Top 10 Autoaufkleber Selbst Gestalten text – Propagační obtisky a nálepky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hellweg Druckerei

#ad

Hellweg Druckerei Hrdá babička láska srdce babička vnuk auto nálepka nálepka nálepka na zadní sklo

#ad
Hellweg Druckerei #ad - K dostání v barvě dle vašeho přání. Máme tu správnou nálepku ve vaší barvě. Rozsah dodávky: bezplatný návod k lepení, testovací nálepka a čisticí podložka pro snadné a rychlé připevnění nálepky.

Provedení: naše nálepky jsou vyříznuty a volně stojící, hodí se tak také skvěle jako nálepky na dlaždice nebo nálepky na okno. Ať už vtipné nápisy, ladění, motocykl, dítě na palubě, karavan, karikatury, drak atd. ZenÍ: u nás najdete vhodnou nálepku pro auto, karavan nebo skútr. Kvalita: made in germany – vyrobeno ze značkové fólie, odolná vůči mytí v myčce a povětrnostním vlivům – nálepka nenarušuje žádné autolaky a lepí na všechny hladké povrchy. Velikost: cca 14 x 10 cm – skvělý dárek pro milovníky aut.
ZnačkaHellweg Druckerei #ad
VýrobceHellweg Druckerei #ad
Výška3.94
Délka0
Šířka5.51
Číslo dílu1262SG
Modelka1262SG

2. Finest Folia

#ad

Finest Folia Fun Sticker Pozor Vibrace 10 x 5,5 cm Nálepka pro vozidla Automobilové příslušenství Veselý Bike Trekker Nápis Varování Odolné vůči mytí v myčce samolepicí R193 03 motocykl

#ad
Finest Folia #ad - Přesvědčivé vlastnosti produktu: samolepicí, odpuzuje vodu, dlouhá životnost, povětrnostním vlivům, odolné vůči myčkám, v případě potřeby lze beze zbytku opět odstranit.

Prémiová fólie s trvanlivostí až 6 let, digitálně potištěná, UV ochrana laminovaná a řezaná kontury, nejlepší zářivost barev bez vyblednutí!. Drží na mnoha hladkých površích bez nečistot: lak, sklo, plast atd. Velmi snadná montáž: vyčistěte lepený povrch, stáhněte nálepku, nalepte, přitlačte a hotovo. Povrch: matný. Rozsah dodávky: 1 x nálepka, faktura s vykázanou daní z obratu klimaticky neutrální e-mailem. Velikost: 100 x 55 mm. Funsticky: pozor vibrace, vhodné pro lepení vozidel volitelně odtahový vůz, nákladní vůz, motocykl nebo traktor.
ZnačkaFinest Folia #ad
VýrobceFinest-Folia GmBH #ad
Číslo díluR193
ModelkaR193
Zárukažádné.

3. Samunshi

#ad

Helma | nálepka personalizovaná | tuningová nálepka, jízdní kolo, Samunshi® Sada nálepek se jménem Německo vlajka | jméno pro auto, motocykl

#ad
Samunshi #ad - 3× 13, 93 cm | 2× 8 × 1, 6 cm | 2 × 3, 5 × 1, 5 × 0, 5 cm a 2 nálepky s vlajkami 2 × 1, 14 cm | 4× 6 × 8, 38 cm. Nálepka se jménem německá vlajka - německá vlajka. Volitelná barva nálepky, druh písma a barva písma. Německo sada nálepek se jménem s vlajkou státu / vlajkou a textem na přání.

Skvělá kvalita: značkové zboží Samunshi Výroba a expedice z Německa! Ekologický latexový tisk. Ať už pro osobní použití nebo jako dárek. Individuální tuning vozidel, autobus, mnohostranně použitelný. Obsah: sada nálepek se jménem jízdního kola s vlajkou obsahuje 13 nálepek v 5 různých velikostech. Použití: pro jízdní kolo, auto, motocykl, popelnice, okna, obytný vůz, kufr, notebook, laptop, dveře, nákladní automobily, dodávky, nálepky na disky, poštovní schránku, dekorační nálepky.

Fantazii se meze nekladou. Vhodné pro venkovní i vnitřní použití, s dlouhou životností a beze zbytku opět odstranitelné. Vlastnosti: vysoce kvalitní značková fólie, odolné proti povětrnostním vlivům, odolné proti poškrábání a s dlouhou odolné vůči UV záření, která se používá v profesionální oblasti, jako je reklamní technika a výstavba veletrhů.
ZnačkaSamunshi #ad
Výrobceplot4u #ad
Výška0
Délka7.87
Šířka3.94
Číslo dílu00X000202-2689676523

4. Samunshi

#ad

Samunshi® Samolepka na auto nálepka text na přání vlastní tvorba písmen nálepka jméno nálepka vlastní tvorba nálepka na auto reklama tuning auto jízdní kolo

#ad
Samunshi #ad - K tomu máte na výběr z mnoha různých barev, automobilu, šedá, zlatá, světle šedá a mnoho dalších. Vyrobeno v německu: všechny nálepky / nálepky vyrábíme přímo v německu. Každá nálepka vzniká ručně a je vyrobena našimi zaměstnanci speciálně pro vás, přesně podle vašich přání a představ.

Jednoduchá a rychlá instalace. Naše nálepky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních značkových fólií. Jako nálepka na auto, nálepka na kolo, motocyklová helma, nálepka na motorku, nálepka na člun, skútr, přední skla nebo zadní okna, skla, obytný vůz, kufr, karoserie a nálepky na okna. Výška nálepek je dána délkou, nálepky jsou vždy proporcionálně přizpůsobeny velikosti. Velikosti: nabízíme nálepky s textem na přání ve velikostech od 15 cm do velkých 160 cm.

Zobrazení na obrázcích se může lišit od zakoupené velikosti + barvy. Druhy písma: vyberte si pro svou nálepku jeden z našich mnoha druhů písma a vytvořte si nálepku na přání přesně tak, hravá, jak si ji představujete. Vhodné pro mycí zařízení. Přímo od výrobce. Erná, modrá, skateboardu nový vzhled. Máme hranatá, kulatá, ozdobná, klasická a neobvyklá písma.
ZnačkaSamunshi #ad
Výrobceplot4u #ad
Číslo díluA001235-variabel-070

5. Blackshell

#ad

Blackshell® Nálepka na přání Auto Motorka Jízdní kolo Člun – lepí na jakýkoli hladký povrch – nálepka si sami vytvořte – délka 10 cm až 124 cm – auto nálepka písmena nálepka

#ad
Blackshell #ad - Samolepky si vytvořte sami. Oblíbená barva vybraná – hotovo! v případě zvláštních požadavků nás neváhejte kontaktovat, můžeme se zabývat téměř vším! Vysoce kvalitní fólie oracal zaujme odolností proti uv záření, vlhkosti, soli, horku a chladu a vydrží každou návštěvu mycího zařízení.

V dodaném montážním návodu český jazyk nelze zaručit vám bude aplikace fólie snadno srozumitelně vysvětlena. Vaší kreativitě se meze nekladou. Fólie drží na všech hladkých podkladech. 15 °c, doporučujeme navíc pracovat s fénem. Ať už nálepka na auto, fólie na kolo, polepení motocyklu, nálepka na auto, nálepky na písmena, popisování auta, popisek na okno nebo nálepka na auto nápisy.

V případě potřeby obdržíte flexibilní fóliovou stěrku, se kterou bude instalace nálepek na auto velmi snadná i pro laiky. Nálepky s písmeny lze kdykoli odstranit zahřátím fénem – aniž by zanechaly stopy! Výrobce doporučuje montáž při venkovní teplotě min. K tomu si vyberte z 20 různých druhů písma ten, který vám nejlépe vyhovuje. Pomocí tlačítka "přizpůsobit nyní" můžete do náhledu zadat požadovaný text.
ZnačkaBlackshell #ad
VýrobceBlackshell #ad
Číslo díluWUNSCHTEXT-DEFAULT

6. Klebe-X

#ad

Instagram nálepka jméno | personalizovaná | tisk a vykreslení s logem Hashtag, reklama, Text na přání, Sociální média, Tuning Auto

#ad
Klebe-X #ad - Jednoduchá montáž našich vysoce kvalitních fóliových nálepek – upozornění k nalepení je přímo přiloženo k objednávce.

Loga sociálních médií jako Instagram, Facebook, YouTube, Snapchat & Co. K dostání různé varianty – jako jednoduchý fóliový plot nebo jako prémiová nálepka vytištěná na průhledné fólii. Fólie od oracal v tisku & plot – možná různá loga – v barvě fólie nebo jako barevný design. Vysoce kvalitní nálepky na sociální média jednoduše a rychle konfigurované s mnoha možnostmi výběru. Přímá konfigurace je možná přes Amazon konfigurátor.
ZnačkaKlebe-X #ad
VýrobceKlebe-X #ad
Výška11.81
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo díluD-B-01037

7. Ma2ca

#ad

Tuningová nálepka lepicí popis, Ma2ca Samolepky na přání si sami vytvořte, jako nápis, písmena text nálepka autofólie fólie nálepka

#ad
Ma2ca #ad - Snadná montáž na všechny hladké plochy v interiéru i exteriéru, dodávka je připravena k montáži pomocí profesionálního přenosového papíru, vč. Naše nálepky se vyrábějí v německu a používáme výhradně kvalitní fólie.

Podrobný návod na lepení, lze beze zbytku odstranit. Auto, popelnice, člun, výběr z mnoha barev, motocykl, dodávky atd. Pokud by se zvýšila, je maximum 200 cm. Barvy, přímý náhled při navrhování, typ písma, velikost, text na přání, vše individuálně volitelné, orientace, klikněte na tlačítko "nyní přizpůsobit".

Nálepky vždy proporcionálně přizpůsobujeme velikosti. Každou nálepku vyrábíme ručně pro vás individuálně. Odolná proti povětrnostním vlivům, poštovní schránka, dveře, lesklý, obytný vůz, okna, kufr, pro všechny hladké plochy jako např. Tvoji požadovanou nálepku lze vytisknout již od 10 cm.
ZnačkaMa2ca #ad
VýrobceMa2ca #ad
Číslo dílu02032022-AA-Text-002

8. UvV

#ad

Reflexní magnetický štítek UvV – požadovaný text | magnetický štítek | nalepený na magnetickou fólii TüV do 200 kmh magnet 30 x 10 cm

#ad
UvV #ad - Oblasti použití: speciálně vhodné pro použití na motorových vozidlech a magnetická fólie testovaná TÜV. PŘehled: reflexní magnetický štítek na auto "s textem na přání" ve 3 velikostech 300 x 100 mm, 450 x 150 mm nebo 600 x 200 mm.

Kvalita: nápis odolný vůči uv záření a povětrnostním vlivům na reflexní fólii Orafol RA1, flexibilní. Uvv - značkový výrobek: uvv originál od es-team magnetické štítky do auta retroreflexní. Pro pevné držení magnetických tabulek je velmi důležitá pravidelná péče a optimální místo. Vyberte si druh písma a barvu textu červená nebo černá. Magnetické: magnetická verze má dobrou přilnavost i při vysoké rychlosti jízdy až 200 km/h.

Malé nečistoty, bouře, déšť nebo také neplochá a rovná plocha mohou výrazně snížit přilnavost. Vezměte prosím na vědomí, že magnetický štítek nedrží na hliníkových plochách, rýhovaných plechech nebo nerovných plochách. Pouze za optimálních podmínek je možné pevné držení až 200 km/h. Před objednáním prosím otestujte své vozidlo na podklad vhodný pro magnetické fólie. Dodržujte přiložený návod k ošetřování.
ZnačkaUvV #ad
VýrobceES-Team Consult GmbH #ad
Výška0.01
Délka11.81
Šířka3.94
Číslo díluUVMG90

9. Generisch

#ad

Délka od 10 cm do 150 cm 031 červená, Samolepky s textem na přání si zde sami vytvořte

#ad
Generisch #ad - Součástí dodávky je také návod k nalepení! Text: individuální zadávání pomocí funkce "Nyní přizpůsobit". Barva: volitelná z 18 barevných fólií. Délka: od 10 cm x příslušná proporcionální výška. Druh písma: volně definovatelné z výběru – individuálně si vytvořte sami.
ZnačkaGenerisch #ad
VýrobceDigilix #ad
Výška2.36
Délka19.69
Šířka19.69
Číslo díluAUFKLEBER

10. Hellweg Druckerei

#ad

Hellweg Druckerei Ostsee Herz Puls See Sea East East Liebe Love Auto Sticker Sticker Nálepka na zadní sklo

#ad
Hellweg Druckerei #ad - K dostání ve vámi požadované barvě. Provedení: naše nálepky jsou vyřezané obrysy a volně stojící, hodí se tak skvěle také jako nálepky na dlaždice nebo okenní nálepky.

Máme tu správnou nálepku ve vámi požadované barvě. Ať už se jedná o vtipné rčení, komiksy, tuning, draci atd. Kvalita: vyrobeno v německu – vyrobeno ze značkové fólie, odolné vůči mytí v myčce a povětrnostním vlivům – nálepka nenarušuje autolaky a nelepí se na všechny hladké povrchy. Třídy: u nás najdeš vhodnou nálepku pro auto, miminko na palubě, motocykl, karavan, karavan nebo skútr. Velikost: cca 19 x 6 cm – skvělý dárek pro milovníky aut. Rozsah dodávky: bezplatný návod k nalepení, testovací nálepka a čisticí tampon pro snadné a rychlé připevnění nálepky.
ZnačkaHellweg Druckerei #ad
VýrobceHellweg Druckerei #ad
Výška2.36
Délka0
Šířka7.48
Číslo dílu1477SI
Modelka1477SI