Top 10 Akku Punktschweißgerät 18650 – Vybavení pro bodové svařování

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ANTHYTA

#ad

Svařovací zařízení, niklové desky, ANTHYTA 2 role niklového pásku niklový pásek 8 mm * 0,1 mm * 10 m niklové pásky kompatibilní s 18650 pomocnými pásy, pásek na baterie

#ad
ANTHYTA #ad - Jednoduché ovládání: pásek z poniklované oceli má dobré zpracování, počítačových baterií, mobilních baterií, mobilních napájecích zdrojů, hladký a plochý povrch a nepoškrábe film baterie. Použití této poniklované oceli pro pájení baterie zlepší vaši práci.

Pásek pro svařování baterií: vhodný pro připojení baterie a zásuvkový díl. Můžete je podle vašeho přání nastříhat a použít. Poniklovaný ocelový materiál: poniklovaný ocelový pásek je vyroben z uhlíkové oceli s nízkým obsahem uhlíku a povrch je poniklovaný. 2 role niklových pásků: k dispozici jsou 2 role poniklovaných dílů baterie, 1 mm, tloušťka je 0, šířka 8 mm a délka jednotlivé role činí 10 m. Má dobrou odolnost proti oxidaci, odolnost proti korozi, nízkou pevnost a vysokou vodivost, s dlouhou životností a relativně jednoduché bodové svařování.

Je vhodný pro zpracování autobaterie, knoflíkových baterií a lithiových baterií. Produkty se používají především pro niklové a kovové hydridové baterie, elektrické a nástroje, telekomunikace, elektrické nářadí, polymerové baterie, sestavené baterie, nabíječky, elektrické vysavače a speciální žárovky a další průmyslu. Před svařováním očistěte svařovací díl. Vhodné pro baterie ni-mh 18650 21700 26650 32650 Ni-MH a lithiové baterie.
ZnačkaANTHYTA #ad
Výrobceshangmingcong #ad

2. JichuET

#ad

Verwendet für 2 parallele 18650-Batterien, 0,15 x 27 mm, Abstand 20,25 mm, 2P Nickel-Beschichtungsstreifen, DIY 18650-Akku-Pack, Punktschweißen

#ad
JichuET #ad - Schneiden sie das nickelband auf eine geeignete Länge zu; 2. Legen sie es auf die Lithium-Batterie; 3. Vorteile: hohe leitfähigkeit, Korrosionsbeständigkeit, ausgezeichnete Oxidationsbeständigkeit, weit verbreitet im Bereich des Batterieschweißens. Anwendungsschritte: 1. Anwendung: es wird im parallelanschluss von 18650 Lithium-Batterie-Pack, Elektrowerkzeuge und elektronischen Komponenten verwendet. Material: vernickelter Streifen. Größe: dicke: 0, 15 mm; breite: 27 mm; abstand: 20, 2 mm; Länge: 5 m. Verwenden sie ein Punktschweißgerät zum Punktschweißen.
ZnačkaJichuET #ad
VýrobceJichuET #ad
Číslo díluNPS-0.15-2P-5M
ModelkaNPS-0.15-2P-5M

3. U.S. Solid

#ad

0,15x5x100mm, 100 Count 99,6% Nickel für 18650 Löt-Anschluss für Lithium-Hochleistungsbatterie, Li-Po Akku, NiMH und NiCd Akku und Punktschweißen, U.S. Solid Nickel Streifen

#ad
U.S. Solid #ad - Lithium battery pack: ein akkupack besteht aus vielen Lithium-Ionen-Zellen; Die am häufigsten verwendeten Batterien sind 18650, 14500 und viele andere Arten von wiederaufladbaren Batterien. 65g. Zufriedenheitsgarantie: wie alle us-solid-produkte erhalten unsere Reinnickel-Streifen eine einjährige Zufriedenheitsgarantie; Bitte kontaktieren Sie unser Kundenservice-Team bei Fragen oder Problemen, die Sie möglicherweise haben; Sie werden mehr als glücklich sein, Ihnen zu helfen.

Menge: dieses paket kommt mit 100 stück von 0, 15x5x100mm Pure Nickel Leiste. Das nettogewicht beträgt ca. LÖten und schweissen: rein-nickel-streifen werden hauptsächlich im batterieschweiß- und Lötbereich aufgrund ihrer ausgezeichneten Oxidationsbeständigkeit, geringen Widerstandsfähigkeit und hohen Leitfähigkeitseigenschaften verwendet, Korrosionsbeständigkeit, und reines Nickel kann auch einfach gelötet und geschweißt werden;.

Pure nickel: die uss-pns00028 hat einen nickelgehalt von 99, 6%, was ihr eine reine Nickel-Bewertung gibt; Reines Nickel wird niemals korrodieren und sich bei hoher Drainage lösen.
ZnačkaU.S. Solid #ad
VýrobceU.S. Solid #ad
Číslo díluPNS
ModelkaPNS28

4. DECARETA

#ad

DECARETA Niklový pásek 0,1 x 8 mm niklové proužky niklové desky páska listové proužky Hiluminová páska pro svařování baterií 18650

#ad
DECARETA #ad - Velikost: na této roli se nachází proužek 0, 1 x 8 mm z čistého niklu a o 10 metrů delší. Poniklovaný materiál: skládá se z ocelového pásu s poniklovaným povrchem, vysoké napětí, dobrá svařitelnost, jednoduchá obsluha a nízký odpor usnadňují vaši práci.

Pro akumulátorové bodové svařování: niklový pásek se hodí pro nejčastěji používané baterie jako 18650, 14500 a mnoho dalších druhů dobíjecích baterií. Dobrá svařitelnost: niklové proužky, které mají dobrou svařitelnost, se používají hlavně k pájení a svařování baterií. Iroké použití: velmi rozšířené v lithium-iontových bateriích, nabíjecích bateriích a nástrojích, elektrických nářadí, polymerových bateriích, notebookových bateriích, mobilních bateriích, bateriích pro mobilní telefony, telekomunikacích a speciálních žárovkách atd.
ZnačkaDECARETA #ad
VýrobceDECARETA #ad
Výška0
Délka393.7
Hmotnost0.18
Šířka0.31
Číslo díluNECALON
ModelkaNECALON

5. AWithZ

#ad

Velká obrazovka, vícejazyčné inteligentní uživatelské rozhraní, AWithZ 7500 mAh, pro opravy přesných přístrojů a akumulátorů, bodová svářečka, Bodové svářečka

#ad
AWithZ #ad - Balení obsahuje: 7500mah bodové svářecí zařízení, 2 m poniklovaný fóliový list. B. Niklový plech o tloušťce 0, 05 – 0, 35 mm. Kontinuální bodové svařování 2krát, aby se baterie po svařování uvolnila. 6 mřížkových vizualizačních uživatelských rozhraní, snadné použití: na rozdíl od jiných bodových svařovacích zařízení.

Velmi rozšířené: tato bodová svářečka se používá hlavně pro svařování niklových plechů válcových baterií, nikl-metal hydridových baterií a nikl-kadmiových baterií např. Doba spojovacích bodů, doporučeno pro 0, stupeň 8, 35 mm silný niklový plech: doporučeno. Předehřívání, svařování bodnutím, přerušované. Tyto funkce můžete libovolně kombinovat. Splňte různé podmínky svařování.

Pro malé opravy nebo svářečské práce s akumulátorovým nářadím. Jedna věc stačí pro ručně vyráběné milovníky. Obrazovka má pohyblivý design se 6 mřížkami, který je jasný a přehledný a umožňuje snadný výběr a ovládání bodového svářečky. 18650 Naše "časy spojovacích bodů" posiluje bodové svařování a činí jej pevnějším a stabilnějším. Vylepšený přenosný bodový svářeč pro 0, 35 mm: profesionální akumulátorové bodové svářečky.
ZnačkaAWithZ #ad
VýrobceAWithZ #ad
Výška0.59
Délka5.91
Hmotnost0
Šířka3.15
Číslo díluU3
ModelkaU3

6. Kerpu

#ad

Bateriový bodový svařovací přístroj, 2 x 2 m niklový plech a držák 4x4 pro výrobu, baterie 5000 mAh, Kerpu baterie, bodová svářečka v kapesním formátu s 11 nastavitelnými rychlostmi

#ad
Kerpu #ad - Snadno rozpoznatelné válcové akumulátory pro svařování, ohnivzdorný a odolný proti pádu. Nástroj pro více baterií: na rozdíl od jiných plastových krytů je náš produkt z hliníkové slitiny, stav nabíjení atd. Podporuje přesnější nastavení bodového svařování: produkt jsme optimalizovali a aktualizovali.

Vyvinuto pro svařování niklových proužků válcových baterií, 18650 nikl-kadmiových baterií atd. Led kontrolka je velmi jednoduchá, rozpozná změny nastavení rychlosti, je povrchově eloxovaný, akumulátory NI-MH a 18650-niklové kadmiové akumulátory. Součástí dodávky je kompletní příslušenství. Pokud teplota výrobku překročí 60 stupňů, aby se zabránilo poškození baterie a požáru. S vestavěnými dobíjecími bateriemi 5 000 mAh můžete svou baterii kdykoli a kdekoli bodově svařovat. Dbejte na detaily produktu a bezpečnost při používání: cp01 je vybaven dobíjecí baterií 5000 mah a náš produkt má ochranu proti přebití, detekci zatížení a detekci zkratu, přístroj se navíc zastaví, bezpečnostní ochranu proti kontrole teploty, aby byla zajištěna vaše bezpečnost.

To usnadňuje výrobu baterií podporuje svařování o tloušťce menší než 0, 15 mm ze železných, ocelových a nerezových plechů. Upozornění: nepoužívejte příliš silnou niklovou fólii. Použijte dodávaný síťový kabel, abyste přístroj rychle nabili a pokaždé udrželi stav baterie na 50 %, abyste dosáhli toho nejlepšího.
ZnačkaKerpu #ad
VýrobceKerpu #ad
Výška0.79
Délka4.33
Hmotnost0.88
Šířka3.15
Číslo díluCP01
ModelkaCP01

7. Shonan.Systems

#ad

Čisté niklové proužky na baterie – 99,6 % purpurová 100 ks 0,1 x 4 x 100 mm Nickle Tabs pro 18650 High Drain Battery Packs, Lipo, Ni.

#ad
Shonan.Systems #ad - Lithium-iontová baterie: dobíjecí lithium-iontová baterie se skládá z mnoha lithium-iontových článků a BMS. Pájení, lesklého vzhledu a dodáte vašim projektům krásnou vrstvu proti korozi, že docílíte jasného, svařování a galvanizace: tvrdost niklových proužků shonan lze snadněji svařovat a smazat.

Niklový proužek nikdy nezkoroduje a poté, 6 % čistota: 99, lithium-iontovými akumulátory a jinými spínacími systémy. Tyto čisté niklové proužky lze použít pro přímé svařování baterií. Množství: tento balíček je dodáván s 100 kusy 0, abychom zajistili, 1 x 4 x 100 mm čistými niklovými proužky. Niklové proužky se často používají na baterie kvůli jednoduchému použití při svařování a pájení a vysoké odolnosti proti korozi v průběhu času.

Systems nejlepší volbou. Každé elektrokolo a elektrické skateboard vyžaduje balení akumulátorů. Uživatelé mohou zvýšit aktuální hodnocení tím, že zvýšíte sériové spojení mezi každou paralelní skupinou nebo stohují více než vrstvu čistých niklových proužků. Kromě toho lze 99% čisté niklové proužky použít také pro alvaničku nikl. Doufáme, jsou niklové proužky SSPN-0014 od Shonan. 99, co byl svařen s 18650 stanem, 6 % čistý niklový pásek je materiál, který chcete.
ZnačkaShonan.Systems #ad
VýrobceShonan.Systems #ad
Výška0
Délka3.94
Hmotnost1.3
Šířka0.16
Číslo díluShonan Ltd.
ModelkaSSPN-0014

8. U.S. Solid

#ad

100 Stück, NiMH- und NiCd-Akku und Punktschweißen, Li-Po-Akku, Reines Nickel-Streifen, 0,15 x 8 x 100 mm, ein U.S. Solid Produkt, 99,6 % Nickel für 18650-Lötfahne für Lithium-

#ad
U.S. Solid #ad - Löten und schweißen: reinnickelstreifen werden aufgrund ihrer hervorragenden Oxidationsbeständigkeit, ihres geringen Widerstands und ihrer hohen Leitfähigkeitseigenschaften hauptsächlich im Bereich des Batterieschweißens und Lötens eingesetzt, Korrosionsbeständigkeit, und reines Nickel kann auch leicht gelötet und geschweißt werden;.

Reines nickel: der uss-pns00006 hat einen nickelgehalt von 99, 6 %, was ihm eine reine Nickelbewertung verleiht; reines Nickel korrodiert nie und löst sich bei Anwendungen mit hohem Abfluss. Menge: 0, 15 x 8 x 100 mm reine Nickel-Streifen, 100 Stück.

Lithium-akkupack: ein akku besteht aus vielen lithium-Ionen-Zellen; Die gängigsten Batterien sind 18650, 14500 und viele andere Arten von wiederaufladbaren Batterien. International products have separate terms, and language of product, age ratings, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions.
ZnačkaU.S. Solid #ad
VýrobceU.S. Solid #ad
Číslo díluUSS-PNS00006
ModelkaUSS-PNS00006

9. DURANTEY

#ad

DURANTEY 10 m niklová deska páska 0,1 * 8 mm niklové proužky pájení niklové proužky Li-Po akumulátor, svařovací příslušenství pro, NiMh a NiCd baterie NiMh a NiCd niklový pásek 18650 niklové desky

#ad
DURANTEY #ad - 1 role 10 m niklový pásek náš produktový balíček obsahuje 1 roli bateriového připojení, specifikace výrobku činí 0, 1 * 8 mm a délku 10 m. Odolnost proti oxidaci a korozi naše výrobky jsou vyrobeny z poniklovaného ocelového plechu, dobrou svařitelnost, nízkou pevnost a vysokou vodivost.

Dostatek pro splnění vašich každodenních potřeb a průmyslových potřeb. Je velmi vhodný pro lithiové baterie. Dobré pájení a dobrá elektrická vodivost naše poniklované konektory na baterie se používají hlavně v oblasti svařování baterií a galvanizace, což nabízí mnoho pohodlí pro vaši práci. S ním lze snížit vodivost odporu a zlepšit ochranu proti korozi. Nejběžnější baterie jsou 18650, výkonové baterie, elektrické nářadí, 14500 a mnoho dalších druhů dobíjecích baterií. Díky své vysoké odolnosti proti korozi se časem neuvolňuje ani neuvolňuje. Snadná obsluha díky vysokému napětí v tahu a vynikající tažnosti poniklované přihrádky na baterie se snadno ovládá a usnadňuje práci.

Multifunkční poniklovaná přípojka baterie vhodné pro nikl-metal hydridové baterie, jazýčky, smontované baterie, polymerové baterie, nástroje, lithiové baterie, elektrické vakuum, telekomunikace, speciální žárovky a další průmyslová odvětví. Poniklovaný konektor baterie se obvykle používá při výrobě baterií, protože je jednoduchý pro bodové svařování a svařování. Je ideální volbou pro bodové svařování a montáž akumulátorů.
ZnačkaDURANTEY #ad
VýrobceDURANTEY #ad

10. YUEYUAN

#ad

2 ks bezniklový pásek Niklový pásek 0,1 x 8 mm niklový proužek niklové desky pásek pilový pás pomocný pás pro svařování baterií 18650

#ad
YUEYUAN #ad - Dobrá odolnost při svaření Čisté niklové proužky mají dobrou odolnost proti potu, odolnost proti korozi, vynikající odolnost proti oxidaci, nízká odolnost a vysokou vodivost. Všeobecná velikost páska z niklových desek měří 0, 1 x 8 mm a je 10 metrů dlouhá.

Isté niklové proužky se používají především při svařování a svařování baterií. Má dobrou svařitelnost, vysoký napětí, jednoduché ovládání a nízký odpor. Vhodné pro bezdrátové bodové svařování Čistý niklový pásek se hodí pro nejběžnější baterie jako 18650, 14500 a mnoho dalších druhů dobíjecích baterií. Iroké spektrum použití Čistý niklový proužek se široce rozšiřuje v lithium-iontových bateriích, baterie mobilních telefonů, nabíjecích baterií a nástrojech, baterií pro laptop, elektrických nástrojech, polymerových baterií, telekomunikaci a speciálních žárovkách.

Vodivost niklu je mnohem vyšší než ocel. Poniklovaný materiál nikl desky se skládá z ocelového pásku s poniklovaným povrchem.
ZnačkaYUEYUAN #ad
VýrobceYUEYUAN #ad
Hmotnost0.37
ModelkaHH-2BatteryStrap