je přenosný, ve fitness studiu nebo dokonce na cestách, můžete ho vzít všude s sebou, ať už doma, abyste mohli pokračovat ve své tréninkové rutině kdekoli.

Materiál prémiový materiál: přírodní latexový pásek, pěnová rukojeť a protiskluzové pedály NBR chrání ruce před zraněním a absorbují pot, aby se zabránilo sklouznutí během tréninku. Doživotní záruka zajistili jsme se, aby se náš posilovač sit-up kulturistiky nezlomil, nepohyboval se ani neprotahoval.
ZnačkaOwyee #ad
VýrobceOwyee #ad
Hmotnost0.49

3. figgrs

#ad

Figgrs® 57 tréninkových karet s 50 posilovacími cviky pro štíhlé a napnuté tělo I sport bez přístroje doma a všude použitelné I pro začátečníky až po profesionály

#ad
figgrs #ad - Těšte se již nyní na krásně tvarovanou postavu bikin. Podrobné iluze – obrázky v kombinaci s krátkými cílenými vysvětlujícími texty zajišťují dobrou srozumitelnost i při komplexních cvičeních pro vaše břicho, nohy, zadeček. Pokud by došlo k poškození něčeho, kontaktujte nás prosím přímo prostřednictvím naší výlohy figgrs český jazyk nelze zaručit.

Earth friendly - made in germany - a co2-neutrální výroba výhradně v tiskárnách z německa žádné čínské nebo východní zboží = krátké dodavatelské řetězce a podpora regionálních středních tiskáren. Velká rozmanitost cvičení – každá sada karet obsahuje 50 fitness karet plus 6 informačních, vysvětlujících a akčních karet pro obzvlášť velkou a pestrou rozmanitost tréninku a zábavu z tréninku. Míchání a úspěšné cvičení – ať už začátečník nebo profesionál, jaký věk je jedno, bez ohledu na to, zda doma nebo na cestách.

ZÁruka: amazon je námi pověřen, výhradně !!! nové zboží zasíláme naším jménem. Hrající fitness a pevnější – cílený trénink tělesné hmotnosti efektivně řeší problémové oblasti břicha, nohou a horní části a pomůže vám tak k požadované postavě snů zcela bez cvičení. Od sportovních znalců diplom – všechny tréninkové karty byly vyvinuty ve spolupráci s atletickými a fitness trenéry s více než 20 lety zkušeností v oblasti fitness a rehabilitačního sportu.
Značkafiggrs #ad
Výrobcecbk. Sport & Gesundheit GmbH #ad
Výška3.94
Délka0.79
Šířka2.76
Číslo dílu010103BAUC.
Modelka010103BAUC.

4. Aiyazhi

#ad

Beintrainer po beinpresse Oberschenkel beckenboden hip Trainer beckenbodentraining Beine Bein trainingsgerät für zuhause Damen Frau, Aiyazhi oberschenkeltrainer beckenbodentrainer für Frauen

#ad
Aiyazhi #ad - Wir werden ihnen innerhalb von 24 Stunden antworten. Wenn sie nicht zufrieden sind, unterstützen wir den Umtausch oder die Rückgabe. Sicher, geeignet für primärtrainer, eine neue generation patentierter Modelle, tpe und federn bestehen, die aus hochwertigem pp, sind sicher, ungiftig und nicht verformbar 12 kg Druck, langlebig und nicht verformbar.

30 tage rückgaberecht wenn sie fragen zum produkt haben, können Sie sich gerne an uns wenden. Anwendbare personen mütter nach der Geburt, Elefantenbeine, dicke Arme, Gesäß nicht fest.

Verjüngen trainieren sie effektiv beckenbodenmuskulatur, Oberschenkel, Arme und andere Teile. Jedes mal öffnen und schließen hilft Ihnen, Gesäß, in einen jugendlichen Zustand zurückzukehren. Einfach zu bedienen ergonomisch gestaltet, um den Bedürfnissen verschiedener Körpertypen gerecht zu werden, leicht zu tragen und an mehreren Orten zu verwenden.
ZnačkaAiyazhi #ad
VýrobceAiyazhi #ad
Číslo díluMKQ-01
ModelkaMKQ-01
Záruka1 Jahre Herstellergarantie

5. Mediashop

#ad

Mediashop Tréninkový přístroj TOTAL Crunch | domácí trenažér | fitness přístroj | bicepsy, latissimus, břicho, zádové a deltové svaly | lehké kardio cvičení | originál z TV, ramena

#ad
Mediashop #ad - Zvyšte svou úroveň tréninku tím, že postavíte nohy na horní stupačky a zvyšte tak odpor. Pouze total crunch pohybuje celým tělem svou vlastní hmotností. ObecnÉ: total-crunch: revoluce tréninku pro definované tělo.

Zvláštní vlastnosti: individuálně nastavitelné sedadlo pro optimální intenzitu tréninku, extrémně lehké, rychle složené – prostorově úsporné uložení. DŮleŽitÉ: ideální pro každou úroveň fitness – od začátečníků až po profesionály, perfektně se hodí pro ženy a muže, trénuje celé tělo během několika minut denně s vlastní hmotností. Použití: definuje vaše paže, nohy, břicho a hýždě jedním pohybem, ideální pro lehké kardio cvičení. Rozsah dodávky: 1 x total Crunch, 1x výživový plán. Tak dosáhnete svých fitness cílů ještě rychleji. Spaluje tuk a efektivně buduje svaly.
ZnačkaMediashop #ad
VýrobceMediaShop #ad
Výška9.84
Délka39.37
Hmotnost24.25
Šířka8.27
Číslo díluM23645
Záruka2 roky

6. MAIKEHIGH

#ad

Multifunkční magnetický masážní fitness otočný talíř se stahovací šňůrkou, MAIKEHIGH Twist Waist Disc, přístroj na posilování břicha, otočný talíř aerobní trénink pro cvičení pasu a masáž chodidel

#ad
MAIKEHIGH #ad - Upgrade design: 3d magnetická masážní podložka s magnetickým stahovacím diskem, který může aktivovat akupunkturní body na chodidlech. Lze jej použít také v plochých prostorách, jak pro zábavu, kancelář, jako je dům, park.

Bezpečné a bezpečné: naše podložky s otočným pasem používají silikonový protiskluzový závit podvozku, takže si nemusíte dělat starosti s klouzáním. Je to také perfektní dárek pro rodiče a přátele, administrativní pracovníky, tak pro cvičení. Velmi rozšířené použití: tento fitness otočný sportovní přístroj je vhodný pro mládež, starší osoby. Taillentwister bungee lano s rukojetí pro armübungen und halten das Balance.

Zrychluje také krevní oběh a podporuje látkovou výměnu. Fitness twist waist board : velký průměr design 27, 5 cm. Zdravé hubnutí: používejte twister kotouč důsledně po dobu deseti minut denně, hýždě a svaly rukou, můžete vytvořit tenký pas, nohy, tvar perfektní křivky. Výhody aerobního cvičení a reflexních zón. Tento bokový trenažér je z abs plastu, maximální nosnost činí 120 kg.
ZnačkaMAIKEHIGH #ad
VýrobceMAIKEHIGH #ad
Výška1.18
Délka10.83
Šířka10.83
Číslo díluMAIKEHIGH701002

7. Dskeuzeew

#ad

Nohy, Home Gym přístroj na posilování břišních svalů pro břicho, fitness přístroje AB Booster, Total Power Body Crunch, Dskeuzeew Domácí trenažér, paže, záda a hýždě nový 2023

#ad
Dskeuzeew #ad - Snadné sestavení a složení – díky podrobnému návodu český jazyk nelze zaručit trvá sestavení přístroje na posilování břišních svalů méně než 10 minut. Zobrazuje čas, skenování, počet a spálené kalorie. Digitální monitor – monitor je vaším nejlepším tréninkovým společníkem na squat trenéru, který během tréninku uchovává důležité tréninkové údaje.

Sedadlo s 5 rychlostmi, aby lidé různého tělesného těla měli správnou oporu. Nastavitelné stupně odporu – 2 odporové pásy s hmotností 30 liber, které lze podle úrovně fitness na sedadle nebo sundat. Stabilní a bezpečný – domácí trenažér dskeuzeew ze zesílené ocelové konstrukce zajišťuje vysokou trvanlivost a pohodlný trénink. Perfektní pro squat assist – dskeuzeew total power body crunch pomáhá při budování svalové síly a stability trupu. Díky ergonomické mechanické struktuře mohou nohy a tělo dosáhnout přirozeného squat tréninkového stavu, čímž se snižuje zatížení kolen a squat pohyb koriguje na squat fitness a tréninkových přístrojích.

Díky tomu můžete mít vždy přehled o svém tréninkovém pokroku, kroky/minutu, přizpůsobit intenzitu tréninku a plánovat. Rozšířené sedadlo je koncipováno pro pohodlný tréninkový zážitek. Maximální kapacita 265 liber podporuje každého člena rodiny. Nástroje na posilování břišních svalů s elastickými pásy zvyšují intenzitu vašich podporovaných dřepů a pomáhají tvarovat vaše hýždě, stehna a svaly nohou.
ZnačkaDskeuzeew #ad
VýrobceDskeuzeew #ad
Výška8.66
Délka36.61
Hmotnost26.46
Šířka10.63

8. bigzzia

#ad

Sit-Up Bank mit Zähler Höhenverstellbar AB Trainer für Bauchmuskeln Arme Beine Rücken Po Oberschenkel, Belastbar bis zu 150kg, Bigzzia Bauchmuskeltrainer Bauchtrainer Faltbar

#ad
bigzzia #ad - Aber nach einer Zeit des Nichtgebrauchs stellt sich das Display auf Standby. Sicherer & stabiler das kniepolster vieler bauchtrainer mit dem ähnlichen funktionsprinzip gleiten direkt über die schienen. Digitaler zähler / kalorienmesserim paket ist ein kleiner computer enthalten, der einem ein bisschen Übersicht zu behalten über Zeit, Anzahl, Kalorienverbrauch helfen kann.

Zudem kann die bank auch für Sit-Ups, die breiter ist als die gewöhnliche Schiene, Beinhebung usw. Je steiler der winkel, mit einen flacheren Winkel anzufangen, damit sich der Körper an die Belastung langsam gewöhnt. Die fußrollen vorn können den Montagewinkel nach Wunsch oder Körpergröße anpassen. Faltbar & platzsparend der bauchmuskeltrainer ist biz zu 150 kg belastbar, und nimmt gering Platz ein.

Man kann damit viele verschiedene Übungen ausführen, Rücken, Arme und Ausdauer usw. Aber bei unserem trainer befindet sich unter dem Polster eine Sit-Up Bank, damit sind die Stabilität und Sicherheit besser. Beim nichtgebrauch lässt er sich leicht zusammenklappen und verstauen. Verstellbare schwierigkeitdas fitnessgerät hat 3 verschiedene neigungswinkel, umso schwieriger die Aufgaben. Eine einschaltung erfolgt automatisch bei Inbetriebsetzung durch die Rollen.
Značkabigzzia #ad
Výrobcebigzzia #ad
Výška18.5
Délka37.4
Hmotnost27.78
Šířka12.2
Číslo dílu1

9. BREAKING LIMITS

#ad

Breaking Limits Pas wister – otočný kotouč, hýždě, kývací deska, ideální na doma, balanční deska pro břicho, otočná deska, včetně držadel – posilovač rovnováhy, nohy

#ad
BREAKING LIMITS #ad - Vroubkované plochy na horní straně zajišťují stabilní stání. Robustní materiál: pro tyto balanční desky používáme vysoce kvalitní polypropylenový materiál, který je enormně odolný a odolný – perfektní pro každodenní trénink.

Protiskluzový povrch: na spodní straně má trenažér protiskluzové podložky pro maximální stabilitu na podlaze. Efektivní trénink: chcete trénovat spodní část těla, břicho, aniž byste chodili do posilovny? Náš tréninkový přístroj s prknem a držadly podporuje vaši rovnováhu a trénuje nohy, hýždě a boky. Sportovní dárek: hledáte promyšlený dárek pro fitness nadšence nebo všechny, kteří se chtějí trochu více hýbat? Pak je naše balanční prkno opravdu skvělým překvapením! Kompletní v černé barvě: naše balanční deska je jediným zařízením tohoto druhu, stejně jako mnoho jiných našich výrobků, který, dodává se kompletně v černé barvě, a proto vypadá obzvlášť elegantně a sportovně.

ZnačkaBREAKING LIMITS #ad
VýrobceBreaking Limits #ad
Výška1.89
Délka12.44
Hmotnost1.9
Šířka11.46
Číslo dílu1

10. YOUKK

#ad

Posilování svalů EMS, YOUKK Po Trainer, EMS, elektrický stimulační přístroj, tréninkový přístroj pro cílenou stimulaci zadního svalstva, hýždí svaly, fitness trénink pro ženy

#ad
YOUKK #ad - Variabilní režim 6 simulačních režimů, 10 stupňů intenzity. Pokud nejste s našimi výrobky zcela spokojeni, můžete obdržet jednoduché a okamžité vrácení peněz. Perfektní pro vaše tělesné potřeby a v případě potřeby přizpůsobit.

Usb nabíjení, žádná náhradní baterie, není nutná výměna baterie. Lenomento. Dný problém, výměna baterií, lepší ochrana životního prostředí. Až 1 – 2 hodiny práce po plném nabití. 100% záruka spokojenosti, záruka výměny a další bezplatné 360denní vrácení. Prodotto eccellente l'eletrostomolatore per glutei sportivi è il Miglior regalo per le donne, sottile e pratico, l'eletrostomolatore per glutei è molto leggero, puoi use un trainer mucle in qualsimomento Basta premere il pulsante per iniziare l'Al.

Ems inteligentní mikroelektronika, inteligentní řídicí technologie Ics, certifikace CE, kreativní umělá inteligence aic, RoHs, produkt FCC a ekologická bezpečnost.
ZnačkaYOUKK #ad
VýrobceCIGE98 #ad