Top 10 Automatik Spanngurte mit Ratsche – Napínací pásy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HARDTWERK

#ad

Certifikováno TÜV & GS – univerzální upínací popruhy s ráčnou pro profesionální použití – přívěs, zavazadlo a kempování,, Hardtwerk® Upínací popruhy s ráčnou 4 kusy – 6 m, 1000 kg uchopovací síla

#ad
HARDTWERK #ad - Ideální pro bezstarostné použití v komerčním a soukromém sektoru. Silná přilnavost s působivou přilnavostí 1000 kg a pevností v tahu 500 kg zaručují naše upínací popruhy lepší a spolehlivé zabezpečení vašeho nákladu.

Dodává se s praktickou taškou. Ideální upínací popruh pro motocykly, chladicí boxy a mnoho dalšího. Vyrobeno z vysoce kvalitního, hustě tkaného polyesterového vlákna, ideální pro dlouhodobé používání. Mnohostranně použitelný robustní ráčnový mechanismus z oceli pro bezpečnou přepravu rozmanitých předmětů. Perfektní pro přívěsy, kajaky, terénní vozidla, jízdní kola, boxy, střešní nosiče aut a mnoho dalších použití.

Certifikováno tÜv a gs maximální bezpečnostní záruka - certifikováno podle din en 12195-2, sada upínacích pásů s certifikací TÜV GS. Dlouhá životnost a spolehlivost. Rozmanitost barev: k dostání ve dvou barvách černá s neonově zelenými kontrastními švy a neonově zelená s černými kontrastními švy. Délka 6 m, šířka 25 mm, sada se 4 popruhy.
ZnačkaHARDTWERK #ad
VýrobceHARDTWERK #ad
Číslo díluPT-0002
ModelkaPT-002

2. Rhino USA

#ad

2362 kg pevnost v tahu – čtyři 4 cm x 2,4 m upínací popruhy s ráčnou s polstrovanými rukojeťmi a opláštěním, Sada napínacích popruhů Rhino USA

#ad
Rhino USA #ad - Spolehlivé provedení – neuvěřitelná nosnost s pevností 2362 kg. Americký rodinný podnik – staňte se součástí rodiny rhino a podpořte americký podnik otce a syna! Vysoká kvalita výroby – upínací popruhy s ráčnou z opláštěné oceli, upínací popruhy s háčky z chromoly oceli a nezničitelná tkanina z polyesterové směsi. Dostaneš to, za co platíš! Bezpečný pocit – vědět, motocykl, terénní vozidlo nebo jiné užitkové vozidlo, že vaše auto, nákladní vůz, na kterém visíte, jsou na cestách v bezpečí.
ZnačkaRhino USA #ad
VýrobceRhino USA #ad
Výška6.7
Délka13
Hmotnost10
Šířka5.5
Číslo díluHDKIT-4PK-BLUHDKIT-4PK-ORG
ModelkaHDKIT-4PACK

3. valonic

#ad

Stahovací poutko, délka 30 cm, upínací popruhy, stahovací popruhy, šířka 25 mm – EN-12195-2, černá – poutka pro přepravu motocyklu, valonic Falcon – stahovací poutka 4 kusy – 1000 kg, auto

#ad
valonic #ad - 8 cm dlouhý dvojitý křížový šev přes 3 vrstvy popruhu činí tato dvojitá poutka extra stabilní a robustní. Upevňovací poutka umožňují pracovní zatížení až 1 t a mají sílu lomu 2t.

Poutka použijte velkým koncem směrem dolů a spodní konec za tažným předmětem protáhněte zespodu velkým koncem | 2. PouŽitÍ: horní část smyček je jednostranně otočená, takže je zajištěno optimální proutí. Pro upevnění na řídítka pomocí upínacích popruhů s háčky. Bezpečnost: popruh je vyroben podle din en 12195-2. Materiál: pásková smyčka je vyrobena z kvalitního polyesteru o tloušťce 1, 5 mm. Návod: 1. Jednostranně otočené poutko umožňuje optimální rozložení síly pro zajištění nákladu na přívěsu. Důležité: nezvedejte se, jen natáhněte! Data: upevňovací poutko má délku 30 cm a šířku 25 mm.
Značkavalonic #ad
Výrobcevalonic #ad
Výška0.28
Délka11.81
Šířka0.98
Číslo díluSG-ZS01-403-01_SL
ModelkaSG-ZS01-403-011

4. CLIFFORD

#ad

2 kusy I 25 mm I 0,5 m – 5,5 m I Ultra robustní I EN12195-2 I 250 kg/500 kg zatížitelnost upínací popruhy s polstrováním I upínací popruhy se svorkovým zámkem pro jízdní, CLIFFORD Upínací popruhy

#ad
CLIFFORD #ad - Na co čekáte? - sázejte nyní na maximální zatížitelnost s upínacími pásy clifford. Ultra robustní a extra silný – kdo to nesnáší? nekvalitní upínací pásy, které se neustále uvolňují a snadno se rozbijí. Jízdních kol, SUP nebo kajaku.

Užívejte si bez starostí své outdoorové zážitky. Proto jsme vyrobili černé upínací upínací popruhy podle normy DIN EN 12195-2 a nechali je nechat je zrevidovat. U ultra robustních a extrémně silných upínacích popruhů CLIFFORD je to vyloučeno. Nejlepší zpracování a trvanlivé materiály jsou zaručeny. Naše krátké upínací popruhy zvládnou zbytek. Odolné vůči povětrnostním vlivům – díky odolnosti proti povětrnostním vlivům jsou upínací popruhy optimálně vhodné pro upevnění např.

Ochrana před poškrábáním – nic není otravnější, než když se poškrábe vaše oblíbené auto, skvělé kolo nebo váš nový surf. Upínací popruhy vás 100% přesvědčí svou kvalitou. Abychom tomu zabránili, vybavili jsme upevňovací popruhy robustním polstrováním. Certifikace en12195-2 – vaše bezpečnost nám leží na srdci. Vysoká kvalita je tak zaručena.
ZnačkaCLIFFORD #ad
VýrobceCLIFFORD #ad
Číslo díluS-20-CBSP
ModelkaS-20-CBSP-05
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. Sturdlink

#ad

Automatik Spanngurte 3m 25mm mit J Haken 300kg/600kg x4 | Zurrgurte mit Ratsche und Automatischer Spanngurtaufroller/Spanngurtwickler | Spanngurt Selbstaufrollend für Ladungssicherung | EN 12195-2

#ad
Sturdlink #ad - Zögern sie nicht, sodass Sie bei der Anschaffung kein Risiko eingehen. Die mit jedem set mitgelieferte Trage- und Aufbewahrungstasche verhindert, dass die Gurte in Ihrem Kofferraum oder in der Garage herumliegen. Vorabspannung des Gurts beim Anlegen und Aufrollen nach Gebrauch durch einfachen Knopfdruck. Sturdlink wirkt darüber hinaus an einem Entsorgungssystem für Verpackungsabfälle in Frankreich mit CITEO, und in Deutschland LUCID.

Set mit 4 automatisch aufrollbaren zurrgurten, breite 25 mm, 600kg in u-form, gesamtlänge 3m, tragfähigkeit 300kg direkt, 120daN STF. Diese zurrgurte entsprechen EN 12195-2. Sie werden ihre zurrgurte nicht mehr jährlich austauschen müssen! Geld-zurÜck-garantie: unser zurrgurt-set mit automatischen ratschen verfügt über eine 60-tage-geld-zurück- garantie, uns zu kontaktieren, dem die Zufriedenheit seiner Kunden am Herzen liegt. Haken mit eng zusammenstehenden Fingernen. Die marke sturdlink wurde von einem ausgebildeten Qualitätsspezialisten entwickelt und verfügt über einen reaktionsschnellen Kundendienst, wenn Sie Fragen zum Produkt haben oder Probleme auftreten.

Vielseitig: befestigung von lasten auf dem autoanhänger, Anbringen an Motorrädern oder Quads, Sicherung der Ladung im Kofferraum - diese Gurte passen sich an zahlreiche Situationen an. Um unnötiges drucken von papier zu vermeiden, stehen Benutzerhandbücher im Amazon Sturdlink Store und auf unserer Website zur Verfügung. Verabschieden sie sich von ihrem manuellen Gurtaufroller und vervollständigen Sie Ihre Ausrüstung mit diesen Gurten, die Ihnen das Leben erleichtern und Zeit sparen werden.
ZnačkaSturdlink #ad
VýrobceSturdlink #ad
Výška2755.9
Délka118.11
Hmotnost1.65
Šířka984.25
Číslo díluARR-RET-PARENT
ModelkaAR25RET-CDR-3M-N*4
Záruka60-Tage-Geld-zurück-Garantie

6. MOOcom!

#ad

Upínací popruhy s ráčnou jednodílné – EN 12195-2 – délka 6 metrů až 800 kg – upínací popruh pro zajištění nákladu polyester, 6 metrů, MOOcom! 4dílná sada upínacích popruhů

#ad
MOOcom! #ad - Při stahování není nutné vynaložit žádnou sílu. Chraňte sebe a všechny účastníky silničního provozu: s popruhy se vyhnete sklouznutí, spadnutí a přetočení, spadnutí nákladu v zatáčkách při akceleraci nebo brzdění.

Perfektní pro komerční a soukromé použití. Jednoduchá manipulace a ovládání přesto zatížitelné: popruhy jsou vyrobeny z odolného polyesteru a ráčna z vysoce kvalitního kovu. Ověřená kvalita od tÜv rheinland a certifikace gs: naše upínací popruhy jsou testovány podle EN 12195-2 a tím i průmyslového standardu. Náš závazek kvality pro vaši bezpečnost v každodenním životě: plně dodržujeme náš slib kvality a nabízíme vám 30denní záruku vrácení peněz, pokud nebudete s popruhy spokojeni.

Vyhněte se nevzhledným situacím v silničním provozu: upevňovací popruhy slouží jak k zajištění zboží a nákladu v nákladním vozidle, tak i jako spolehlivá pojistka nákladu v osobním a na osobním vozidle.
ZnačkaMOOcom! #ad
VýrobceIndustrie PLANET #ad
Výška0.04
Délka236.22
Hmotnost0.73
Šířka0.98
Číslo dílu9470

7. INDUSTRIE PLANET

#ad

Kování leteckých kolejnic 1000 kg, koncovka, přívěs, černá, montážní lišty, plast, INDUSTRIE PLANET 10 x Single koncové kování pro kolejnice letecké společnosti

#ad
INDUSTRIE PLANET #ad - Fitink se zasune do upínací lišty a uvolněním čepu se aretuje pružinou. Jednoduché kování pro kolejnice leteckých společností je univerzálním pomocníkem pro rychlé a snadné zajištění vašeho nákladu.

Industrie planet znamená zajištění nákladu s odpovědností: ať už se jedná o karavany, dopravce, řidiče nákladních vozidel, u nás dostanete vždy velmi dobrou a stálou kvalitu. Upevňovací lišty jednoduše dovybavte, upínací popruhy, se nacházejí v přívěsech, abyste využili koncové kování. Tyto systémy stahovací kroužek stahovací kroužek pro upínací popruhy, obytných automobilech, upevňovací bod, dodávkách a skříňových vozech.1

10 kusů kolejnic airline 1000 dan / kg s lichoběžníkovým kroužkem. Na kroužek pak můžete zavěsit háčky upínacích pásů. Airring se zasune do kolejnice airline a může se tam posunout v mřížce otvorů. K vytvoření stahovací očka pro upínací popruhy na upínacích kolejnicích. Možné je také protažení popruhů.
ZnačkaINDUSTRIE PLANET #ad
VýrobceIndustrie PLANET #ad
Hmotnost0.61
Číslo dílu100207

8. Baumgart heben und sichern

#ad

4 kusy automatických upínacích popruhů s S-hákem 1,8 m x 25 mm 300/600 daN

#ad
Baumgart heben und sichern #ad - Lc 300 dan přímo / 600 daN obvykle zn. Dné nepříjemné ruční navíjení. Celková délka 1, 8 m. S navíjecím mechanismem. Ka popruhu 25 mm.
ZnačkaBaumgart heben und sichern #ad
VýrobceBaumgart heben und sichern #ad
Číslo díluZGA2518-4-S

9. Kerbl

#ad

Kerbl 4 ks automatický upínací popruh upínací popruh s háčky S 300/600 kg, 3,0 m x 25 mm

#ad
Kerbl #ad - Certifikováno: podle DIN EN 12195-2. Délka: 3 m. Ka: 25 mm. Přímá tažná síla: 300 kg. S funkcí automatického navíjení stiskem tlačítka.
ZnačkaKerbl #ad
VýrobceKerbl #ad
Číslo dílu37181
Modelka37181

10. INDUSTRIE PLANET

#ad

INDUSTRIE PLANET 10 kusů 800 kg 4 m upínací popruhy s ráčnou jednodílné 1dílné upínací popruhy ráčnové popruhy 25 mm oranžové 800 daN 0,8t

#ad
INDUSTRIE PLANET #ad - Ať už jde o hobby karavany, přepravce nebo přepravce. Popruh se položí kolem svazku a poté se stahovací popruh protáhne kovovou ráčnou a pomocí páky se napne, dokud není dosažena napínací síla.

Pro jednoduché přivázání nákladu v přívěsu, přívěsu a návěsu. Popruh a ráčna. Norma en12195-2! ! ! důležité! naše popruhy pro zajištění nákladu splňují právní požadavky. Delší trvanlivost. Títek se všemi zákonnými pokyny na popruhu. Industrie planet znamená zajištění nákladu s odpovědností: ať už se jedná o karavany, řidiče nákladních vozidel, dopravce, u nás dostanete vždy velmi dobrou a stálou kvalitu.10 kusů upínacích popruhů 800 kg 4m šířka pásu 25 mm jednodílný. Upínací upínací popruh pro téměř každé použití. Rukojeť z kovu, žádný plast.
ZnačkaINDUSTRIE PLANET #ad
VýrobceIndustrie PLANET #ad
Hmotnost2.9
Číslo dílu100138